Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomnóż swoje BTC! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pomnóż swoje BTC! (/Temat-Pomnoz-swoje-BTC-132117)

Strony: 1 2


Pomnóż swoje BTC! - SzymonW - 20-04-2016 11:10

http://doubleyourbtc.c0.pl
Przedstawiam wam stronkę gdzie możecie pomnożyć swoje BTC. Jest to stronka kolesia, który stworzył bota do gry w kasynach ze 100% szansą na zwycięstwo. Strona jest po angielsku, lecz dla spostrzegawczych, na polskim serwerze. Można do niego pisać w tych dwóch językach (mail na stronie). Ja wrzuciłem na początek 0.1 BTC i wypluło mi 0.2 BTC Huh Jednak ruch na stronie jest spory, a maksymalna ilość osób obsługiwanych jednocześnie przez bota to 9, więc trzeba czekać spokojnie na swoją kolej. Wrzuciłem teraz 0.5 BTC i dostałem info, że za 2 dni otrzymam zwrot ze względu na spory ruch Smile


RE: Pomnóż swoje BTC! - kernst - 20-04-2016 11:16

Ostrzegam przed inwestowaniem tutaj!

Ktoś z takim botem nie zakładał by strony na "Darmowy Hosting CBA.PL"
Jest na samym dole na niebiesko, więc jest słabo widoczne..


RE: Pomnóż swoje BTC! - SzymonW - 20-04-2016 11:20

Nie wiem co ma do tego darmowy hosting, w końcu strona działa i nie trzeba pamiętać o płatnościach. Jednak ja nkogo nie zachęcam, daje tylko info, że taka strona istnieje, wchodzisz na własną odpowiedzialność.


RE: Pomnóż swoje BTC! - mikuss - 20-04-2016 11:38

6 postów reklamujących jakże trafny i zyskowny biznes, "podejrzana" strona na darmowym hostingu ...
Wszystko to śmierdzi brzydko i ryzyko wrzuty bez "wyplucia" jak to reklamuje pierwszy post na 99,99% pewne.
Szkoda ryzykować praktycznie gwarantowanej straty w takie podejrzane i śmierdzące miejsca


RE: Pomnóż swoje BTC! - kernst - 20-04-2016 11:39

Dokładnie, program działa, ale tylko dla autora strony, czyli zapewne i właściciela tematu. A zysk polega z "darowizny" użytkowników Big Grin


RE: Pomnóż swoje BTC! - daniel42na - 20-04-2016 11:43

facepalm


RE: Pomnóż swoje BTC! - mikuss - 20-04-2016 11:51

"You send 10 BTC and I send to you 20 BTC"
Ponosi fantazja, ja już przebieram w miejscu nogami by pędzić jak struś pędzi wiatr by ~16k polish zlotych wysłać w to miejsce bo przecież ~32k otrzymam beka
Śmierć frajerom, pozdro dla rozumnych Smile


RE: Pomnóż swoje BTC! - kernst - 20-04-2016 12:15

Moim zdaniem autor tego wątku powinien dostać bana za taką próbę wyłudzania..


RE: Pomnóż swoje BTC! - SzymonW - 20-04-2016 12:48

Chwila, chwila, czy ja pisałem, że jestem właścicielem strony? Rozumiem, że te wszystkie oskarżenia są dla autora strony, ja piszę tylko o tym co znalazłem i tyle. Jak temat się nie podoba to wywalić i będzie spokój, nie widzę problemu tutaj.


RE: Pomnóż swoje BTC! - daniel42na - 20-04-2016 12:56

[Obrazek: 55182fd51aecc.jpg]