Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nadmiar kasy na karcie sim, co z tym zrobić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Nadmiar kasy na karcie sim, co z tym zrobić? (/Temat-Nadmiar-kasy-na-karcie-sim-co-z-tym-zrobic-132113)



Nadmiar kasy na karcie sim, co z tym zrobić? - Tomek93KJ - 20-04-2016 08:53

Witam,
nazbierało mi się ponad 200zł na koncie, czy jest jakiś sposób aby przelać to na konto bankowe? Jeśli tak to jaki procent z tego zostanie i czy jest to opłacalne? A może jakiś inny sposób?


RE: Nadmiar kasy na karcie sim, co z tym zrobić? - Toskan - 20-04-2016 09:04

Ok. 45%. A czy to oplacalne to juz sam musisz sobie odp.


RE: Nadmiar kasy na karcie sim, co z tym zrobić? - Hopekk94 - 20-04-2016 10:10

wystarczy poznac jakie serwisy oferuja takie cos Smile ja osobiscie nie pamietam jakie ale kiedys trafilem na taki co oferowal 55% z wartosci sms , ale nie wiem od ilu byla wyplata. na forum tutaj często można trafić na ludzi skupujących po 45-50%


RE: Nadmiar kasy na karcie sim, co z tym zrobić? - Kaspirek - 23-10-2016 09:49

nic z tym nie zrobisz . mozesz glosowac w tv albo dzwonic na teleturnieje moze cos wygrasz Big Grin jak bedzie wolna linia od razu pozdrow mnie Big Grin xDD