Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
uczieczka przed policją czy zgłosić sie na komęde - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: uczieczka przed policją czy zgłosić sie na komęde (/Temat-uczieczka-przed-policja-czy-zglosic-sie-na-komede-132112)

Strony: 1 2 3


RE: uczieczka przed policją czy zgłosić sie na komęde - kernst - 20-04-2016 10:23

ta historia brzmi jak ładna bajka Big Grin
ciężko mi uwierzyć, aby niedoświadczony kierowca uciekł im i to w dodatku na 4 kółkach, chyba że w trakcie pościgu złapali kapcia, albo super man spuścił im benzynę..


RE: uczieczka przed policją czy zgłosić sie na komęde - Artinesse - 20-04-2016 10:52

Historia rodem z filmu akcji impreza.
Największa głupota jaką mogliście zrobić. Trzeba było nie uciekać. Dostalibyście po mandacie i na tym by się skończyło. A tak będą z tego problemy, chyba że przyznaj się i uproś rodziców. Wstawią się za Was i może policja Wam daruję.


RE: uczieczka przed policją czy zgłosić sie na komęde - marcel_kk - 21-04-2016 20:30

(20-04-2016 07:55)luki1617 napisał(a):  jeden z policjantów zaczął mnie gonić i strzelał w powietrze żebym się zatrzymał mi natomiast udało cię uciec

@[Majka] usuń ten bzdetny temat bo samo czytanie doprowadza co niektórych do nerwicy.
Kolego tutaj srasz po gaciach a po wystrzale z broni biegłeś sobie dalej... Każdy policjant po użyciu broni musi złożyć szczegółowy raport, rozliczyć się z pocisków, a Ty piszesz że na drugi dzień zgłosiłeś się na komisariat i nawet Cie nie zatrzymali do złożenia wyjaśnień. Walisz bzdety aż przykro ten chłam czytać !


uczieczka przed policją czy zgłosić sie na komęde - piotrekprorok - 21-04-2016 20:35

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.