Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
uczieczka przed policją czy zgłosić sie na komęde - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: uczieczka przed policją czy zgłosić sie na komęde (/Temat-uczieczka-przed-policja-czy-zglosic-sie-na-komede-132112)

Strony: 1 2 3


uczieczka przed policją czy zgłosić sie na komęde - luki1617 - 20-04-2016 07:55

Witam piszę tutaj bo nie wiem co zrobić z tą sytuacją aby jakoś załagodzić sprawę i dostać jak najmniejszą kare,cała sytuacja miała miejsce wczoraj gdy wyjechałam od kolegi samochodem ja byłem po 2 piwach a młodszy brat który ma 17 lat i był trzeźwy i kierował samochód wyjechalismy ze 300 metrów od kolegi i zauważyliśmy zę jedzie za nami srebny fiat brawo wiec skrecilismy w polną uliczkę i trochę przyspieszyliśmy samochód jechał wciaż za nami po jakims czasie zauważylismy niebieska syrene na szybie samochodu zorientowaliśmy się ze to policja i zaczeliśmy uciekać dalej podczas ucieczki wyskoczyłem z samochodu i zaczełem uciekać w krzaki a brat pojechał dalej policja również się zatrzymała i jeden z policjantów zaczął mnie gonić i strzelał w powietrze żebym się zatrzymał mi natomiast udało cię uciec , brat również uciekł,samochód nalezy do mojej mamy która aktualnie jest w senatorium gdy wróciłem do domu dowiedziałem się ze była u mnie policja oczywiscie nie było nikogo w domu co najlepiej zrobic w tej sytuacji czy zgłosić sie samemu na komęde


RE: uczieczka przed policją czy zgłosić sie na komęde - Robaczek12 - 20-04-2016 07:59

Zgłoś się na komede i wytłumacz Smile


RE: uczieczka przed policją czy zgłosić sie na komęde - erner - 20-04-2016 07:59

Nie mają dowodu na to że ty albo brat kierowaliście więc jedynym sensownym rozwiązaniem jest nieprzyznanie się do kierowania pojazdem i możesz coś tam nakręcić...
Nie mają teraz jak ci tego udowodnić więc jesteś niewinny.


RE: uczieczka przed policją czy zgłosić sie na komęde - Klin - 20-04-2016 08:02

Pójdź na komendę i się przyznaj

Jesteście na prawdę nie odpowiedzialni. Skoro kierujący był trzeźwy choć nie pełnoletni i bez prawka to nic wielkiego by nie dostał.

Za głupotę się płaci dwa razy


RE: uczieczka przed policją czy zgłosić sie na komęde - smyku - 20-04-2016 08:07

To był samochód nieoznakowany.

Za sama ucieczkę nic ci nie zrobią , możesz postawić argument ze sie przestraszyłes bo zobaczyłeś ze jakiś nieznany samochód za tobą jedzie i zacząłeś uciekać , możesz powiedzieć ze miałeś ku temu powody bo ktoś cie niedawno na ulicy nieznajomy zaczepił i ci grozil.

Grunt to dobra gadka, nie przyznawaj sie ze byłeś piwach i brat prowadził. Bo oni założą tezę ze to ty prowadziłeś i uciekałes pijany przed nimi


RE: uczieczka przed policją czy zgłosić sie na komęde - dazy19 - 20-04-2016 08:10

Wybraliscir najgoesza z mozliwych opcji. Teraz sie to raczej skonczy postepowaniem karnym a mogliscie dostac jedynie mandat . Panowie zje*****iscie to Tongue


RE: uczieczka przed policją czy zgłosić sie na komęde - Kangertech - 20-04-2016 08:12

facepalm


RE: uczieczka przed policją czy zgłosić sie na komęde - Pan Inwestor - 20-04-2016 08:13

A jeszcze dodać fakt, że opisałeś to na publicznym forum (pewnie z adresu domowego), więc jeśli jakiś prawy obywatel doniesie o tym do komendy i połączą fakty, to żadna wersja poza prawdziwą nie przejdzie ;-)


RE: uczieczka przed policją czy zgłosić sie na komęde - Toskan - 20-04-2016 08:17

Dobrze prawi @smyku. Jedyne sensowne rozwiazanie.


RE: uczieczka przed policją czy zgłosić sie na komęde - luki1617 - 20-04-2016 08:38

lepiej przyznać się ze kierował brat bez prawka czy ja, dodam ze brat miał wcześniej kuratora za małe zdarzenie drogowe skuterem