Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik wiecznego optymisty ^^ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik wiecznego optymisty ^^ (/Temat-Dziennik-wiecznego-optymisty-132105)

Strony: 1 2


Dziennik wiecznego optymisty ^^ - Mr.Ori5 - 19-04-2016 23:42

Na wstępie mój ukłon w Waszą stronę, bo gdyby nie Wy nie byłoby tego fantastycznego forum, nie poznałbym wielu fantastycznych ludzi,
nie widziałbym potencjału w internecie oraz nie pisałbym dziś tego postu.
Także jeszcze raz: DZIĘKI!



Miło mi Was poznać, jestem Przemysław Smile

Pamiętacie, jak byliście dziećmi? Pytano nas: Kim chcesz zostać, jak będziesz duży? Wkoło padały odpowiedzi: strażak, lekarz, policjant, itd.
U mnie było inaczej, bo albo odpowiadałem, że chcę być bogaty, albo emerytem Big Grin

Niestety w okresie dorastania nie miałem obok siebie osoby, która mogłaby być autorytet zarabiania lepszych pieniędzy, więc przerzuciłem się na naukę, bo wszyscy w szkołach powtarzali, że nauka to potęgi klucz. Jakież było moje zdziwienie, gdy przyjechałem na studia i okazało się, że rzeczywistość jest bardziej brutalna. Po 3 miesiącach studiów załamałem się tym, że moje życie zmierza w niewłaściwą stronę. Bliska mi osoba poleciła odsłuch motywacyjny na youtube Roberta Kroola i owszem zmotywował mnie... Uświadomił mnie, że jestem osłem, który szedł za stadem i nie wykazywał żadnej inicjatywy, więc wyszedłem ze strefy komfortu i rzuciłem studia. Big Grin

Wróciłem do planu A, czyli bycia bogatym oraz emerytury, którą dziś postrzegam, jako stworzenie czegoś, co zapewnia dochód pasywny.




"Rób rzeczy proste i przyjemne, a będziesz miał ciężkie życie,
rób rzeczy trudne i nieprzyjemne, a będziesz miał łatwe życie."




Od tego momentu minęły blisko 3 lata. W tym roku 22 urodziny. Z każdym kolejnym rokiem jestem coraz bliżej upragnionego celu, jakim jest dochód miesięczny marzeń.


Cel na 2016: 5000zł na miesiąc
Cel długoterminowy: 20tys na miesiąc



Co do podejmowania aktywności w zarabianiu łączę:

1. Etat. Praca dla korporacji. Jeden z wielu, bo choć mimo szansy na rozwój, jest to swego rodzaju po prostu zabezpieczenie. Celem jest wyrabianie, jak najwyższej premii Smile

2. MLM. Pierwsza praca, pierwsze pieniądze. Nigdzie tak wiele się nie nauczyłem, jak właśnie dzięki branży marketingu sieciowego. Big Grin
Aktualnie zajmuję się większym projektem webinarowym.

3. Opcje binarne. Zakończyłem właśnie mój pierwszy miesiąc z opcjami binarnymi i każdemu z Was polecam doświadczyć takiego sposobu na zarabianie. Szczególnie polecam użytkownika nitram, fantastyczny kontakt oraz wiedza Smile

4. Hashocean. Bardzo chciałem mieć gdzieś odłożone pieniądze w btc, ponieważ gdy spojrzę na to, jak wzrosła jego wartość to widzę w nim potencjał. Pojawiła się opcja w postaci hashocean, zainwestowałem, pieniądze pracują. Smile

5. FutureNet. Podchodziłem już 2 razy do tego typu programów i jak to mówią do 3 razy sztuka wypadł na ten. Revshare, który mnie przekonał, po którym najwięcej sobie obiecuję, jednak czas zweryfikuje Smile


W kręgu zainteresowań pozostaje u mnie także stworzenie kanału na youtube, o profilu mojej przemiany Big Grin Zamierzam do końca roku mieć budowę ciała Kapitana Ameryki, a dziś póki co jest Kapitan Patyk Big Grin
Możecie w komentarzu zostawić swoje zdanie na ten temat Smile





Jeśli dotarłeś do końca to dziękuję Ci bardzo za wysłuchanie mnie. Będę się starał, by w moich postach zawsze pojawił się choć jeden cytat, bądź zdanie, które może komuś poszerzyć trochę akwarium, w którym pływa.
Bo pamiętajcie: że mózg może być wyprany, ale to Ty decydujesz, jakiego proszku używasz Cool


RE: Dziennik wiecznego optymisty ^^ - iPlusOfficial - 20-04-2016 00:05

Powodzenia, bede obserwowal! Smile


RE: Dziennik wiecznego optymisty ^^ - Klin - 20-04-2016 00:12

Podoba mi się wstęp Wink

Będę zaglądał


RE: Dziennik wiecznego optymisty ^^ - Lanserek - 20-04-2016 00:13

Co do tego ,,krula'' to odradzam Ci słuchania takich guru, co jedyny sukces finansowy jaki osiągnęli to sprzedaż książek o motywacji i podrywie a mianują siebie ,,trenerami rozwoju osobistego''. Gdzieś w internecie czytałem, że polski coaching powinien być zdelegalizowany i w pełni się z tym zgadzam. Smile

Jak już interesują Cie takie tematy to oglądaj praktyków, a nie teoretyków. Polecam pana Jack Ma twórcę alibaba.com dużo wywiadów i wystąpień jest z nim na yt.

Tak czy siak życzę powodzenia i będę śledził dziennik, bo cele finansowe jak i te sylwetkowe mamy identyczne, a do tego jesteś moim imiennikiem! Big Grin

@count765 Wiem, nigdzie nie pisałem, że to jest to samo Smile


RE: Dziennik wiecznego optymisty ^^ - count765 - 20-04-2016 10:59

(20-04-2016 00:13)Lanserek napisał(a):  Co do tego ,,krula'' to odradzam Ci słuchania takich guru, co jedyny sukces finansowy jaki osiągnęli to sprzedaż książek o motywacji i podrywie a mianują siebie ,,trenerami rozwoju osobistego''. Gdzieś w internecie czytałem, że polski coaching powinien być zdelegalizowany i w pełni się z tym zgadzam. Smile

Jak już interesują Cie takie tematy to oglądaj praktyków, a nie teoretyków. Polecam pana Jack Ma twórcę alibaba.com dużo wywiadów i wystąpień jest z nim na yt.

Tak czy siak życzę powodzenia i będę śledził dziennik, bo cele finansowe jak i te sylwetkowe mamy identyczne, a do tego jesteś moim imiennikiem! Big Grin


Mowa motywacyjna =/= coaching. To są dwie całkiem różne dziedziny Wink


RE: Dziennik wiecznego optymisty ^^ - paweuq - 20-04-2016 11:15

(20-04-2016 00:13)Lanserek napisał(a):  Co do tego ,,krula'' to odradzam Ci słuchania takich guru, co jedyny sukces finansowy jaki osiągnęli to sprzedaż książek o motywacji i podrywie a mianują siebie ,,trenerami rozwoju osobistego''. Gdzieś w internecie czytałem, że polski coaching powinien być zdelegalizowany i w pełni się z tym zgadzam. Smile

Jak już interesują Cie takie tematy to oglądaj praktyków, a nie teoretyków. Polecam pana Jack Ma twórcę alibaba.com dużo wywiadów i wystąpień jest z nim na yt.

Tak czy siak życzę powodzenia i będę śledził dziennik, bo cele finansowe jak i te sylwetkowe mamy identyczne, a do tego jesteś moim imiennikiem! Big Grin

@[Lanserek] Pewnie to było pod filmem motywacyjnym Mateusza Grzesiaka Big Grin


RE: Dziennik wiecznego optymisty ^^ - tomek019 - 20-04-2016 12:48

(19-04-2016 23:42)Mr.Ori5 napisał(a):  Jeśli dotarłeś do końca to dziękuję Ci bardzo za wysłuchanie mnie. Będę się starał, by w moich postach zawsze pojawił się choć jeden cytat, bądź zdanie, które może komuś poszerzyć trochę akwarium, w którym pływa.
Bo pamiętajcie: że mózg może być wyprany, ale to Ty decydujesz, jakiego proszku używasz Cool

Tak dotarłem do końca i powiem Ci ŚWIĘTNA ROBOTA Idea
Naprawdę wspaniały początek tego dziennika.
Jeśli chodzi o CELE , aż miło się patrzy na te cyferki Cool

Także idziemy razem zarobić trochę zielonych 2


RE: Dziennik wiecznego optymisty ^^ - dariuszxdd - 20-04-2016 13:08

Świetnie zapowiadający się dziennik.
Człowiek z konkretnym Celem.
Mało ludzi na forum am takowy Smile

Będę zaglądał co jakiś czas Smile


RE: Dziennik wiecznego optymisty ^^ - Kromka - 20-04-2016 13:54

Co do Pana Kroola - poznałem go osobiście, jak i kilku innych mówców ze Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Musze przyznać że jest osobą ciekawą i na pewno ma wiedzę. Jednak na lidera branży w Polsce nigdy nie wyrośnie Big Grin Co do motywacji, bądź inspiracji jak ja to wole nazywać, polecam Ci oklepanego Walkiewicza (swoją drogą świetna persona!), ale też Ci mniej medialni trenerzy jak np. Sebastian Kotow - dużo współpracuje z Brianem Tracy, byłem, miałem okazje poznać, fotka z Tracy jest Big Grin Także, Jerzy Zientkowski - świetny trener jeśli chodzi o przemawianie i tworzenie historii/opowiadań.

P.S. Wystrzegaj się jak ognia Grzesiaka Big Grin


RE: Dziennik wiecznego optymisty ^^ - Napster123 - 20-04-2016 14:32

Życzę powodzenia Smile