Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z szablonem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Problem z szablonem (/Temat-Problem-z-szablonem-132101)



Problem z szablonem - turos - 19-04-2016 22:41

Chłopaki mam problem mianowicie posiadam ten szablon :
[Obrazek: asasasasas.jpg]
tak wygląda w orginale.
Lecz jak wgrałem go na swoj hosting zrobilem na szybko na cba zeby go aby sprawdzić dodalem tematy zdjecia i takie tam pierdołki to mój szablon wygląda tak :
[Obrazek: asas.jpg]

Mój problem polega na tym ze jak dodam " Zwykły wpis " i dodam " Obrazek wyróżniający " to na stronie nie pokazuje się wgl miniaturka zdjęcia, natomiast jak zmienię " Zwykły wpis " na " Obrazek " to na stronie pojawia się miniaturka lecz gdy w nią kliknę to zamiast przekierować do posta do powięszka miniaturkę


RE: Problem z szablonem - Czaq - 20-04-2016 06:38

Nie użyłeś zdjęcia dla postu, szablon wygląda nadal tak samo tylko nie wyświetla żadnego obrazka bo go nie dodałeś Smile


RE: Problem z szablonem - turos - 20-04-2016 07:24

Uzylem wstaw miniature i nic nadal nie ma Tongue
. dopier jak wpis zmienie na "obraz" to mi sie pokazuje ale gdy ktos chce wejsc w post klikajac w zdjecie to zamiast przekerowac go do postu to wlacza mu sie zdjecie


RE: Problem z szablonem - Czaq - 20-04-2016 12:26

Sprawdź czy dodajac zwykle media czyli obrazek nadal przenosi. Bo pewnie wstawiasz obrazek wyrozniajacy??


RE: Problem z szablonem - turos - 20-04-2016 16:05

Tak wstawiam obrazek wyróżniający, dodałem Zdjęcie w wpisze i nadal to samo nie ma nic


RE: Problem z szablonem - Liromir - 20-04-2016 16:23

jakie masz uprawnienia dla folderu wp-content/uploads?
może coś z rozmiarem? w szablonie może być zakodowana funkcja dla np. minimalnego rozmiaru lub maksymalnego.


RE: Problem z szablonem - turos - 21-04-2016 12:52

Liromir jak to sprawdzić bo jestem troche ciemny w tych sprawach ?


RE: Problem z szablonem - Czaq - 21-04-2016 14:13

Uprawnienia możesz sprawdzić np programem total commander.
Ale bardziej chodzi pewnie o ustawienia rozmiarów które sprawdzisz w style.css


RE: Problem z szablonem - turos - 22-04-2016 19:24

Czaq pomożesz na pw ?
Proszę o to style.css jeśli ktoś mógłby to sprawdzić proszę was Sad http://host1gb.net.pl/download.php?file=3aff9c79a09aff0eac3238b482ee9362


RE: Problem z szablonem - turos - 24-04-2016 17:24

Witam, Dziękuje za pomoc przy szablonie MyLead ! poprawili szablon bez żadnego problemu Smile temat uważam do zamknięcia