Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Niezły czas na wejście w MLM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Niezły czas na wejście w MLM (/Temat-Niezly-czas-na-wejscie-w-MLM-132100)



Niezły czas na wejście w MLM - ther - 19-04-2016 21:51

Hej,

Przyłączyłem sie do firmy SynergyWorldWide bo właśnie wchodzą na rynek węgierski, więc czas jest właściwy Smile

Produkty związane są zachowaniem zdrowia. Jak sami potrzebujecie albo macie kogoś, kto ma problemy z ciśnieniem, serduchem, złą wagą itd. to śmiało można im to zaaplikować - a samemu być dystrybutorem.

Wchodząc trzeba się liczyć z miesięcznym zakupem produktów za około 350 zł.

Firma jest solidna, ekipa z którą zacząłem współpracę bardzo silna. I jest pomysł na to by każdy zarabiał w niej. Zainteresowanych zapraszam.

Myślę, ze to biznes na długie lata.


RE: Niezły czas na wejście w MLM - Pepe37 - 20-04-2016 15:28

jakiei masz konkretne doswiadczenie z tym


RE: Niezły czas na wejście w MLM - Dzipsiok87 - 20-04-2016 20:15

Są biznesy na rynku które działają 30 lat i zakupy o 100 zł tańsze


RE: Niezły czas na wejście w MLM - Dan!el - 20-04-2016 21:22

Przydałoby się więcej szczegółów. Wink


RE: Niezły czas na wejście w MLM - sheko12 - 21-04-2016 11:25

Mam znajomego, który działa w tej firmie, jak i samej branży od kilku lat, generalnie idea biznesu i produktu jest ciekawa, tylko problem mogą stanowić odbiorcy, na takie produkty nie ma takiego poparcia ze strony ludzi i jest troszeczkę mniejszy zbyt, ale też da się zrobić wynik, wystarczy chcieć.

Odnośnie samej firmy, jest rzetelna, wypłacalna, istnieje w rankingu firm rzetelnych serwisu NetworkMarketingu.

Generalnie MLM jest dobrą pozycją, jeśli chodzi o zarobek, tylko trzeba się zaangażować Wink