Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zbieramy hajsiory ;D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zbieramy hajsiory ;D (/Temat-Zbieramy-hajsiory-D-132096)

Strony: 1 2 3


Zbieramy hajsiory ;D - Dziq - 19-04-2016 20:39

O SOBIE
Siema! Jestem Kacper, mam 16 lat. Lubię jeździć na rowerze i kocham programować. Poza tym uwielbiam gamedev, czyli pisanie gier. Szykuję wraz z kolegą większy projekt który mamy w planach wystawić na coś pokroju steam - albo sam steam. Big Grin Chodzę do I klasy technikum informatycznego. Już niedługo II klasa i pierwszy egzamin! Big Grin Czemu chcę zarobić?
Przede wszystkim chcę się usamodzielnić. Być bardziej niezależny. Oczywiście teraz jestem na utrzymaniu rodziców, nie lubię zbyt prosić ich o hajs więc chcę zrobić coś, żebym sam siebie mógł utrzymać. Wink
Nie mam konkretnego celu na co zbieram, wiem że chciałbym coś zarobić na przyszły rok, bo wtedy już zdaję prawko. Może jakiś Porshe bym też sobie kupił czy cuś w ten deseń! Big Grin Co mnie podkusiło do założenia dziennika - spytacie. A podkusił mnie kumpel maszhajs i w sumie ja sam siebie. Big Grin Wiem jak taki dziennik potrafi zmotywować i ile daje satysfakcji jak ludzie Cię pochwalą. Smile


MOJA HISTORIA Z ZARABIANIEM
Tak po prawdzie to już kiedyś próbowałem zarobić w internecie. Było to konkretnie 38,50 zł na firesubie. Próbowałem też skracania. Te wszystkie misterne próby i plany odbywały się około 2 lata temu. Dosyć szybko się poddałem, brakowało motywacji, wiary i zaangażowania. W sumie w tamtych czasach wszystkiego próbowałem, buxy, reklamy, ankiety. Z nich zarobek mnie nie satysfakcjonował a z firesubem i skracaniem było za dużo roboty, a że byłem leń to wolałem czas poświęcić na gry zamiast na coś pożytecznego. Żałuję do dzisiaj. :/


W CZYM ZAMIERZAM ZARABIAĆ
Jako że prowadzi mnie przez skomplikowane ścieżki zarabiania mój mistrz i mentor - mysc, to zarabiam na hotcash. Znaczy planuję zarabiać. Jak na razie jestem w fazie przygotowawczej, wymyśliłem dosyć dobrą niszę która może przynieść mi w miarę pasywny zarobek ale musze bardzo dużo czasu na to poświęcić. No, i to tyle. Big Grin


CEL:
Aktualnie nie mam tego konkretnego celu, chcę się oswoić z serwisem HotCash, sprawdzić metodą prób i błędów jakie nisze podziałają na ludzi i w ogóle wszystko. Dlatego moim głównym celem będzie ten pierwszy lead, dajmy na to do końca miesiąca. Myślę że nie ma się co pchać na miliony od razu, trzeba najpierw wyciągnąć odpowiednie wnioski aby zacząć zarabiać. Wink Przynajmniej to moje zdanie! Big Grin



No to starczy, idę zarabiać hajsiory! Big Grin


RE: Zbieramy hajsiory ;D - Lukasz5555 - 19-04-2016 21:20

Też moje początki to były właśnie buxy i ankiety. Z czasem człowiek dochodzi do wniosku ,że nie tędy droga i szkoda czasu na te marne grosze , jednak warto spróbować wszystkiego i wyeliminować to w czym nie jesteśmy dobrzy ,bądź co przynosi zbyt małe dochody, że szkoda na to czasu.
Powodzenia życzę i sukcesów Smile


RE: Zbieramy hajsiory ;D - mahuzz - 19-04-2016 21:27

ciekawie się zapowiada Big Grin
powodzenia!


RE: Zbieramy hajsiory ;D - izakoo - 19-04-2016 22:31

Ciekawie ciekawie Wink

powodzenia Big Grin


RE: Zbieramy hajsiory ;D - full2000 - 20-04-2016 15:41

Powodzenia ! Smile


RE: Zbieramy hajsiory ;D - dazy19 - 20-04-2016 16:22

Powodzenia Smile dasz rade zarobic dobra kase Smile na porshe moze sie nie nastawiaj na razie ale jakis opel moze Ci wpasc za kase z neta :3


RE: Zbieramy hajsiory ;D - Dziq - 20-04-2016 18:28

Dzięki wszystkim za miłe słowa! Big Grin

No a czemu, porshe tanie auto, w necie zarobię miliony - nie widzę problemów! Big Grin

No więc, co dzisiaj zrobiłem:
przede wszystkim - zawiodłem. Każde fake konto na fb już dostało weryfikację, prawdopodobnie przez to że nie stosowałem się do zasad zakładania właśnie tych kont. Pomijając już ten błąd który dałem radę naprawić tworząc nowe konto - było więcej problemów. Okazało się że nie ma już jak kiedyś z grupami fb, zapraszając z innego konta do grup inne konto musisz tak czy siak czekać na zatwierdzenia przez administratora. Rzecz jasna nie zawsze ale to problematyczne... Z 50 dostępnych grup na nowych kontach mam dostęp do ilu, 15 maksymalnie. No to spoko, myślę, zawsze coś, może lead wpadnie a później się pomyśli o jakiejś nowej taktyce. A tu - "link okazał się niebezpieczny ble ble ble". Problem w tym że ten link to było 80% niszy, która teraz moim zdaniem poszła na stracenie. Reasumując, pospamiłem ale to już nie to co kiedyś, jak zaczynałem było o wiele łatwiej.

Co mam w planach zrobić:
Muszę ogarnąć taktykę zarobkową. Jedną już mam, to będzie takie przeogromne zaplecze no ale nic więcej nie mogę powiedzieć. Jedynie tyle że ma to być zarobek pasywny ale zanim to zbuduję to też minie trochę czasu.

Ile zarobiłem:
tak po prawdzie piszę to po fakcie, czyli po spamie, dopiero jutro będę mógł zobaczyć czy coś wpadło czy nie, dzisiaj nie mogę ze względu na ograniczenie internetu.

Cel:
1 lead do końca miesiąca


Powiem Wam że nic się złego nie stało, teraz wiem ile problemów oferuje fb w zakresie spamu. Przynajmniej teraz mogę sobie na nowo wszystko poukładać w głowie i obmyślić mój szatański plan zarobkowy. Big Grin

Z Bogiem! Big Grin


RE: Zbieramy hajsiory ;D - Dziq - 25-04-2016 19:57

Siemano! Big Grin
No więc, nie pisałem 5 dni ale było sporo roboty, i to nie w internecie. Sad Głównie fizyczna, pomagałem rodzicom. Big Grin
Dałem radę coś porobić dopiero wczoraj, krótki spam na YT. Też musiałem odpocząć bo plecy mnie napierdzielały. smutny

Ale liczy się tu i teraz, więc:

Co zrobiłem dzisiaj:
Głównie spam na YT. Ale po prawdziwe to dopiero się rozgrzewam, internet może mi paść w każdym momencie więc wolę teraz napisać wpis a potem dalej spamik. Jerk2

Co zamierzam zrobić:
-założyć fanpage pod skracanie na fb, zawsze jakiś zysk Smile
-zainteresował mnie temat LP (landing page) ale wiem o tym tak mało że nie zamierzam się za to zabierać jeszcze, także zgłębić ten temat i próbować Smile
-założyć fanpage pod suby na fb

Jak widać moje plany to POWINNY być bardziej pasywne sposoby zarobku. To mi właśnie jest potrzebne. Nigdy nie wiadomo kiedy mi się trafi dzień pracy fizycznej więc wolę mieć zabezpieczenie. Smile
Przy okazji postanowiłem olać spam na grupach fb, dużo nerwów i dosyć czasochłonne pod względem nowych zabezpieczeń facebook'a. Smile

Myślałem też o wykorzystaniu moich "umiejętności" programistycznych, głównie bym pisał skrypty, no ale jak skrypty to pisane w językach skryptowych a ja znam tylko C++, trochę Jave, trochę pythona. W sumie znam też dosyć sporo PHP więc byłoby w sam raz ale nigdy nie wykorzystałem własnego skryptu do działania na innych stronach w celu ułatwienia tego co robię itd itp. ;P
Nie wiem, temat jeszcze przemyślę.


Cel:
1 lead do końca kwietnia.

Zabieram się za robotę! Z Bogiem! Big Grin[/size]


RE: Zbieramy hajsiory ;D - olekn1 - 27-04-2016 08:36

Ciekawy dziennik Wink powodzenia!

Wysłane z mojego Monster X5 przy użyciu Tapatalka


RE: Zbieramy hajsiory ;D - tomek019 - 27-04-2016 12:09

Napisz skrypcik bedzie ci latwiej Wink
powodzenia