Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SMS PREMIUM nie tylko w Polsce ( Opinie ) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SMS PREMIUM nie tylko w Polsce ( Opinie ) (/Temat-SMS-PREMIUM-nie-tylko-w-Polsce-Opinie-132091)



SMS PREMIUM nie tylko w Polsce ( Opinie ) - kuba12575 - 19-04-2016 19:35

Witam,
Po przejrzeniu stawek zagranicznych znanych mi serwisów sms premium ( hotcash , eforsa , mylead ) zaciekawił mnie potencjał jaki kryje np. Finlandia - średnio ok.25 zł. Czy ktoś chociaż raz próbował albo udało mu się i dalej zarabia właśnie na leadach z zagranicy ? Bo pięknie wyglądają stawki na niektóre kraje jednak ciekawy jestem jakiś odczuć doświadczonych earnerów co do łatwości zdobywania tego sms przykładowo porównując do Polski . Czy ludzi łatwiej nabrać czy trudniej , rozumiecie Big Grin ?
Wiadomo na Finlandię raczej dużo osób się chyba nie będzie rzucało ze względu na język Tongue ale może tymi samymi sposobami wejść nawet do Niemiec jakby ludzie wysyłali sms bez opamiętania Big Grin Big Grin


SMS PREMIUM nie tylko w Polsce ( Opinie ) - Hybrid1990 - 05-10-2021 17:55

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.