Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blokada kont bez powodu, przyczyna ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Blokada kont bez powodu, przyczyna ? (/Temat-Blokada-kont-bez-powodu-przyczyna-132088)



Blokada kont bez powodu, przyczyna ? - MatiMaister - 19-04-2016 19:19

Witam.
Dwa konta, dwa logowania, dwie blokady z weryfikacją na dowód.

IP zmienne, internet mobilny na kartę, pre paid Play.
Konta stażowe, pierwsze logowania było wszystko okej. Zweryfikowane numerami. Następnego dnia, blokady przy próbie zalogowania. ,,Ktoś mógł się logować na Twoje konto''.
Konta nie były spamowane, nie miały nawet grup.

Od czego to zależy ? Z tego co widzę od dawna, ludzie jadą na swoim stałym IP, nie przejmują się, spamują i takich problemów nie mają, a tu blokada od razu na dowód, bez powodu.


Od czego to może zależeć ? Na podstawie czego Fb dokonuje takich blokad ? Jakieś pomysły ? Jest jakaś zależność ? Wina przeglądarki, komputera ? Czy po prostu mam pecha ?


RE: Blokada kont bez powodu, przyczyna ? - TheMe - 19-04-2016 19:27

Może to na podstawie IP? Kiedyś wyskoczyła mi weryfikacja gdy zalogowałem się na konto z za granicy (wtedy to była chyba Grecja) i był dojładnie ten sam tekst.


RE: Blokada kont bez powodu, przyczyna ? - MatiMaister - 19-04-2016 19:35

Wiem, że są weryfikacje za logowanie z innej lokalizacji, ale to najczęściej są na numer tel, ewentualnie zdjęciowa, lub potwierdzenie daty urodzenia.

U mnie wywaliło od razu na dowód. IP mam zmienne, tak jak napisałem wyżej. Właśnie po to korzystam z takiego, żeby unikać takich cyrków smutny