Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłata środków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Wypłata środków (/Temat-Wyplata-srodkow-132062)



Wypłata środków - fejQ - 19-04-2016 12:26

Witam. Mam pytanie odnośnie wypłaty Paypal. Z serwisu korzystam "od zawsze" i kasa bez problemowo dochodziła Smile Jednak nie zwracałem uwagi w jakim czasie. Wiem, że wypłata następuje w ciągu 1-2dni roboczych jednak teraz jest mi strasznie potrzebna gotówka. czy orientuje się ktoś jakie są szanse na to, że kasa pojawi się na koncie dziś skoro wypłatę zleciłem wczoraj przed g.11 (przed południem). W moim banku (Getin) godziny sesji przychodzących to 14.30 i 17.

Wiem, że najperwniej kasa będzie jutro ale czy istnieje jakakolwiek szansa, że przelew dojdzie a dzis?


RE: Wypłata środków - mikuss - 19-04-2016 12:29

Kaska będzie jutro na 100%


RE: Wypłata środków - twardy - 19-04-2016 12:36

Nie ma opcji zebys kase zobaczyl dzisiaj. Jutro tak jak mikuss pisze powinna byc na 100%, moze nawet przy pierwszej sesji elixir.


RE: Wypłata środków - fejQ - 19-04-2016 12:44

Dzięki za odpowiedzi Smile to że dostanę jutro to jest na milion % pewne o czym wiem doskonale ale liczyłem na to, że może jednak dziś przelew dojdzie.

A korzystajać z okazji...

Wiadomo że konto paypal mozna zasilić tylko z innego PayPala lub konta bankowego ze swoim nazwiskiem, takim jak widnieje w paypal. Czy ktoś orientuje się czy istnieje serwis działający na tej samej zasadzie z tą różnicą, że środki mogą wplywać z owolnego konta bankowego Smile


RE: Wypłata środków - Assasinoo - 19-04-2016 17:42

W skrillu możesz wpłacić pieniądze z dowolnego konta przy przelewie błyskawicznym.


RE: Wypłata środków - Dzipsiok87 - 19-04-2016 19:36

Chyba, że się coś zawiesi bo bywa i tak.