Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ile może kosztować konto na Instagramie (100k)? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Instagram (/Forum-Instagram-453)
+--- Wątek: Ile może kosztować konto na Instagramie (100k)? (/Temat-Ile-moze-kosztowac-konto-na-Instagramie-100k-132059)



Ile może kosztować konto na Instagramie (100k)? - mishatwis - 19-04-2016 11:02

Cześć,

wiecie może ile może kosztować konto na Instagramie? Fani dobijają do 100 tys.
Ogólna aktywność pod postami to ok. 5-10 tys. polubień.

Nie mówimy tutaj o przyszłym zarobku na tym koncie, ile to może być warte?


RE: Ile może kosztować konto na Instagramie (100k)? - Dante_/ - 19-04-2016 20:06

Takie konto jest już warte ponad 700$, ale jak dla mnie lepiej nie sprzedawać, ponieważ w ciągu miesiąca możesz zarobić o wiele więcej kontaktując się z jakimiś osobami/firmami i udostępniać treść na $$.


RE: Ile może kosztować konto na Instagramie (100k)? - KeramxD - 19-04-2016 20:08

Nie wiecie gdzie można kupić takie konta. Chętnie zainwestowałbym w takie konto na instagramie oraz snapchacie.


RE: Ile może kosztować konto na Instagramie (100k)? - Dante_/ - 19-04-2016 20:34

Od razu mówię, że takich kont nie opłaca się kupować na necie ( różne strony ), ponieważ takie konta zazwyczaj ( nie mówię, że każdego ) robione masowo ( ryzyko banu ) i wbijane useless followersy. Lepiej napisać od kogoś na IG o to czy chciałby sprzedać, ewentualnie tutaj na forum znaleźć ewentualnie na BlackHatWorld.


RE: Ile może kosztować konto na Instagramie (100k)? - mishatwis - 21-04-2016 20:25

Ogólnie sytuacja wygląda tak, że posiadam dość duży fanpage, ktoś przede mną założył IG o tej samej (mojej) nazwie i zyskał tam ponad 100 tys. fanów.
Może mi to sprzedać, ale cena jest 4x większa niż napisałeś... i nie wiem co teraz z tym fantem zrobić.


RE: Ile może kosztować konto na Instagramie (100k)? - Dante_/ - 21-04-2016 21:52

(21-04-2016 20:25)mishatwis napisał(a):  Ogólnie sytuacja wygląda tak, że posiadam dość duży fanpage, ktoś przede mną założył IG o tej samej (mojej) nazwie i zyskał tam ponad 100 tys. fanów.
Może mi to sprzedać, ale cena jest 4x większa niż napisałeś... i nie wiem co teraz z tym fantem zrobić.

Jeżeli te konto IG jest bardzo aktywne ( duża ilość like i komentarzy pod postami ) to może uda mu się sprzedać tego IG za taką kwotę. Ale pomyśl czy Ty byś miał duży zysk na tym IG, ponieważ kupować tylko, ze względu na to, że masz FP z taką samą nazwą to useless, ale jeżeli mógłbyś na tym koncie dużo zarobić to lepiej kupić i robić profit tylko.


RE: Ile może kosztować konto na Instagramie (100k)? - mishatwis - 24-04-2016 18:12

(21-04-2016 21:52)Dante_/ napisał(a):  Jeżeli te konto IG jest bardzo aktywne ( duża ilość like i komentarzy pod postami ) to może uda mu się sprzedać tego IG za taką kwotę. Ale pomyśl czy Ty byś miał duży zysk na tym IG, ponieważ kupować tylko, ze względu na to, że masz FP z taką samą nazwą to useless, ale jeżeli mógłbyś na tym koncie dużo zarobić to lepiej kupić i robić profit tylko.

Raczej chodzi tutaj wyłącznie o wizerunek, zysku z tego IG nie przewiduję Wink


RE: Ile może kosztować konto na Instagramie (100k)? - Dante_/ - 26-04-2016 09:25

(24-04-2016 18:12)mishatwis napisał(a):  
(21-04-2016 21:52)Dante_/ napisał(a):  Jeżeli te konto IG jest bardzo aktywne ( duża ilość like i komentarzy pod postami ) to może uda mu się sprzedać tego IG za taką kwotę. Ale pomyśl czy Ty byś miał duży zysk na tym IG, ponieważ kupować tylko, ze względu na to, że masz FP z taką samą nazwą to useless, ale jeżeli mógłbyś na tym koncie dużo zarobić to lepiej kupić i robić profit tylko.

Raczej chodzi tutaj wyłącznie o wizerunek, zysku z tego IG nie przewiduję Wink

To nie lepiej po prostu zrobić podobną nazwę? Zawsze możesz rozreklamować tego IG na Twoim FB.