Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Marketing Sieciowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Marketing Sieciowy (/Temat-Marketing-Sieciowy-132051)



Marketing Sieciowy - Dan!el - 19-04-2016 06:16

Witam!
Otóż zajmuje sie marketingiem sieciowym w FM Group, ale mam do was pytanie. Zna moze ktoś z was inne firmy zajmujące sie także marketingiem? Bądź co warto bardziej byłoby robić? Pytam ponieważ FM moze zając mi dość sporo czasu, a być moze znacie cos w czym szybciej można osiągnąć jakikolwiek zadowalający efekt. Z góry dzięki za odpowiedz !


RE: Marketing Sieciowy - nitram - 19-04-2016 07:26

Życzę dużo szczęścia i wytrwałości, teraz zaczynać z FM to słaby moment bum było jakieś 3-5 lata temu kto miał zarobić już zarobił aczkolwiek zdarzają się jeszcze perełki co wybiją się w nowych czasach i tego Ci życzę. Zobacz sobie na allegro po ile produkty FM można kupić i nikt z tym nie walczy więc po co płacić np za perfum z twoimi zniżkami dystrybutora np 30 zł jak na allegro jest po 20 zł ? Big Grin To jest największa bolączka tego biznesu.
Co do innych firm to np.
ACN - branża telefonia komórkowa i stacjonarna mieli także wchodzić w dostarczanie prądu, ale nie wiem czy im to wyszło.
Akuna - Sumpementy diety
Amway - produkty czyszczące
DRB - uzyskiwanie odszkodowań (nie jest to typowy MLM) ale działa na podobnej zasadzie i moim zdaniem to na dzisiejsze czasy ma jakiś sens.


RE: Marketing Sieciowy - Dan!el - 19-04-2016 11:44

Przejrzałem wszystkie formy które wysłałeś i wwiekszoaci potrzebny jest wkład pieniężny a w FM wkład jest znikomy. Moze uda mi sie rozwinąć skrzydła. Smile


RE: Marketing Sieciowy - nitram - 20-04-2016 16:00

Dokładnie tak, jedni twierdzą że im większe "wpisowe" tym większa mobilizacja bo szkoda stracić xx kasy. Łatwiej dać 150 zł "wpisowego" i odpuścić po miesiącu dwóch, jednak jak zapłacisz 1000 -1500zł to już zaboli i się postarasz bardziej.
Tak czy inaczej powodzenia i czekam na zdjęcia w galerii z mercedesem, ale Twoim a nie znajomego czy jakiegoś innego Diamentowego gościa który na szkoleniu pozwoli Ci fotkę cyknąć Smile


RE: Marketing Sieciowy - Dzipsiok87 - 20-04-2016 16:53

Ja mogę coś doradzić. Od kilku lat zajmuję się MLM, ale powoli z tego uciekam zostawiłem sobie jedną firmę na której mi zależy.

Jak chcesz odzywaj się na fb kontakt na blogu. Pozdrawiam


RE: Marketing Sieciowy - Dan!el - 20-04-2016 20:41

Poproszę o dane na priw.


Marketing Sieciowy - Artinesse - 03-03-2018 13:22

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.