Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
█▓▒░ MXRev$hare Kompleksowy Poradnik v1.0 ░▒▓█ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: █▓▒░ MXRev$hare Kompleksowy Poradnik v1.0 ░▒▓█ (/Temat-%E2%96%88%E2%96%93%E2%96%92%E2%96%91-MXRev-hare-Kompleksowy-Poradnik-v1-0-%E2%96%91%E2%96%92%E2%96%93%E2%96%88-132033)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: █▓▒░ MXRev$hare Kompleksowy Poradnik v1.0 ░▒▓█ - MisieQ88 - 05-06-2016 22:58

Przeczytałem nie jeden wątek na tym forum odnoszący się do MXRS ale nigdzie nie było odpowiedzi na moje pytania. Ok może i jest to wałkowane, ale forum od tego jest żeby zapytać. Chyba lepiej, że pytam w dziale dedykowanym danemu tematowi niż zakładam kolejny temat, jak wiele innych osób tu robi. I przez to na forum jest totalny burdel, bo nikt tego nie pilnuje. Skoro tak przeszkadzają Ci moje pytania to na nie nie odpowiadaj, lub zgłoś moje pytania do usunięcia i po problemie.

Dzięki za odpowiedź, ale nie musiałeś od razu obrzucać mnie błotem.


RE: █▓▒░ MXRev$hare Kompleksowy Poradnik v1.0 ░▒▓█ - MisieQ88 - 08-06-2016 13:30

Mam pytanie, do kogoś kto ogarnia "wyższą matematykę" np procenty składane itd itp. Otóż dostałem pytanie na innym forum: Ile można zarobić z MXRS, nie inwestując własnych pieniędzy w ciągu roku (tylko klikając te 100reklam dziennie), tu odpowiedź jest łatwa bo około 182.5$. Ale dalsza część pytania brzmiała ile można zarobić w MXRS nie inwestując własnych pieniędzy, a tylko kupując AdPack'i z zarobionych z klikania w 100 reklam dziennie w ciągu roku (reinwestując cały rok, zgromadzone pieniądze z klikania reklam i w późniejszym czasie z tego co wyrobią AdPack'i).
Chodzi o to żeby mniej więcej podać. Niestety moja matematyka nie jest na tak wysokim poziomie, żeby to obliczyć. Czy ktoś pomoże?? Odwdzięczę się reputacją, również za chęci i próby rozwiązania tej zagadki


RE: █▓▒░ MXRev$hare Kompleksowy Poradnik v1.0 ░▒▓█ - kulasek - 08-06-2016 22:24

Dzięki wielkie za poradnik.


RE: █▓▒░ MXRev$hare Kompleksowy Poradnik v1.0 ░▒▓█ - heelto - 08-06-2016 23:12

(08-06-2016 13:30)MisieQ88 napisał(a):  Mam pytanie, do kogoś kto ogarnia "wyższą matematykę" np procenty składane itd itp. Otóż dostałem pytanie na innym forum: Ile można zarobić z MXRS, nie inwestując własnych pieniędzy w ciągu roku (tylko klikając te 100reklam dziennie), tu odpowiedź jest łatwa bo około 182.5$. Ale dalsza część pytania brzmiała ile można zarobić w MXRS nie inwestując własnych pieniędzy, a tylko kupując AdPack'i z zarobionych z klikania w 100 reklam dziennie w ciągu roku (reinwestując cały rok, zgromadzone pieniądze z klikania reklam i w późniejszym czasie z tego co wyrobią AdPack'i).
Chodzi o to żeby mniej więcej podać. Niestety moja matematyka nie jest na tak wysokim poziomie, żeby to obliczyć. Czy ktoś pomoże?? Odwdzięczę się reputacją, również za chęci i próby rozwiązania tej zagadki

Z mojej symulacji (odkupuje adpacki mini jak się skończą do liczby 100) wyszło, że po roku mamy AdPacki, które zarobią nam jeszcze 449.8750
Nie daje sobie jednak ręki uciąć, że gdzieś w skrypcie nie popełniłem błędu. Sprawdzę to jeszcze raz jutro.


RE: █▓▒░ MXRev$hare Kompleksowy Poradnik v1.0 ░▒▓█ - Bilon21 - 10-06-2016 09:01

Jeśli zarejestrowałem się bez żadnego refa to mogę się podpiąć w jakiś sposób pod Ciebie ?


RE: █▓▒░ MXRev$hare Kompleksowy Poradnik v1.0 ░▒▓█ - full2000 - 10-06-2016 09:28

(10-06-2016 09:01)Bilon21 napisał(a):  Jeśli zarejestrowałem się bez żadnego refa to mogę się podpiąć w jakiś sposób pod Ciebie ?

Tak. Należy wysłać ticket do supportu, żeby podpięli Cię pod ppiCompany Smile


RE: █▓▒░ MXRev$hare Kompleksowy Poradnik v1.0 ░▒▓█ - K239TURBO - 11-06-2016 11:10

(08-06-2016 13:30)MisieQ88 napisał(a):  Mam pytanie, do kogoś kto ogarnia "wyższą matematykę" np procenty składane itd itp. Otóż dostałem pytanie na innym forum: Ile można zarobić z MXRS, nie inwestując własnych pieniędzy w ciągu roku (tylko klikając te 100reklam dziennie), tu odpowiedź jest łatwa bo około 182.5$. Ale dalsza część pytania brzmiała ile można zarobić w MXRS nie inwestując własnych pieniędzy, a tylko kupując AdPack'i z zarobionych z klikania w 100 reklam dziennie w ciągu roku (reinwestując cały rok, zgromadzone pieniądze z klikania reklam i w późniejszym czasie z tego co wyrobią AdPack'i).
Chodzi o to żeby mniej więcej podać. Niestety moja matematyka nie jest na tak wysokim poziomie, żeby to obliczyć. Czy ktoś pomoże?? Odwdzięczę się reputacją, również za chęci i próby rozwiązania tej zagadki
Około 250$,


RE: █▓▒░ MXRev$hare Kompleksowy Poradnik v1.0 ░▒▓█ - baca060 - 11-06-2016 12:49

Ten program na chwilę obecną jest dość stabilny aby wejść? Czy Już zaczyna tą fazę spokoju (umierania)?


RE: █▓▒░ MXRev$hare Kompleksowy Poradnik v1.0 ░▒▓█ - MisieQ88 - 11-06-2016 12:51

Właściciel gwarantuje wypłaty do conajmniej 2020 roku, tak więc to nie jest jeszcze okres umierania, a dalszego rozwoju.


RE: █▓▒░ MXRev$hare Kompleksowy Poradnik v1.0 ░▒▓█ - full2000 - 11-06-2016 15:42

(11-06-2016 12:49)baca060 napisał(a):  Ten program na chwilę obecną jest dość stabilny aby wejść? Czy Już zaczyna tą fazę spokoju (umierania)?

Moim zdaniem warto wchodzić Smile

Gdyby ktoś potrzebował Kalkulator MXRevShare to zapraszam do pobierania - http://www.make-money.pl/mxrevshare-kalkulator/