Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PRZEMIANA PO 6MIES] Drugi już, nie tak wyjątkowy dziennik by BartekHelp - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: [PRZEMIANA PO 6MIES] Drugi już, nie tak wyjątkowy dziennik by BartekHelp (/Temat-PRZEMIANA-PO-6MIES-Drugi-juz-nie-tak-wyjatkowy-dziennik-by-BartekHelp-132012)

Strony: 1 2 3


[PRZEMIANA PO 6MIES] Drugi już, nie tak wyjątkowy dziennik by BartekHelp - BartekHelp - 18-04-2016 15:13

Cześć!

Witam wszystkich w już drugim dzienniku prac przeze mnie prowadzonym. Tym razem wejdziemy w suby (niestety nie będzie to stabilny zarobek jak w marzeniach Undecided ) ale mam nadzieję że tym razem wypali. Dlaczego teraz suby? A no dlatego, że poprzednie inwestycje nie poszły tak pięknie, jak miały pójść o czym przekonać się można w poprzednim dzienniku do którego w tym momencie serdecznie zapraszam. http://bit.ly/1XEAKvj


Moim teraźniejszym pomysłem jest nowa nisza, zarobek głównie poprzez instagramy, aski. Niestety nie mogę być tak otwartym jak w poprzednim dzienniku, ale mam nadzieję że jakoś Was tutaj przyciągnę. Do teraz zrobiłem stronę - z niej jestem dumny, baardzo ładna Cool . Pogadałem także z firesubem co do ich pustej oferty (uważam że firesub i hotcash to jedyne serwisy w których nie ma strachu przy zarobku) i wygląda na to że po paru poprawkach uda się uzyskać dostęp do pustej oferty. I z tego miejsca pozdro do całej ekipy firesuba, bekowe mordki z nich Lol



Do dziennika dodam siłownię, jednak nie tak jak wcześniej - teraz po prostu czasem nadmienię jak mi idzie, czy trzymam dietę itd. Smile


Tym razem cele to:
- Hajs na zębatki do motocykla - 0/200
- Hajs na wydech do motocykla - 0/1000
- Hajs na owiewki do motocykla - 0/500


Pozdro!


EDIT: NA OSTATNIEJ STRONIE AKTUALNE ZAROBKI


RE: Drugi już, nie tak wyjątkowy dziennik by BartekHelp - mahuzz - 18-04-2016 15:23

powodzenia!

również będę robił co mogę z firesubem, bo po kilku dniach przemyśleń, tylko ten + jeszcze jeden serwis są godne polecenia na polskim rynku Smile

Będę zaglądał.


RE: Drugi już, nie tak wyjątkowy dziennik by BartekHelp - full2000 - 18-04-2016 19:23

Całkiem przyjemnie się to czyta, powodzenia ! Smile


RE: Drugi już, nie tak wyjątkowy dziennik by BartekHelp - BartekHelp - 19-04-2016 08:33

2016-04-19


Cześć wszystkim. Dzień pierwszy prac czas zacząć. Dziś mam zamiar dogadać się z copywriterem i ogarnąć parę asków/instagramów. Jak dobrze pójdzie to zdobędę około 20 asków, na których będę kupował posty i promował przez to swojego lp. Jak wszystko dobrze pójdzie jutro będzie pierwszy zarobek.




Siłownia, redukcja - dietę zaczynam trzymać od dziś + 3x tydzien siłowy + 3x tydzien rower 15-30km.




Cele:
- Hajs na zębatki do motocykla - 0/200
- Hajs na wydech do motocykla - 0/1000
- Hajs na owiewki do motocykla - 0/500




///@up, @2up Dzięki za pozytywne słowa ! Smile


RE: Drugi już, nie tak wyjątkowy dziennik by BartekHelp - mikuss - 19-04-2016 08:48

Mówią, że do trzech razy sztuka Smile
Powodzenia!


RE: Drugi już, nie tak wyjątkowy dziennik by BartekHelp - BartekHelp - 20-04-2016 18:12

Nie mogę znaleźć nikogo od tekstu. Polecicie jakiegoś copywritera?


RE: Drugi już, nie tak wyjątkowy dziennik by BartekHelp - BartekHelp - 21-04-2016 21:09

2016-04-21



Siemanko. Z lp idzie dużo słabiej niż miałem nadzieję. Jednak jutro pewnie zacznę promować. Podczas dzisiejszego treningu wpadłem na dwa świetne pomysły. Pierwszy - program motywator, czyli program który będzie motywował Cię do treningów - coś w stylu notatnika, tyle że z możliwością dodania diety, obliczania BMI, zapotrzebowania kalorycznego itd. i drugi którym jest sprzedaż pewnego towaru wirtualnego na allegro. Wymyśliłem, wracam do domu sprawdzam allegro - 0 konkurencji. Sprawdzam wyszukiwania google - 4k wyszukiwań. Mam nadzieję że coś z tego wyjdzie. Zrobiłem dzisiaj aukcję, jutro także zacznę promować.



Siłownia - ciężko pracuje, trzymam dietę, muszę schudnąć do lata!



Cele:
- Hajs na zębatki do motocykla - 0/200
- Hajs na wydech do motocykla - 0/1000
- Hajs na owiewki do motocykla - 0/500



RE: Drugi już, nie tak wyjątkowy dziennik by BartekHelp - lechoo - 21-04-2016 21:25

(20-04-2016 18:12)BartekHelp napisał(a):  Nie mogę znaleźć nikogo od tekstu. Polecicie jakiegoś copywritera?
Pisz sam, większa satysfakcja będzie z odniesionego sukcesu. Powodzenia


RE: Drugi już, nie tak wyjątkowy dziennik by BartekHelp - BartekHelp - 22-04-2016 17:12

@up
Właśnie tak zrobiłem, razem z pomocą znajomej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


RE: Drugi już, nie tak wyjątkowy dziennik by BartekHelp - BartekHelp - 25-04-2016 17:32

2016-04-25




Siema! Od ostatniego czasu wiele się zmieniło - przede wszystkim odpuszczam lp smutny . Na 120UV ani jednego leada. No niestety, nie wyszło ale trudno, są też dobre wiadomości! Aukcja na allegro okazała się dobrym pomysłem. W pierwszy dzień sprzedałem dwie sztuki po 8zł (koszt pozyskania sztuki dla mnie to 0.00zł!) . Postanowiłem wejść w ten biznes, założyłem sklep allegro, aukcję "do wyczerpania zapasów" i dwie sztuki już zeszły, tym razem po 10zł Huh. Dzisiaj także postanowiłem kupić sponsorowanie za 23złote, może się opłaci Huh. Zarobek nie jest jakiś wielki bo gdybym sprzedawał sztukę dziennie miałbym 300zł miesięcznie - ale jak za nic nie robienie to biere Big Grin .


Siłownia - trochę słabo, zimno, mokro, nie chce się nic :/, dieta 80% trzymana.





Cele:
- Hajs na zębatki do motocykla - 0/200
- Hajs na wydech do motocykla - 0/1000
- Hajs na owiewki do motocykla - 0/500