Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Serwisy płatnicze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Serwisy płatnicze (/Temat-Serwisy-platnicze-132011)



Serwisy płatnicze - fejQ - 18-04-2016 15:12

Witam. Mam pytanie. Czy ktośz Was poleci jakiś serwis płatniczy typu Paypal? Z paypala jestem zadowolony jednak brakuje mi pewnej funkcjonalnosci. Otóż konto paypal można zasilić jedynie z innego konta paypal lub WŁASNEGO rachunku bankowego. W związku z tym chcę zapytać czy ktoś zna serwis na który środki mogę wpłacać z dowolnego rachunku bankowego a wypłacać na swoje konto w banku.
Jeśli ktoś może to poproszę o podanie tego typu serwisów oraz ich krótką charakterystykę


RE: Serwisy płatnicze - iPlusOfficial - 20-04-2016 00:45

Skrill Smile do tego mozesz wyrobic do portfela skrill karte, z ktorej wyplacisz chyba z kazdego bankomatu.

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka


RE: Serwisy płatnicze - fejQ - 20-04-2016 08:12

Dzięki za odpowiedź... Słyszałem o Skrill jednak nawet teraz w regulaminie wyczytałem, że tu również nie można wpłacać środków z rachunku bankowego zarejestrowanego na inne nazwisko


RE: Serwisy płatnicze - iPlusOfficial - 20-04-2016 11:03

Napisz do @[Meloman], on ci przeleje z Skrilla na konto bankowe jakie chcesz Wink


RE: Serwisy płatnicze - Meloman - 20-04-2016 13:01

(20-04-2016 11:03)iPlusOfficial napisał(a):  Napisz do @[Meloman], on ci przeleje z Skrilla na konto bankowe jakie chcesz Wink
Dokładnie, więc zapraszam @[fejQ] Smile


RE: Serwisy płatnicze - Toskan - 20-04-2016 13:04

Oczywiscie, ze na skrilla mozna wplacac z rachunku bankowego zarejestr. Na kogo innego. Wplacasz poprzez przelewy24.


RE: Serwisy płatnicze - fejQ - 20-04-2016 14:09

Taka metoda płatności potrzebna mi do ewhoringu. Tak więc mając konto na skrill jakie dane muszę przekazać osobie wpłacającej? W sensie jaki numer konta, tytuł przelewu itp??


RE: Serwisy płatnicze - Giorgios - 20-04-2016 14:20

Paymentwall.... webmoney, perfect money


RE: Serwisy płatnicze - full2000 - 20-04-2016 14:50

Ja poza PP korzystam ze Skrilla oraz Payzy ...
Podobny do skrill'a jest też Neteller Smile