Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Duża aktywność=mało wejść? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Duża aktywność=mało wejść? (/Temat-Duza-aktywnosc-malo-wejsc-131995)



Duża aktywność=mało wejść? - SKOR514 - 17-04-2016 23:51

Siema! To znowuż ja... Piszą z taką dziwną sprawą. Bawie się w spam na fb i mam taki problem, iż wpada mi zaskakująco mało wejść mimo dużej aktywności. Sprawa wygląda np. tak, że mam 100like pod fotą na jakiejś grupie (na kilkunastu innych zespamowanych też sporo) a wbija np. 200 wizyt dziennie. Czym to może być spowodowane?

P.S Na stówę nie jest to przez słabą promocję, bo zawsze przy takich działaniach miałem duuużooo więcej wizyt, więc wątpie by to tak się pozmieniało w kilka tygodni.


RE: Duża aktywność=mało wejść? - dazy19 - 18-04-2016 07:26

Bardzo mozliwe ze slabo zachecasz swoich "klientow" by odwiedzili Twoj link, inaczej sie tego nie da inaczej wytlumaczyc :/


RE: Duża aktywność=mało wejść? - SKOR514 - 18-04-2016 17:32

Obawiam się, że musi być to coś innego... Może im się wyświetla, że link jest niebezpieczny, czy coś... Za każdym razem jak chce dodać fotkę to wyskakuje mi do wypełnienia te kilka okienek gdzie mam zaznaczyć tygrysa, kwiatki itp... Raczej dobrze zachęcam, bo tak jak mówię, to nie jest możliwe, że tak spadło Jerk2