Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W miarę stabilny RevShare na dzień dzisiejszy? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: W miarę stabilny RevShare na dzień dzisiejszy? (/Temat-W-miare-stabilny-RevShare-na-dzien-dzisiejszy-131987)

Strony: 1 2 3


RE: W miarę stabilny RevShare na dzień dzisiejszy? - dariuszxdd - 18-04-2016 08:29

TM, MXr, FAP, MAPs, LXL

Ja uważam, ze te Firmy są jedne z najstabilniejszych na runku revshare


RE: W miarę stabilny RevShare na dzień dzisiejszy? - tomek019 - 18-04-2016 10:00

Najstabilniejsze ?
Wg mnie sa to:
Future Ad Pro
Mxrevshare
Traffic Monsoon

Tyle jesli chodzi o Top 3. Zajrzyj do dziennika mojego na forum po wiecej info lub pisz Priv.

tapnięte


RE: W miarę stabilny RevShare na dzień dzisiejszy? - full2000 - 18-04-2016 13:50

Zdecydowanie polecam te dwa :

1) TrafficWaveSurfing (link do opisu) - ten programik to jest ciekawa opcja, naliczenia średnio ~2x większe niż w mxrs. RevShare ten został wyselekcjonowany przez 2dwie osoby zajmujące się od lat tego typu programami. Info to zostało potwierdzone także przez mojego sponsora.

2) MXRev$hare (link do opisu) - z kolei ten program nadrabia stabilnością. Połączony z 8 innymi biznesami tego samego admina.
Sympatyczny admin, jego biznesy płacą od lat. Polecam zapoznanie się z dokładniejszym opisem pod linkiem który podałem Smile


RE: W miarę stabilny RevShare na dzień dzisiejszy? - Dk2RR - 18-04-2016 17:59

Jak już wybierzesz koniecznie napisz! Również chętnie w coś zainwestuje Smile


RE: W miarę stabilny RevShare na dzień dzisiejszy? - Lukasz5555 - 18-04-2016 18:05

Ja polecam to samo co,, zet" czyli mxrevshare.


RE: W miarę stabilny RevShare na dzień dzisiejszy? - patulsky1337 - 19-04-2016 19:44

(18-04-2016 17:59)Dk2RR napisał(a):  Jak już wybierzesz koniecznie napisz! Również chętnie w coś zainwestuje Smile

MxRevShare. Najwięcej osób go poleciło i wygląda na program, w który warto wejść.

Na początku wpakuje mniejszą kwotę coś koło 500-1000 zł bo przyznam, że na takich inwestycjach się mało znam ( do tej pory inwestowałem tylko kontrakty na ropę i metale szlachetne na plus500 a na RevShare się nie znam).

Ale, że jestem samoukiem to szybko to ogarnę i może jakiś konkretniejszy biznes z tego zrobię w przyszłości.


RE: W miarę stabilny RevShare na dzień dzisiejszy? - todek78 - 19-04-2016 22:11

(19-04-2016 19:44)patulsky1337 napisał(a):  
(18-04-2016 17:59)Dk2RR napisał(a):  Jak już wybierzesz koniecznie napisz! Również chętnie w coś zainwestuje Smile

MxRevShare. Najwięcej osób go poleciło i wygląda na program, w który warto wejść.

Na początku wpakuje mniejszą kwotę coś koło 500-1000 zł bo przyznam, że na takich inwestycjach się mało znam ( do tej pory inwestowałem tylko kontrakty na ropę i metale szlachetne na plus500 a na RevShare się nie znam).

Ale, że jestem samoukiem to szybko to ogarnę i może jakiś konkretniejszy biznes z tego zrobię w przyszłości.

Jak na wejście z taką kwotą, to najlepszy wybór Smile
Proponuję zapoznać się jeszcze z Adpackpro. Program mniej znany niż te promowane przez polskich liderów, ale jest dobrą konkurencją, przemyślany z dodatkowymi produktami i prawdziwą firmą, która ma produkty nie tylko wirtualne ale również stacjonarne. Zabezpieczenie podziału dochodów w revshare jest więc duże Smile


RE: W miarę stabilny RevShare na dzień dzisiejszy? - Dzipsiok87 - 19-04-2016 22:56

Tak, ale MXrev też jest konkretny i ma markę wyrobioną. AdPackPro jest jeszcze mało doceniony i również jeden ze stabilniejszychSmile Ja ze swojej strony polecam MXRevShare, FutureAdPro. Pamiętaj żeby sponsora sobie znaleźć konkretnego, który coś oferuje i zna się na rzeczy.


RE: W miarę stabilny RevShare na dzień dzisiejszy? - rafi213 - 19-04-2016 23:19

(19-04-2016 19:44)patulsky1337 napisał(a):  
(18-04-2016 17:59)Dk2RR napisał(a):  Jak już wybierzesz koniecznie napisz! Również chętnie w coś zainwestuje Smile

MxRevShare. Najwięcej osób go poleciło i wygląda na program, w który warto wejść.

Na początku wpakuje mniejszą kwotę coś koło 500-1000 zł bo przyznam, że na takich inwestycjach się mało znam ( do tej pory inwestowałem tylko kontrakty na ropę i metale szlachetne na plus500 a na RevShare się nie znam).

Ale, że jestem samoukiem to szybko to ogarnę i może jakiś konkretniejszy biznes z tego zrobię w przyszłości.

W MX jakoś coś mało osób weszło jak do tej pory - jest 6 miesiecy i tylko 10 tys aktywnych userów jak dobrze kojarze, no ale może to zmieni się w najbliższym czasie.
Ja wybrałem na chwilę obecną Futurenet - projekt praktycznie polski , plan marketingowy bardzo stabilny no i już na starcie ogromny potencjał i zainteresowanie.


RE: W miarę stabilny RevShare na dzień dzisiejszy? - Karaczanowy - 11-03-2018 19:29

przepraszam za odkopywanie, ale chciałbym się dowiedzieć jak sytuacja wygląda na dzień dzisiejszy