Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W miarę stabilny RevShare na dzień dzisiejszy? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: W miarę stabilny RevShare na dzień dzisiejszy? (/Temat-W-miare-stabilny-RevShare-na-dzien-dzisiejszy-131987)

Strony: 1 2 3


W miarę stabilny RevShare na dzień dzisiejszy? - patulsky1337 - 17-04-2016 18:33

Cześć,

szukam programu z rodziny RevShare w miarę stabilnego i wypłacającego na dzień dzisiejszy ( coś jak jeszcze PaidVerts rok temu)

Mam trochę większą kwotę wolnych środków do zainwestowania.

Chce żeby to był program, który ma największe szanse przeżyć przez najbliższy czas.

Jesteście w stanie coś polecić?

( PS Nie wysyłać refów do byle czego, shit czuć na kilometr).


RE: W miarę stabilny RevShare na dzień dzisiejszy? - Matthew98 - 17-04-2016 18:37

Ja bym proponował URS. Bardzo szybko się rozwija, 100% custom skrypt wykonany przez programiste zatrudnianego przez Microsoft. Dodane nowe rozwiązania mające zapewnić stabilność których nie ma w żadnym innym programie. Kontakt na PW Smile


RE: W miarę stabilny RevShare na dzień dzisiejszy? - zet - 17-04-2016 18:37

Jestem w kilku revsharach ,, ale najpewniejszym i najstabilniejszym jest
MXRevShare, wiecej o nim w temacie http://zarabiam.com/Temat-MXRevShare-com-122142

Dziala od 1 listopada i jeszcze dlugo podziala jak zapewnia admin.
Na 90% latem James Lee Valentine odwiedzi PL Smile

Masz pytania? - pisz .


RE: W miarę stabilny RevShare na dzień dzisiejszy? - radek0389 - 17-04-2016 18:48

Sądzę że w ciągu najbliższych godzin twoja skrzynka zostanie zapchana ofertami z najlepszymi i nieśmiertelnymi programami, z gwarancją zyskuBig Grin. Najlepiej to zrobić własny rekonesans, zarówno w odpowiednim dziale u nas na zarabiam jak i przejrzeć inne fora w tej tematyce, żeby przeprowadzić swój wstępny sortSmile.


RE: W miarę stabilny RevShare na dzień dzisiejszy? - patulsky1337 - 17-04-2016 19:26

(17-04-2016 18:48)radek0389 napisał(a):  Sądzę że w ciągu najbliższych godzin twoja skrzynka zostanie zapchana ofertami z najlepszymi i nieśmiertelnymi programami, z gwarancją zyskuBig Grin. Najlepiej to zrobić własny rekonesans, zarówno w odpowiednim dziale u nas na zarabiam jak i przejrzeć inne fora w tej tematyce, żeby przeprowadzić swój wstępny sortSmile.

Wiem, że pewnie jakbym nie miał zablokowanych PW już bym miał zapchaną, to raczej do przewidzenia. Tongue


RE: W miarę stabilny RevShare na dzień dzisiejszy? - Dzipsiok87 - 17-04-2016 20:21

Ja polecam od siebie futureadpro. Kilka źródeł dochodu i 1% naliczeń do tego 120%. Na moim blogu jest wpis o tym. Jak chcesz się znaleźć w dobrej ekipie to i do kontaktu zapraszam.


RE: W miarę stabilny RevShare na dzień dzisiejszy? - rafi213 - 17-04-2016 20:41

Przejrzyj temat o FutureAdPro,jestem założycielem tematu.
http://zarabiam.com/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-rewolucja-129921
na końcu tematu bonus ode mnie jako mała zachęta .
Stabilniejszego rev share z taką liczbą użytkowników na starcie nie znajdziesz nigdzie Smile


RE: W miarę stabilny RevShare na dzień dzisiejszy? - patulsky1337 - 17-04-2016 21:49

(17-04-2016 20:41)rafi213 napisał(a):  Przejrzyj temat o FutureAdPro,jestem założycielem tematu.
http://zarabiam.com/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-rewolucja-129921
na końcu tematu bonus ode mnie jako mała zachęta .
Stabilniejszego rev share z taką liczbą użytkowników na starcie nie znajdziesz nigdzie Smile

Dzięki, obczaje sobie.


RE: W miarę stabilny RevShare na dzień dzisiejszy? - Captain - 17-04-2016 22:42

Ja bym polecał Traffic Wave Surfing, cieszy się ogromną popularnością i dużo ludzi tam inwestuje teraz, jeśli zdecydujesz się w niego wejść to napisz mi PW (jeszcze nigdy nie maiłem ani jednego reffa Sad )
Mogę dać na pp refback 100% tego co zarobię od pierwszych zakupionych przez Ciebie paczek jak już go wypłace.


RE: W miarę stabilny RevShare na dzień dzisiejszy? - Dzipsiok87 - 18-04-2016 06:43

TrafficWave okolo 9 tys osob chyba jest dopiero nie?