Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie Odnosnie Partnerstwa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pytanie Odnosnie Partnerstwa (/Temat-Pytanie-Odnosnie-Partnerstwa-131984)



Pytanie Odnosnie Partnerstwa - MamT - 17-04-2016 17:19

Witam wszystkich uzytkownikow forum zarabiam. Mam dla was pewne pytanie. Czy jest jakas siec ktora daje reflinki z gier za pieniadze ale tak zebym nie musial podawac Peselu oraz swoich danych personalnych ? Nie chodzi tu o to ze nie mam 18 lat ukonczonych bo mam tylko nie chce by moje dane personalne potem krazyly w sieci. Posiadam kanal na YouTube ktory posiada 712 subskrybcji rozwija sie w miare szybko.
Moje pytanie do was czy jest taki Serwis ktory oferuje mi przelewy na Paypal/konto bankowe bez podawania moich danych typu Pesel,Adres zamieszkania i podczas przelewu nie prosza mnie o te dane?
Wszystkim użytkownikom z góry dziekuje za wypowiedzi czy tez przeczytanie mojego tematu oraz zapytania.



RE: Pytanie Odnosnie Partnerstwa - xZezik - 17-04-2016 20:59

Nie znam takich na dzień dzisiejszy Sad


RE: Pytanie Odnosnie Partnerstwa - radek0389 - 18-04-2016 23:57

Widać krętactwo z twojej strony. Jakie krążenie danych w sieci? Nawiązujesz współprace z legalną firmą, na podstawie umowy, do której zawarcia potrzeba pewnych danych osobowych. Jak pojdziesz do stacjonarnej pracy, to tez będziesz szukać pracodawcy, z funkcja dzialania incognito?
Jak masz 18 lat i możliwości działania, to nawiązuje współprace, działaj i zarabiaj.