Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy! mCraft z MXrev$hare - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy! mCraft z MXrev$hare (/Temat-Dziennik-pracy-mCraft-z-MXrev-hare-131982)

Strony: 1 2


Dziennik pracy! mCraft z MXrev$hare - mcraft - 17-04-2016 16:10

Witam, dziś wpadłem na pomysł że założę sobie dziennik pracy żeby bardziej się zmotywować! A jeśli przy okazji zmotywuje jeszcze kogoś to też super Smile

No to żeby nie przedłużać zacznę.
Jakoś na początku Lutego założyłem konto w serwisie mxrevshare, szukałem jakiegoś programu, który da zarobić parę groszy. 9-Tego lutego zainwestowałem w nim 150$ tak żeby nie za dużo, za te pieniądze od razu kupiłem 3 Adpacki o wartości 50$, które już się zwróciły i zarabiają dalej Smile Paczuszki te 3 już zakończyły prace ale w ich miejsce pracuje cała masa innych które kupiłem z re-inwestycji, no może nie aż taką mase ale jest całkiem spoko. Na tą chwilę nie wypłacałem ani grosza, cały czas reinwestuje.

A o to moje statystyki na dzień dzisiejszy!
[Obrazek: 17,04.png]

Od ok tygodnia mxr wprowadzili opcje która pozwala zarabiać na klikaniu reklam codziennych tj. możemy wyklikać 100 reklam za które dostaniemy 0.50$ a co za tym idzie można po 10 dniach klikania kupić jedną paczuszkę mini! Oczywiście że klikam.

Dzięki tej opcji jak widać zdobyłem nawet trochę poleconych którzy mam nadzieje również będą klikać Smile
A jeżeli Ty jeszcze nie masz tam konta a chcesz zarabiać nawet BEZ INWESTYCJI Zarejestruj je teraz za darmo!

Czysty Link: "KLIK"
Ref Link: "KLIK"

A Tu link do mojego poradnika: "KLIK"


RE: Dziennik pracy! mCraft z MXrev$hare - fusek - 17-04-2016 16:21

Jestem jednych z tych poleconych - poki co klikamSmile


RE: Dziennik pracy! mCraft z MXrev$hare - mcraft - 17-04-2016 16:25

No i elegancko to lubię Huh I na dodatek refy zbierasz Graty oby tak dalej Smile


RE: Dziennik pracy! mCraft z MXrev$hare - maszhajs - 17-04-2016 20:17

ładnie Tobie idą poleceni heh Wink powodzenia Wink


RE: Dziennik pracy! mCraft z MXrev$hare - piotr2221 - 18-04-2016 15:51

Powodzenia,fajne staty


RE: Dziennik pracy! mCraft z MXrev$hare - full2000 - 18-04-2016 19:21

Jesteśmy w tym samym programie, powodzenia @[mcraft] ! Smile


RE: Dziennik pracy! mCraft z MXrev$hare - mcraft - 20-04-2016 13:10

No i przyszedł czas na kolejną publikacje Smile Domena przekierowana mxrs gra i tańczy można zarabiać.
Dziś postanowiłem nagrać coś na zasadzie VLOGA żeby nie zapychać tematu screenami.

W filmiku pokazuje.
1. Ile zarobiłem od ostatniej publikacji
2. ilu poleconych wpadło od ostatniej publikacji
3. Transfer gotówki z konta main na repurchase ( ponieważ zauważyłem że niektórzy myślą że można tylko pełne sumy przelać tj. 1,2 czy 3 dolki a prawda jest taka że można każdą sumę z tym że minimum to 1$)
4. Jak kupuje Paczuszki

Jeden z poleconych już wyklikał sobie 5 dolków i kupił paczuszkę Smile





Czyli podsumowując wpadło mi 13 poleconych, ok. 25$ i kupiłem za to 5 paczuszek mini.

I jedziemy dalej. W dalszym ciągu nic nie wypłacam cały czas reinwestuje, aż dniówka będzie odpowiednia żeby reinwestować i wypłacać.


RE: Dziennik pracy! mCraft z MXrev$hare - mcraft - 03-05-2016 11:05

Minęły niecałe 2 tygodnie od ostatniego wpisu, przez ten czas nieco się u mnie pozmieniało na lepsze oczywiście Smile
oto jak sytuacja klaruje się na dzień dzisiejszy
Screen: http://screenshot.sh/mFtZypwPDRoZs

Jak widać wpadło paru nowych poleconych i troszkę $ z poleconych co mnie bardzo cieszy.

Niektóre paczki już nie pracują w te miejsce pracują nowe.

W Total Revenue Shares pykło 500$

Jeśli chodzi o wypłacanie, nadal nic nie wypłacam re-inwestuje mój cel do wypłaty to 25$ na koncie main dnióweczka do wypłacania no i 25$ na konto re żeby robić re Smile


RE: Dziennik pracy! mCraft z MXrev$hare - olekn1 - 03-05-2016 19:11

Powodzenia i wysokich zarobków! Wink


RE: Dziennik pracy! mCraft z MXrev$hare - mcraft - 26-05-2016 14:25

Po długiej przerwie znów trzeba troszkę w tym dzienniku napisać.

No więc na do tej pory nic nie doinwestowałem do programu z własnej kieszeni aczkolwiek zaczyna się fajnie dziać.
Zbudowałem swoja strukturę poleconych tutaj na forum, troje z nich troszkę zainwestowało aczkolwiek reszta to "Klikacze" Nie mówię że nie ciesze się z tego że są bo też tam troszkę z nich wpada natomiast zamierzam budować strukturę poleconych głównie inwestujących i w tym celu wykorzystam social media jakie będą efekty no to się okaże.
Tutaj możecie zobaczyć ile osób aktualnie mam pod sobą.
http://screenshot.sh/mK9F6DRbGjD6e

A tutaj możecie zobaczyć moją sytuację w MXRS na dzień dzisiejszy: http://screenshot.sh/odD4zbZdGqvto

Zamierzam również dołączyć do FAP w tym celu aby dowiedzieć się więcej miałem w tę sobotę pojawić się na zjeździe w Warszawie, niestety przez wzgląd na sprawy prywatne nie uda mi się tam pojawić.

Do usłyszenia niebawem.

Zarabiajcie !!

Jeśli myślisz o Dołączeniu do tego programu napisz do mnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania i dołożę wszelkich starań aby rozwiać wątpliwości.