Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Strona do zarabiania typu Download - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Strona do zarabiania typu Download (/Temat-Sprzedam-Strona-do-zarabiania-typu-Download-131965)



[Sprzedam] Strona do zarabiania typu Download - jupp82 - 17-04-2016 13:36

1.Nazwa przedmiotu : Strona - blog do zarabiania w programie download z hostingiem i domeną
2.Opis przedmiotu :
Strona typu pobierz wraz z przypisanym hostingiem i domeną. Hosting i domena na serwerach Minthost. Data ważności obu to 24.08.2016, Cena za odnowienie to 40 wPLN. Strona zarabiana na siebie pasywnie przy odpowiednich działaniach, szczegóły podam po zakupie. Nie są to jakieś gigantyczne kwoty ale w szczytowym okresach zainteresowania mogą sięgać nawet 500 zł, mój rekord to 430 zł miesięcznie w szczycie. Strona wymaga doglądania i wrzucania tam okresowo nowych postów. Podam jedno źródło skąd brać materiał do postów. Niestety nie posiadam statystyk strony bo działam na Leadmore plus zewnętrzny serwis. Strona z real contentem ! Wysyłający smsa dostaje to co widzi.

3.Zdjęcia : nie ma
4.Kontakt : PW
5.Cena : 350 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Paypal/Bank

Stronę sprzedaję z tego samego powodu jak poprzednią - brak czasu na ogarnięcie, sama strona jak pisałem działa pasywnie, ale aby był zysk trzeba ją promować (jak każdą) a na to nie mam czasu. Ponadto skupiam się na innych celach w tym momencie.

Zapraszam do kupna i zadawania konstruktywnych pytań.

Edit. Brak mozliwosci rezerwacji sprzedazy z powodow zwiazanych z Uzytkownikami.


[Sprzedam] Strona do zarabiania typu Download - Klin - 18-07-2016 01:22

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.