Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomysł na zarobek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pomysł na zarobek (/Temat-Pomysl-na-zarobek-131952)



Pomysł na zarobek - sebek13076 - 17-04-2016 11:52

witam mam pomysł na zarobek poprzez sprzedawanie komputerów dajmy na to ze kupuje części do komputera i go składam i sprzedaje go drożej czyli o jakieś 200-300 zł np na allegro albo na innych podobnych stronach jak myślicie dało by radę na takim czymś zarobić czy nie bardzo?


RE: Pomysł na zarobek - Robaczek12 - 17-04-2016 11:57

Mi sie wydaje ze nie


RE: Pomysł na zarobek - mateusz68 - 17-04-2016 11:59

Nisz spóźniona parę lat. Teraz węcej osób kupuje laptopy. Na allegro ciężko bo konkurencja sporą. Wiele firm kupuje części w dużych ilościach dzięki czemu po prostu mają większą marżę/niższą cenę. Janusze biznesu na allegro potrafią pchać używane części. Zasilacze z czarnej listy to często norma.


RE: Pomysł na zarobek - Pan Inwestor - 17-04-2016 12:37

#sebek13076 a ja uważam, że jeśli robiłbyś to tylko jako dodatkową pracę to jak najbardziej kilka stówek mógłbyś na tym zarobić. Po prostu musisz szukać aukcji, gdzie cena przedmiotu będzie naprawdę konkurencyjna i pomału kupować części. Dodatkowo może dokonać jakiś modyfikacji na obudowie tak aby się komputer odróżniał od innych aukcji a jakiś zapaleniec się trafi. Dawno temu tak robiłem i wszystko szło ale wiadomo, czasy się zmieniły ale uważam, że dalej mogłoby się to udać. Złóż jeden i sprawdź. Niewiele stracisz w najgorszym wypadku.


RE: Pomysł na zarobek - sebek13076 - 17-04-2016 12:56

A jak uważasz lepszym pomysłem będzie składać komputer z używanych części i sprzedawać jako używany czy z nowych ?


RE: Pomysł na zarobek - Pan Inwestor - 17-04-2016 13:04

Wg mnie lepszym rozwiązaniem jest szukanie używanych części ale w miarę nowych modeli. Wówczas na aukcji piszesz, że komputer złożony pół roku temu, wszystko sprawne itp.


RE: Pomysł na zarobek - Lanserek - 17-04-2016 13:07

Myślę,że lepiej używanych, ale tak czy siak moim zdaniem pomysł wypalony i żeby na tym zarobić musisz się dobrze na tym znać i się bardzo postarać.