Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj DUŻĄ kasę pracując KILKA MINUT dziennie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj DUŻĄ kasę pracując KILKA MINUT dziennie! (/Temat-Zarabiaj-DUZA-kase-pracujac-KILKA-MINUT-dziennie-131907)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Zarabiaj DUŻĄ kasę pracując KILKA MINUT dziennie! - Matixio - 23-05-2016 17:53

wpisuje moje id i wogole mnie nie wyszukuje Sad a mówiłes ze kazdy dostaje aktywnego poleconego Sad


RE: Zarabiaj DUŻĄ kasę pracując KILKA MINUT dziennie! - Matthew98 - 24-05-2016 13:59

(23-05-2016 17:53)Matixio napisał(a):  wpisuje moje id i wogole mnie nie wyszukuje Sad a mówiłes ze kazdy dostaje aktywnego poleconego Sad

Każdy dostaje poleconego, który ma aktywne paczki, ale może tego dnia akurat żadnej nie kupić. I skoro sam mi wysyłałeś screen w którym masz $$$ w Commission Balance to najwyraźniej źle szukasz.


RE: Zarabiaj DUŻĄ kasę pracując KILKA MINUT dziennie! - Matthew98 - 27-05-2016 01:09

MAS Mixer działa bez problemu, tutaj dowód moich zarobkówz dzisiaj Smile
Swoje zarobki możemy sprawdzić w Plikach w oficjalnej grupie FB. Na każdy dzień jest plik PDF i możemy tam znaleźć ile my dostaliśmy i ile ktoś za nas wciskając Ctrl+F i wpisując swój nr. ID
[Obrazek: Przechwytywanie.jpg]


RE: Zarabiaj DUŻĄ kasę pracując KILKA MINUT dziennie! - rojasQ - 27-05-2016 08:19

I trzeba pamiętać, że szukamy naszego ID w kolumnie "Recipient member ID". Niby wiadomo, ale ja na początku szukałem w kolumnie pierwszej i wkurzałem się, że mnie tam nie ma. Tongue


RE: Zarabiaj DUŻĄ kasę pracując KILKA MINUT dziennie! - Matixio - 27-05-2016 08:20

Mnie nie ma Sad wpisuje id i nic Sad


RE: Zarabiaj DUŻĄ kasę pracując KILKA MINUT dziennie! - Matthew98 - 27-05-2016 18:11

(27-05-2016 08:20)Matixio napisał(a):  Mnie nie ma Sad wpisuje id i nic Sad

Najwidoczniej źle szukasz pokerface


RE: Zarabiaj DUŻĄ kasę pracując KILKA MINUT dziennie! - Fox90 - 28-05-2016 17:54

Kurde, dzisiaj dołączyłem i myślałem że powoli coś zacznę tutaj robić bo w sumie program się fajnie zapowiada, tymczasem od razu info na fb które przeczytałem(MAS Mixer tylko dla osób które mają przynajmniej jedną paczkę za $50, te zmniejszone ROI do 150% bym mógł spokojnie przeboleć, ale w sumie chciałem tylko wejść ze względu na tego MAS Mixera) powoduje że szybko zabawy w tym programie to nie zacznę, jeżeli w ogóle a szkoda Sad


RE: Zarabiaj DUŻĄ kasę pracując KILKA MINUT dziennie! - Matthew98 - 28-05-2016 20:05

(28-05-2016 17:54)Fox90 napisał(a):  Kurde, dzisiaj dołączyłem i myślałem że powoli coś zacznę tutaj robić bo w sumie program się fajnie zapowiada, tymczasem od razu info na fb które przeczytałem(MAS Mixer tylko dla osób które mają przynajmniej jedną paczkę za $50, te zmniejszone ROI do 150% bym mógł spokojnie przeboleć, ale w sumie chciałem tylko wejść ze względu na tego MAS Mixera) powoduje że szybko zabawy w tym programie to nie zacznę, jeżeli w ogóle a szkoda Sad

MAS Mixer to tylko dodatek Smile W porównaniu z tym co zarabiamy w revshare MAS mixer to nic Tongue


RE: Zarabiaj DUŻĄ kasę pracując KILKA MINUT dziennie! - RedDevill - 28-05-2016 21:00

(28-05-2016 17:54)Fox90 napisał(a):  Kurde, dzisiaj dołączyłem i myślałem że powoli coś zacznę tutaj robić bo w sumie program się fajnie zapowiada, tymczasem od razu info na fb które przeczytałem(MAS Mixer tylko dla osób które mają przynajmniej jedną paczkę za $50, te zmniejszone ROI do 150% bym mógł spokojnie przeboleć, ale w sumie chciałem tylko wejść ze względu na tego MAS Mixera) powoduje że szybko zabawy w tym programie to nie zacznę, jeżeli w ogóle a szkoda Sad

50$? Jakaś zmiana dzisiaj była, o której nie wiem?


RE: Zarabiaj DUŻĄ kasę pracując KILKA MINUT dziennie! - Matthew98 - 28-05-2016 21:42

Tak, od 30 maja trzeba mieć min. 1 aktywną paczkę za 50$ żeby kwalifikować się do Mixera.
Pisałem o wszystkich zmianach kilka postów wyżej. Ogólnie jestem zadowolony bo program na pewno dużo dłużej dzięki nim pożyje Smile

@EDIT Pardon, pisałem w drugim wątku
Cytat:Od 30 maja zmiany w My Ad Story:
Paczki po 1$ będą zwracać 150%
Paczki zakupione przed 30 maja oczywiście zwrócą 200%
Maksymalna liczba aktywnych 1$ paczek będzie wynosić 1250
Aby otrzymywać nagrody z mixera trzeba będzie posiadać min. 1 aktywną paczkę za 50$

Zmiany mają na celu zwiększenie żywotności programu i uniknięcie drastycznych zmian po kilku miesiącach działalności. Obecnie szykowane jest kilka rzeczy, które przyspieszą rozwój MAS i mają przywrócić "ekscytację" z początków programu. Admin obecnie odbywa wiele spotkań biznesowych m. in. ze znanymi liderami, doradcami finansowymi i td.

Hangout My Ad Story z dziś https://youtu.be/lDweBqSWlgc Smile Między innymi o zmianach. Admin Mahmoud Cherif był nieobecny z powodu spotkania biznesowego, ale zastąpił go brat Becem.