Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj DUŻĄ kasę pracując KILKA MINUT dziennie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj DUŻĄ kasę pracując KILKA MINUT dziennie! (/Temat-Zarabiaj-DUZA-kase-pracujac-KILKA-MINUT-dziennie-131907)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Zarabiaj DUŻĄ kasę pracując KILKA MINUT dziennie! - bitcoinmaster - 25-07-2016 14:19

Czy teraz nie jest czasem tak, że żeby dostawac tego poleconego trzeba miec ad-packa za 50$?

btw. wie ktoś kto oznacza wskaźnik "maturity" przy adpackach?


RE: Zarabiaj DUŻĄ kasę pracując KILKA MINUT dziennie! - Matthew98 - 25-07-2016 18:23

Tak, obecnie trzeba mieć aktywną paczkę za $50 żeby kwalifikować się do MAS Mixer
Maturity czyli ile % paczka wypracowuje, np. paczka za $1 z 150% maturity wypracowuje $1.50 zanim wygaśnie Smile


RE: Zarabiaj DUŻĄ kasę pracując KILKA MINUT dziennie! - Matthew98 - 08-08-2016 13:08

Są jakieś ataki DDoS więc mogą być problemy z dostępnością strony. Niedługo przenosiny na lepszy serwer i... wprowadzenie własnego skryptu! Z doświadczenia wiem, że jak program implementuje custom skrypt to zwykle wzrasta zainteresowanie i następuje szybki wzrost, więc myślę że jeszcze warto dołączyć na tym etapie Smile


RE: Zarabiaj DUŻĄ kasę pracując KILKA MINUT dziennie! - sancte - 09-08-2016 15:18

Poszło z refa, zobaczymy


RE: Zarabiaj DUŻĄ kasę pracując KILKA MINUT dziennie! - Z3TWU - 09-08-2016 19:45

jaki refback priv pls Smile


RE: Zarabiaj DUŻĄ kasę pracując KILKA MINUT dziennie! - nitek44 - 09-08-2016 21:16

Wpłaciłem 18 kwietnia 5$ które mi zalegało na payzie, przez ten czas reinwestowałem (do pewnego momentu zarówno z Re-purchase Balance, Commission Balance i Earning Balance, później salda Earning już nie ruszałem by uzbierać te 10$ na wypłatę), w reklamy klikałem w miarę regularnie (łącznie odpuściłem kilkanaście dni) i dzisiaj wypłaciłem 10,03$ (minus prowizja):
[Obrazek: payza.jpg]
i kasa jak widać doszła. Mam 29 pozycji, które ciągle pracują, ale następnego 10$ do wypłaty już pewnie nie da rady uzbierać (chociaż jakby dało radę to byłoby mi niezmiernie miło :D).
To oczywiście HYIP więc nikogo nie będę zachęcać, szczególnie, że sam już nic w program nie wkładam, ale przez te 3 miesiące z hakiem odrobiłem cały wkład i ogólnie z samym serwisem problemów nie miałem, wypłata zlecona dzisiaj i dzisiaj na koncie.


RE: Zarabiaj DUŻĄ kasę pracując KILKA MINUT dziennie! - przemoprzemek4 - 09-08-2016 21:29

Poszło z reffa, swoją drogą lepsze od gigantów typu Trafficmonsoon Wink


RE: Zarabiaj DUŻĄ kasę pracując KILKA MINUT dziennie! - Matthew98 - 11-08-2016 21:18

Program rozwija się powoli i stabilnie dlatego przetrwał... inne programy rozwijają się szybko na starcie a później zainteresowanie spada i program umiera śmiercią naturalną Smile

Minęło już 4 miesiące od startu!


RE: Zarabiaj DUŻĄ kasę pracując KILKA MINUT dziennie! - Matthew98 - 15-08-2016 19:17

28-ego sierpnia 2016 kolejny live event My Ad Story! Byliśmy już w Londynie, teraz Kanada... a w planach jest jeszcze Portugalia Smile
[Obrazek: mas.jpg]


RE: Zarabiaj DUŻĄ kasę pracując KILKA MINUT dziennie! - Matthew98 - 16-08-2016 09:44

Od teraz aby moc wyplacac z My Ad Story będziemy musieli jednorazowo wykupić subskrybcję za $10. Otrzymamy za to kartę VIP do My Five Pay i będziemy mogli kupić jakąś usługę/produkt. Ma to na celu rozwinięcie My Five Pay i zwiększenie zewnętrznych przychodów z tej platformy.