Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj DUŻĄ kasę pracując KILKA MINUT dziennie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj DUŻĄ kasę pracując KILKA MINUT dziennie! (/Temat-Zarabiaj-DUZA-kase-pracujac-KILKA-MINUT-dziennie-131907)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Zarabiaj DUŻĄ kasę pracując KILKA MINUT dziennie! - Matthew98 - 16-04-2016 13:03

Witam, chciałbym się z Wami podzielić wartym uwagi (moim zdaniem) sposobem na zarobek przez Internet Smile

Niedawno ruszył nowy program typu Revenue Share, w którym kupujemy usługi reklamowe i mamy szansę przy okazji nieźle zarobić Huh (zyski nie są gwarantowane, inwestycja w tego typu program zawsze wiąże się z ryzykiem!) Program ten to

My Ad Story

Limit wypłat to 500$ dziennie na osobę od poniedziałku do piątku! Daje to 2,500$ tygodniowo!
Szczegółowe info KLIK!
Otóż ten akurat program wprowadził unikalny system na którym przy odrobinie szczęścia można by trochę zarobić:

MAS Mixer

Jest to system, w którym wszyscy aktywni (posiadający aktywne paczki) użytkownicy codziennie dostają z automatu przydzielonego 1 aktywnego poleconego (darmowi są poza systemem Mixera Smile), z którego zakupów komisja wynosi 5% Big Grin Nie musimy nic robić aby otrzymywać te prowizje, wystarczy mieć przynajmniej 1 aktywną paczkę Smile


Teraz najlepsze...

Min. depozyt to zaledwie 5$ !!!
A to znaczy że możemy wpłacić zaledwie 5$, kupić 5 paczek i otrzymywać komisje z MAS Mixer Huh
Teraz wyobraź sobie, że trafi ci się jakiś duży inwestor (niektórzy wkładali nawet po 1000$ na starcie z tego co widziałem) albo promotor z dziesiątkami poleconych, którzy tego dnia kupią paczki warte, np. 500$. Dostaniesz 5% czyli 25$ komisji bez robienia czegokolwiek.

Aby dodać depozyt musimy najpierw ustawić swój preferowany procesor płatniczy i dodać jego adres/ID Smile Dostępne do wpłat i wypłat są Payza, Perfect Money, Solid Trust Pay, Payeer i Coin Payments (Bitcoin).

[Obrazek: profile.jpg]

[Obrazek: add_fund.jpg]

Po dodaniu funduszy pojawią się one w naszym Cash Balance. Więc kupujemy za to nasze pierwsze paczki Smile
Potem będziemy używać earning, repucharse i commission balance.

Paczka za 1$ wypracowuje dla nas 200% czyli 2$ max 12,000 aktywnych
Paczka za 50$ wypracowuje dla nas 125% czyli 62.5$ i nie ma limitu aktywnych

[Obrazek: pucharse1.jpg]

[Obrazek: pucharse2.jpg]

Co zrobić aby otrzymywać naliczenia?

Aby nasza paczka/paczki pracowały (czyli zarabiałySmile) musimy jedynie obejrzeć 10 reklam po 10 sekund każda raz na 24 godziny. Czyli pracujemy 2 minuty dziennie Huh

[Obrazek: surf.jpg]



To wszystko!
Dużych zarobków zyczę i mam nadzieję, że poradnik sie przyda Smile

>>>REFLINK<<< Smile

Czysty https://myadstory.com/



RE: Zarabiaj dużą kasę pracując kilka minut dziennie! - Watoga - 16-04-2016 13:17

Ten program ma juz swoj temat kolego.


RE: Zarabiaj dużą kasę pracując kilka minut dziennie! - Matthew98 - 16-04-2016 13:22

(16-04-2016 13:17)Watoga napisał(a):  Ten program ma juz swoj temat kolego.

Wiem, bo to mój temat Lol

Tutaj wyjaśniam dokładnie co trzeba zrobić, aby zarabiac z MAS Mixer bo jest o to sporo pytań, więc pomyślałem, żeby zrobić poradnik Smile


RE: Zarabiaj dużą kasę pracując kilka minut dziennie! - Pan Inwestor - 16-04-2016 13:36

A nie lepiej zaktualizować pierwszy temat o te informacje? Wówczas wszystko byłoby w jednym miejscu :-)

Ps. Jakie są obecnie naliczenia na każdej paczce ($1, $50)?


RE: Zarabiaj dużą kasę pracując kilka minut dziennie! - Matthew98 - 16-04-2016 14:51

(16-04-2016 13:36)Pan Inwestor napisał(a):  A nie lepiej zaktualizować pierwszy temat o te informacje? Wówczas wszystko byłoby w jednym miejscu :-)

Ps. Jakie są obecnie naliczenia na każdej paczce ($1, $50)?

Tamten temat jest i tak dość długi - więc za dużo czytania Tongue Poza tym informacje tam są, ale tutaj tłumaczę krok po kroku co i jak Smile
Poza tym jest to sposób na zarobek, więc uważam że nadaje się do działu poradniki Smile

Obecnie naliczenia między 2-3%, na paczkach za 50$ tymczasowo podniesione do 2-4% z powodu jakichś nieprawidłowości i niższych zarobków na tych paczkach.

Program ma świetne zaplecze technicze, wszystko naprawiają ekspresowo Huh

6,000+ rejestracji pękło w 6 dni działania! Smile


RE: Zarabiaj DUŻĄ kasę pracując KILKA MINUT dziennie! - Radzioo - 16-04-2016 15:38

A co mi tam! Poszło z refa - mam taka nadzieje Big Grin


RE: Zarabiaj DUŻĄ kasę pracując KILKA MINUT dziennie! - Matthew98 - 16-04-2016 15:59

(16-04-2016 15:38)Radzioo napisał(a):  A co mi tam! Poszło z refa - mam taka nadzieje Big Grin

Dzięki! Smile
Dużych zarobków życzę Huh


RE: Zarabiaj DUŻĄ kasę pracując KILKA MINUT dziennie! - Radzioo - 16-04-2016 16:02

Wpłaciłem tylko drobniaki zalegające na payzie i bardziej liczę na farta z tymi poleconymi xD


RE: Zarabiaj DUŻĄ kasę pracując KILKA MINUT dziennie! - Wojtek574 - 16-04-2016 16:23

Straszne duże te naliczania długo pewnie ten serwis nie pociągnie...


RE: Zarabiaj DUŻĄ kasę pracując KILKA MINUT dziennie! - Matthew98 - 16-04-2016 16:32

(16-04-2016 16:23)Wojtek574 napisał(a):  Straszne duże te naliczania długo pewnie ten serwis nie pociągnie...

1-3% to duże naliczenia? Lol

(16-04-2016 16:02)Radzioo napisał(a):  Wpłaciłem tylko drobniaki zalegające na payzie i bardziej liczę na farta z tymi poleconymi xD

Powodzenia, mi już ok. 4$ wpadły z Mixera chociaż niektórzy wygrywali po 40/50$ jednego dnia wiec wielkiego szczęścia nie miałem Smile