Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od zera do...? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Od zera do...? (/Temat-Od-zera-do-131868)



Od zera do...? - patttson - 15-04-2016 18:15

Od zera do...?

No właśnie, kogo? Big Grin To może coś o mnie na początek, jestem Patryk, mam 15 lat i chciałbym trochę zarobić. Jakiś rok temu próbowałem, ale skończyło się na tym, że trochę pohandlowałem CD-Keyami do CS:GO Tongue Na razie(?) nie zamierzam inwestować, bo póki co nie mam na to środków, dokładnych celów nie mam. Póki co zamierzam się skupić na:
- skracaniu (shore i adf.ly) - jestem "podpięty" pod mentoring "mysc", mam jakiś mały fp, ale będę się starał powiększać mój "asortyment" Big Grin

- MXREVSHARE reflink

- Pay Per Install - narazie jestem zarejestrowany na Cinstall, ale mam mały problem. Kiedy pobieram mój plik do testu, ma rozszerzenie .exe.iso, wie ktos dlaczego tak jest? Może miał ktoś coś takiego? Big Grin

No i w sumie to tyle, zainteresuję się jeszcze GETaGift Reflink, który startuje dziś.

Nie wiem dokładnie kiedy będą się pojawiać wpisy.

Plany na dziś:

- Zrobić 2-3 fejk konta i podołączać do grupek w celu znalezienia znajomych
- Zapoznanie się z getagift
- Wyklikanie 100 reklam na mxrevshare

Czy wszystko uda mi się dziś zrobić to jeszcze napisze późnym wieczorem Tongue


RE: Od zera do...? - Watoga - 16-04-2016 19:10

Nikt nie życzył powodzenia, więc ja to zrobie ;-)

Powodzenia! Kop w tyłek na szczęście i wysokich zarobków!


RE: Od zera do...? - mahuzz - 16-04-2016 22:06

powodzenia! Wink


RE: Od zera do...? - Robaczek12 - 16-04-2016 22:09

Powodzenia!


RE: Od zera do...? - patttson - 16-04-2016 22:30

Dzień 1


Co dzis zrobiłem:
-Naklikałem trochę punktów na GetAgift.pl, aktualnie mam 18 punktów
-Mam zaliczone 100 reklam na mxrevshare, aktualny stan konta 0.92$
-Pozbierałem zdjęcia na 4 fake konta
-Zarobiłem 0,50$ na skracaniu Xpokerface

Hmm, nie udało mi się dziś stworzyć kont, ale udało mi się ogarnąć przyzwoite zdjęcia, a potem już z górki. Obecnie "dogaduję" się z full2000 co do mentoringu PPI na Cinstaller. Celów na jutro sobie nie określam, bo nie wiem jak to będzie z tym PPI, no ale jak będzie pozytywnie to chciałbym stworzyć bloga/konto YT do tych celów.

Co do nazwy tematu to mój ulubiony serial to House of Cards, więc może od zera do Franka Underwooda, chociaż on z zarabianiem nie miał dużo wspólnego Jerk2


RE: Od zera do...? - full2000 - 18-04-2016 19:30

Powodzenia w ppi ! Smile


RE: Od zera do...? - patttson - 19-04-2016 00:40

No, tak sie stalo, ze pisze po 2 dniach. Podpialem sie pod fulla^ Big Grin
Jest juz pozno, wiec nie bede sie rozpisywal. Od rana do wieczora nie bylo mnie w domu, wiec nie zrobilem za duzo.
Klasycznie naklikałem reklamy w mxrevshare, punkty w getagift, jesli chodzi o skracanie to z zarobkiem stoje w miejscu, ale potworzyłem konta. To tyle, jutro(dzis) wezme sie za to z rana albo po poludniu to wtedy opisze cos wiecej. Jesli zrobie cos kreatywnego oczywiscie Big Grin


Od zera do...? - Hybrid1990 - 06-12-2019 14:13

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.