Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Pytanie] Kredyt / Pożyczka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: [Pytanie] Kredyt / Pożyczka (/Temat-Pytanie-Kredyt-Pozyczka-131839)



[Pytanie] Kredyt / Pożyczka - FreZB - 15-04-2016 02:20

Mam do was pytanie. Brał ktoś z was kredyt na niedużą kwotę przez internet?
Poleci mi ktoś coś? Pilnie potrzebuje 300zł. Nie mam żadnych dochodów, prawie 21lat


RE: [Pytanie] Kredyt / Pożyczka - radek0389 - 15-04-2016 04:30

Teraz wiele firm reklamuje się hasłem "pierwsza pożyczka za darmo". Wiec jeśli cie satysfakcjonuje krótki okres spłaty, to rozejrzyj się właśnie za taka chwilowka.


RE: [Pytanie] Kredyt / Pożyczka - szykiryki - 15-04-2016 07:32

Jak nie masz żadnych dochodów, to jak zamierzasz pożyczkę spłacić? Tongue

Ok, nie czepiam się.
Może spójrz na pożyczki społecznościowe, jak finansowo itp.


RE: [Pytanie] Kredyt / Pożyczka - Pan Inwestor - 15-04-2016 15:40

Na pożyczkach społecznościowych jest sporo weryfikacji typu zatrudnienie etc. Lepiej wziąć chwilówkę, gdzie nie sprawdzają tego typu elementów. Pytanie tylko jak kolega wyżej zadał: jak to spłacisz. Bo wiedz, że w chwilówkach każdy dzień zwłoki to spore odsetki... :-(


RE: [Pytanie] Kredyt / Pożyczka - Toskan - 15-04-2016 17:30

Moze koledze chodzil o to, ze nie ma zadnych dochodow udokumentowanych.


RE: [Pytanie] Kredyt / Pożyczka - Pan Inwestor - 15-04-2016 18:53

#Toskan, miejmy nadzieję, że o to mu chodzi :-)


RE: [Pytanie] Kredyt / Pożyczka - Szefu91 - 16-04-2016 08:57

Vivus.pl
pierwsza pozyczka za darmo, bez weryfikacji dochodów, bez wydzwaniania na telefon i pytan o znak zodiaku, ogólnie Vivus to obecnie jedna z najlepszych tego typu instytucji.
W formularzu możesz wpisać dochody jakie chcesz, nie sprawdzają tego w żaden sposób, no chyba ze wpiszesz 5 tys i zaznaczysz ze jestes bezrobotny Smile
Ja jakiś czas temu brałem u nich swoją pierwsza chwilówkę, dochody miałem, ale nie byłem w stanie ich w żaden sposób udokumentować, wiec w teorii nie miałem żadnej zdolności kredytowej.

W formularzu wpisałem chyba, miesięczny zarobek 2200(?) gdzie w rzeczywistosci było to ok. 1400
Bez problemu dostałęm 800 pozyczki na miesiąc, a po kilku dniach moj limit wzrósł i mogłem sobie pozyczyć kolejne 300, łącznie 1100zł.

Jak jestes zainteresowany to napisz na PW, moglbys sie zarejestrowac z mojego reffa to dostanę 30zł Jerk2

PS. inne instytucje, które nie weryfikują i pożyczkę dostajesz również w kilka minut to netcredit.pl i pandamoney.pl, z tym że ta druga chyba nie jest darmowa(?) i każą Ci drukować umowe, którą wysyłają na maila, podpisać i im odesłać... jak dla mnie to za dużo zabawy Big Grin
Jeśli wziąłbyś w NETCREDIT to też możemy sie dogadać, tam z kolei za reffa dostaję 50zł :v


RE: [Pytanie] Kredyt / Pożyczka - Pan Inwestor - 16-04-2016 09:23

Zamiast korzystać z oferty cudzego refa, to możesz sam dodatkowo zarobić na zapisaniu się z własnego refa: http://zarabiam.com/Temat-DARMOWY-Sposob-jak-zarobic-2000-zlotych-w-kilka-godzin-zupelnie-legalnie-114004


RE: [Pytanie] Kredyt / Pożyczka - Krzysztofer666 - 27-01-2018 18:22

jeśli aktualne to na priv pomogę, mam wszystko obcykane w tym temacie