Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od zera do Billa Gatesa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Od zera do Billa Gatesa (/Temat-Od-zera-do-Billa-Gatesa-131829)

Strony: 1 2


Od zera do Billa Gatesa - anemyx - 14-04-2016 20:04

OD ZERA DO BILLA GATESA
Witam, na początek coś o mnie a później przejdę do zarabiania Big Grin Mam aktualnie 15 lat i chcę trochę zarobić, a stanie z ulotkami przez 10 godzin jakoś mi się nie widzi Jerk2 Gdzieś od roku szukałem i szukałem jak by tu zarobić w internecie, aż wreszcie trafiłem na te oto forum. Dużo się z niego dowiedziałem, trochę popróbowałem i ustaliłem mniej więcej plan działania. Nie mam zamiaru inwestować w żaden z programów pieniędzy których nie zarobiłem poprzez inny program, takie trochę wyzwanie 2 Moje cele nie są zbyt wygórowane, ot nowy telefon i laptop Big Grin na całość będę potrzebował około 1000$, co później to już się okaże Big Grin
A teraz na czym będę zarabiał:
mxrevshare - reflink Huh
Od: 13-04-2016
zarobiłem: 0.75$

czysty link Sad http://mxrevshare.com/
CLDMine - reflink Huh
od: 14-04-2016
CLD: 0.50856739
czysty link Sad http://cldmine.com
golden-tea - reflink Huh
od: 10-04-2016
drzewka: 1 małe i zbieram na następneCool
czysty link Sad http://golden-tea.com


Aktualizacje będą pojawiały się w godzinach wieczornych od jutra (zazwyczaj o 22). BTC oraz drzewka traktuję jako taki mały dodatek, bardziej skupiam się na pierwszej opcji, uzbieram 5$ i kupuję paczkę. Proszę o szczere opinie i rady, dzięki za przeczytanie Cool


RE: Od zera do Billa Gatesa - mckosz - 14-04-2016 20:18

Powodzenia Smile


RE: Od zera do Billa Gatesa - mahuzz - 14-04-2016 20:41

będę obserwował młody, tylko rok różnicy Big Grin powodzenia!


RE: Od zera do Billa Gatesa - tomek019 - 14-04-2016 21:08

15 lat i zarabianie online -> trzymaj sie tego ! Smile powodzenia

tapnięte


RE: Od zera do Billa Gatesa - dazy19 - 14-04-2016 21:12

zarejstrowany pod refem golden tea Tongue co to jest wgl za wynalazek ? Tongue


RE: Od zera do Billa Gatesa - anemyx - 14-04-2016 21:36

Dzięki wszystkim za słowa wsparcia Big Grin Jestem pewny, że nie odpuszczę tego zarobku, a prowadzenie dziennika będzie mi w tym pomagać. Na dzień dzisiejszy wyklikałem już 100 reklam na mxrevshare, dzięki czemu zarobiłem pierwszego dolara Big Grin jeszcze tylko 4 i będzie paczuszka Huh
PLAN NA JUTRO: wstać, poczytać forum, znaleźć ciekawe programy i je testować, wykilkać następne 100 reklam.

Co do golden-tea: Taka gierka, na początek warto ustawić wersję angielską, no chyba że ktoś się orientuje w rosyjskim Big Grin kupujemy w sklepie drzewka które sadzimy, a później zbieramy z nich lvle, które później sprzedajemy i dostajemy za to dwie waluty, jedną podstawową (monety) i taką specjalną (sztabki). Sztabki możemy wymienić na monety i otrzymujemy +10%, czyli jeśli mam np 422 złota i wymienię je na monety dostanę ich 464.2 Big Grin później możemy to sprzedać i dostać za to hajs na wybraną platformę. Pozdrawiam i życzę powodzenia w grze Big Grin

ZAROBIŁEM: 1$


RE: Od zera do Billa Gatesa - anemyx - 15-04-2016 20:50

15-04-2016

Ogólnie dzień minął spokojnie, bez jakiś zwrotów akcji. Poklikałem, poczytałem i tak oto mamy już prawie 22. Bardzo zaskoczyła mnie liczba wyświetleń mojego dziennika, szczerze nie spodziewałem się, że będzie aż taka Big Grin no ale do rzeczy.

co dziś zrobiłem:

-wyklikałem 100 reklam
-czytałem poradniki
-zainteresowałem się ppi i zrobiłem konto na yt na które wrzuciłem dwia pierwsze filmiki, zobaczymy co z tego wyjdzie, ale wiem, że chcę to rozwinąć
-zrobiłem bloga pod ppi, mam nadzieję że będzie się ładnie rozwijał
-wrzuciłem kilka pierwszych postów na bloga


Ile zarobiłem:


mxrevshare:
Dziś - 0.50$
Ogółem - 1,50$


golden-tea:
Bez zmian, wciąż jedno drzewko.


cldmine:
moc wzrosła do 0.51187170 CLD. Ciągle reinwestuje 100%


PLANY NA JUTRO:
-wrzucić przynajmniej 5 nowych filmików na kanał
-wrzucić przynajmniej 10 postów na bloga
-wyklikać 100 reklam
-edukować się pod względem pozycjonowania filmików oraz bloga



Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego wieczoru Huh



RE: Od zera do Billa Gatesa - Zawadson - 15-04-2016 21:44

Ach, dziękujemy!Smile I powodzenia!


RE: Od zera do Billa Gatesa - Leos2011 - 16-04-2016 07:36

Powodzenia młody Smile

No i oczywiście zainteresuj się Clixsense, zawsze parę $ wpadnie a czasu dużo nie stracisz Smile


RE: Od zera do Billa Gatesa - Wojtek574 - 16-04-2016 11:15

Życzę powodzenia bede wpadal tu i obserwował jak ci idzie Big Grin