Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MCKosz zarabia... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: MCKosz zarabia... (/Temat-MCKosz-zarabia-131827)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: MCKosz zarabia... - ZbysiuK - 03-07-2016 23:23

Mozna iwedziec jaka tematyka to ta 1 strona?


RE: MCKosz zarabia... - mckosz - 04-07-2016 21:07

Nie mogę podać tematyki, ale podpowiem, że chodzi o download.

Kolejna ciekawostka: Automat pod kolejną stronę gotowy!


RE: MCKosz zarabia... - mahuzz - 04-07-2016 22:39

I na pewno będzie to gruby automat 8) Nie mogę się doczekać Twoich pierwszych pieniedzy z #4 Big Grin


RE: MCKosz zarabia... - ZbysiuK - 04-07-2016 22:53

Download? To widze, że działamy w tym samym Wink


RE: MCKosz zarabia... - Matixio - 05-07-2016 05:43

Działasz w premium sms i subach czy może ppa?


RE: MCKosz zarabia... - mckosz - 05-07-2016 08:30

Download, ale póki co "fakeowy download".

Działam tylko na skracaniu, nie mogę się zebrać, aby ogarnąć w końcu PPI i podpiąć tego pod #1.

#3 najpierw będzie pod skracanie, a potem docelowo pod sms.

#4 skracanie + PPI.


RE: MCKosz zarabia... - mckosz - 05-07-2016 09:47

Pytanie: Czy oprócz cinstaller.com, znacie GODNE POLECENIA serwisy CPI? Dzięki!


RE: MCKosz zarabia... - mahuzz - 05-07-2016 09:53

@[Matixio] mckosz napisał że download - chodzi o subskrypcje, i program pobieranie Wink

Co do PPI: PerInstallCash, PerInstallBucks, TotemCash (nie wiem jak teraz działają).

@[full2000] na pewno coś podrzuci Wink


RE: MCKosz zarabia... - mckosz - 05-07-2016 10:05

Dzięki i czekam ewentualnie na @full2000 Smile


RE: MCKosz zarabia... - mckosz - 05-07-2016 13:37

Czas na małe podsumowanie czerwca + krótko o kolejnym i póki co, ostatnim projekcie zarabiam.com.

#1 - perełka Heart w dalszym ciągu zarabia, nie jest to tyle, ile zakładałem, ale mimo wszystko. Dzienne zarobki - $0,2-$0,4. Miesięcznie $10 się uzbiera. Nie mogę się zebrać jedynie do wpięcia tam CPI, wtedy to już w ogóle będzie bajka. Chociaż grupa docelowa contentu jest bystra i nie wiem, czy to ma sens. Zablokowali mi konto na dailymotion, ciekawe czemu? Big Grin Trudno, olać ich. Ruch spieniężam póki co tylko na ouo.io i daje radę. Jak na automat to jest spoko. Na stronie jest ~8.000 wpisów i raz na tydzień dodaję kolejne 100-400.

#2 - tutaj projekt chyba porzucę, nawet przez chwilę o nim zapomniałem Wink Strona posiada po prostu zbyt mało contentu i nie wybija się wcale w wyszukiwarce. Dodatkowo, minusem tutaj jest blogspot.com, który ciężko się indeksuje. Temat zlałem już dawno temu, ale trzymam w dzienniku dalej Smile

#3 - Przedostatnia perełka, która już zaliczyła swój pierwszy klik w skracaniu Smile Tutaj contentu jest znacznie więcej, bo około 30.000 do dodania. Mam problem z porządnymi proxy, bo moje się po prostu skończyły, czyt. padły. Wpisów na stronie dodanych mam 1200, w kolejce czeka kolejne 1500, a kolejne 750 czekają na moją akceptację i puszczenie w eter za jakiś czas. Strona ładnie się indeksuje, liczę, że do końca miesiąca będzie ruch na stronie +100 uu dziennie.

#4 - Ostatnia strona, o której informowałem kilka dni temu. Jest to mój ostatni projekt, który rozpoczynam w ramach tego dziennika. Nie ma sensu tworzyć kolejnych stron, skoro poprzednie nie zarabiają (poza #1). Tematyka dosyć popularna, kilka osób wie o co chodzi. Stronę wrzuciłem do sieci dzisiaj i dodałem już na nią kilkaset sztuk contentu. Podpięty jest już ouo.io + CPI, choć co do tego ostatniego to nie wiem czy go zostawię. Wszystko się okaże za około miesiąc, może dwa.

Zarobki z czerwca 2016:
ouo.io: $9.24038
program partnerski: #21,64
łącznie: $30,88

Zarobki pochodzą tylko i wyłącznie ze strony #1 - oznacza to tylko tyle, że cel $1 dziennie spełniony. Nawet jeśli każda strona miałaby zarabiać jedynie $10-15 miesięcznie to takie zarobki jak na "coś z niczego" mnie satysfakcjonują. W końcu to projekt hobbystyczny, w który inwestuję jedynie swój czas. W projektach wykorzystuję SEO jedynie na poziomie strony (optymalizacja), nie linkuję itp.

Życzę wszystkim wysokich zarobków w lipcu, a sobie tego, aby strony #3 i #4 zarobiły chociaż po $5 każda w lipcu.