Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Znajomi facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Znajomi facebook (/Temat-Znajomi-facebook-131822)



Znajomi facebook - markow - 14-04-2016 18:21

Gdzie najlepiej zapraszaco do znajomych jakie grupy ludzi najchetniej przzyjmuja zaproszenia ?


RE: Znajomi facebook - Wojtek574 - 14-04-2016 19:35

Dodajemy do znajomych, lajkujemy zapraszamy, społeczność Facebook itp...Wink


RE: Znajomi facebook - patttson - 14-04-2016 19:39

Jeśli chcesz zebrać dużo zaproszeń to najbardziej u mnie działało wklejanie zdjęć i pisanie, ze mi sie nudzi itp na grupach typu; spolecznosc facebooka, fejm itp


RE: Znajomi facebook - Captain - 14-04-2016 22:18

Możesz wysyłać zaproszenia do znajomych ludziom którzy mają bardzo dużo znajomych. Tak co najmniej z 300-400, albo z 500 i więcej...
Oni najczęściej mają w znajomych sporo osób których wcale nie znają i mogą przyjąć zaproszenie od Ciebie nawet nie pytając skąd się znacie Wink


RE: Znajomi facebook - Bordo - 16-04-2016 22:34

Ja robię tak. Tworzę sobie w wordzie listę tagów, które moge wykorzystac do dolaczania do grup.
Zalezy od trafficu jaki chcesz pozyskac. Podam na przykladzie napalencow.
Wpisujesz w wyszukiwarce fb np.: chłopak
Wazne, by nie dodawac ostatniej literki jak A czy innej, bo wyszuka nam mniej. Nastepnie klikasz sobie na lupke i zaznaczasz po lewej opcje grup. W ten sposob wyswietla ci sie wszystkie grupy z czlonem "chlopak", jak poznam chlopaka/dziewczyne, szukam chlopaka itp. Slow kluczowych jest pelno (wciaz podaje na przykladzie napalencow), np. Seks, matrymonialne, sponsor, dziewczyna, zboki, zboczeni, ale tez: znajom (celowo kilka pierwszyszych liter, celem wyszukania jak najwiekszej ilosci grup). Wszystko co kojarzy ci sie z erotyka. Tak samo postepujesz z mlodymi ludzmi. Wpisujesz: fejm, swag, facebook, ziomki itp.
Jak chcesz cos konkretniejszego wzgledem wieku to sprecyzuj na przyklad do tagow: podatawowka, gimnazjum, klasa.

Mam 66 kont. Dzieki temu sposobowi kazde ma po 500 znajomych (taki moj limit, aby nie doatac blokady za masowe zapraszanie do grup) z innym trafficiem. Wszystkie posegregowane i opisane w excelu.

[Taka wskazowka - do postow dodawaj jakies screeny z innych grup, albo filmiki. Dzieki temu przyciagniesz uwage. Wiadomo, ze na grupach z napalencami lepsze bedzie zdjecie nieco bardziej uwydatnionego biustu Tongue]
Smile


RE: Znajomi facebook - Robaczek12 - 16-04-2016 22:47

Bordo 66 kont po 500 znajomych brawoo
Szacun Mistrzu brak słow


RE: Znajomi facebook - Bordo - 16-04-2016 22:49

(16-04-2016 22:47)Robaczek12 napisał(a):  Bordo 66 kont po 500 znajomych brawoo
Szacun Mistrzu brak słow

Nie wiem czy to zwykle uznanie czy drwina, badz jeszcze co innego Smile


RE: Znajomi facebook - markow - 19-04-2016 06:44

ok dzieki za rady przy okazji zapytam o cos jeszcze jak to jest jak wysle masowo zaproszenia i dostane komunikat ze jestes tymczasowo zablokowany te zaproszenia co przed chwilą wysłałem one sie wysłały czy zostały anulowane jak wyskoczył ten komunikat ?


RE: Znajomi facebook - TheMe - 19-04-2016 07:00

Chyba zostają, ale następnym razem nie przesadzaj z zaproszeniami - 20-40 dziennie powinno wystarczyć aby nie dostać bana a w miarę szybkim czasie zdobyć dobrą sumkę znajomych.


RE: Znajomi facebook - Bordo - 19-04-2016 08:38

Jezeli mowisz o banie, to wydaje mi sie, ze wszystko co zrobilo konto zostanie usuniete. Posty, komentarze itp.