Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sub Sms - Serwis - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Sub Sms - Serwis (/Temat-Sub-Sms-Serwis-131813)

Strony: 1 2


Sub Sms - Serwis - mahuzz - 14-04-2016 16:29

Siemka, jaki jest aktualnie najlepszy serwis sub sms pod Polskę?

Nie chodzi mi o programy, a o sam serwis.

Na eforsie jest świetnie, odnowienia, ale jednak baaardzo rzadko te leady wpadają. Słabiutka konwersja. Strasznie.

Na FireSubie szybko wszystko wpadało ale jednak stawka jest słaba, pod ten serwis zostaje mi tylko spam, a spamem nie wbije długo tych leadów, na podwyżkę.


Na LeadMore wszystko szybko pięknie wpada, ale jednak nie ma tych odnowień Smile


Jak myślicie? Podawajcie argumenty. Dziękuje z góry Big Grin


RE: Sub Sms - Serwis - Kiljan - 14-04-2016 16:36

Jeśli gdzieś dostajesz na dzień dobry stawkę z kosmosu to możesz być pewien, że nie dostajesz wszystkich leadów Smile


RE: Sub Sms - Serwis - mahuzz - 14-04-2016 16:40

Kiljan,

nie oczekuję kosmicznych stawek. Wypłaciłem u Was jakieś +3 stówki. Ale jednak jest różnica, w porównaniu do leadmore, czy eforsy, czyż nie? ;-)


RE: Sub Sms - Serwis - Kiljan - 14-04-2016 16:52

(14-04-2016 16:40)mahuzz napisał(a):  Kiljan,

nie oczekuję kosmicznych stawek. Wypłaciłem u Was jakieś +3 stówki. Ale jednak jest różnica, w porównaniu do leadmore, czy eforsy, czyż nie? ;-)

A ile razy wykorzystałeś kody stawkowe, procentowe, bonusy lub ile razy klikałeś po wyższą stawkę? Smile


RE: Sub Sms - Serwis - mahuzz - 14-04-2016 16:54

3 razy pisałem po wyższą stawkę. dwa razy zaakceptowaliście, o 15gr/lead.

Kody są to fakt, ale bez sensem jest to, że zazwyczaj używa ich ktoś, kto siedzi 24/7 na czacie Wink


RE: Sub Sms - Serwis - Kiljan - 14-04-2016 16:59

(14-04-2016 16:54)mahuzz napisał(a):  3 razy pisałem po wyższą stawkę. dwa razy zaakceptowaliście, o 15gr/lead.

Kody są to fakt, ale bez sensem jest to, że zazwyczaj używa ich ktoś, kto siedzi 24/7 na czacie Wink

Gdybyś miał zyskowność większą to byś miał większą stawkę, twoja stawka wynosi dokładnie tyle na ile ją wypracujesz, jeśli twoi klienci zostawiają usługi wtedy twoja stawka rośnie, kiedy ktoś wyłącza usługę zaraz po pierwszy obciążeniu to twoja stawka idzie w dół bo prowizja jest poniżej twojej stawki w takim wypadku.
Kody są dla tych, którzy siedzą na czacie i są też takie które są dla wszystkich w dużych ilościach, kto chce ten ich używa, kto nie ten ich nie używa...


RE: Sub Sms - Serwis - mahuzz - 14-04-2016 17:05

Kiljan,


dobrze, przecież nie mówię że jest to zrobione bez sensu, bo Wasz serwis sobie chwalę, a z kuponów sam korzystam kiedy tylko trafię. Każdy chwali swoje, taka jest prawda Big Grin a ja czekam na opinie jakiegoś cywila. Jerk2


RE: Sub Sms - Serwis - pietreczka - 14-04-2016 17:14

Ja bym od siebie polecił firesuba, zdecydowanie najlepszy kontakt, polska firma, myślę, że w razie przypału by pomogli (CZY NA PEWNO TEGO NIE WIEM, na szczęście nie miałem jeszcze jakichś przypałów)

Chwile musisz poświęcić, żeby wypracować odpowiednią stawkę, ale potem już będzie wszystkie elegancko ;d
No i zauważyłem, że kuponami szastają na prawo i na lewo ostatnio więc jakies +8, 10% załapiesz szybko.

Nie wiem jaka jest teraz stawka na wejście, ale ja zaczynałem od stawki 3,50.....teraz siedzi 7,88 za leada, no i w dobie kuponów i bonusów praktycznie 8,50 za leadato minimum ;d


RE: Sub Sms - Serwis - Wojo-MyLead - 19-04-2016 13:05

Wypróbuj serwis MyLead.Eu

Stawki nawet do 12,50zł/Lead!

__________________________________________________________________________

Co nas wyróżnia?

- Oferujemy pełne wsparcie, support przez 24h - w przypadku problemów jesteśmy cały
czas do waszej dyspozycji

- Wychodzimy na przeciw zapotrzebowań naszych partnerów i oferujemy możliwość
skonfigurowania programu według pomysłu użytkownika. Niedawno wprowadziliśmy
kreator stron Landing Page.

- Szeroki wachlarz stawek oraz ekspresowe wpłaty - 24h (dwa rodzaje płatności)

- indywidualne stawki dla stałych partnerów (przy wykonaniu pewnych czynności
stawkę można podnieść od razu o 90gr)

- wystawiamy umowy o dzieło

- praktycznie co tydzień dodajemy nowe programy
_________________________________________________________________________


RE: Sub Sms - Serwis - kusas - 19-04-2016 13:27

No cóż, ja bym ci osobiście polecił Treepay.pl
Głównie ze względu na świetnie konwertujące programy, rosnące stawki, szybkie wypłaty. Na dniach powinno się pojawić V2, będą nowe programy, nowy panel i jeszcze trochę więcej Big Grin