Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skąd pobierać fotki na facebooka i jak zrobić żeby mieć dużo znajomych na fb? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Skąd pobierać fotki na facebooka i jak zrobić żeby mieć dużo znajomych na fb? (/Temat-Skad-pobierac-fotki-na-facebooka-i-jak-zrobic-zeby-miec-duzo-znajomych-na-fb-131805)

Strony: 1 2


Skąd pobierać fotki na facebooka i jak zrobić żeby mieć dużo znajomych na fb? - helix - 14-04-2016 13:36

Skąd pobrać fotki na facebooka i jak zrobić żeby mieć dużo znajomych na fb i jak spamować .Proszę o pomoc


RE: Skąd pobierać fotki na facebooka i jak zrobić żeby mieć dużo znajomych na fb? - Na 5tyk - 14-04-2016 13:39

Fotki z google Big Grin, a duzo znajomych?
Po prosstu napisz w grupach Pozanm, Szukam itp., ze poznasz milego Pana i oczekujesz na np. spotkanie (konto kobiety)


RE: Skąd pobierać fotki na facebooka i jak zrobić żeby mieć dużo znajomych na fb? - erner - 14-04-2016 13:40

a może chcesz jeszcze nisze na autopilota co 1k zł dziennie będzie ci robić? Te forum jest przepełnione wiedzą napewno znajdziesz to czego potrzebujesz. Określ swój cel, potem sposób zarabiania a na konieć weź się do roboty i ucz się w trakcie. Najlepsze rozwiązanie.


RE: Skąd pobierać fotki na facebooka i jak zrobić żeby mieć dużo znajomych na fb? - dazy19 - 14-04-2016 13:58

http://zarabiam.pl/jestem-nowy-i-chce-zarabiac-przez-internet/


Zapraszam do zapoznania sie z lektura


RE: Skąd pobierać fotki na facebooka i jak zrobić żeby mieć dużo znajomych na fb? - hypocrisy - 14-04-2016 16:47

Cytat:Skąd pobrać fotki na facebooka
Sprawdź ten temat http://zarabiam.com/Temat-Download-Paczka-5-000-zdjec-dziewczyn-131485, myślę że tych fotek wystarczy na naprawdę dłuuugo. Ale po za tym standardowo, instagram etc, tylko staraj się te zdjęcia jakoś obrabiać, przerzuć w pionie, zmień kontrast, kolorystykę itp, żeby nie dało się go znaleźć za pomocą wyszukiwania obrazem
Cytat:jak zrobić żeby mieć dużo znajomych na fb
Ładny profil i zachęcające foto (czytaj cycki) + po jednym poście w kilku grupach typu "Poznam znajomych", "Randki" itp i już masz morze zaproszeń. Dodatkowo możesz nabijać znajomych w grupach typu "Lajkujemy"
Cytat:jak spamować
Z głową, z głową, dobierz dobrą treść pod daną grupę docelową, często zmieniaj teksty i nie bądź nachalny. Ogólnie poszukaj inspiracji, ze spamem spotykasz się na codzień na facebooku, wystarczy wyciągać wnioski i uczyć się na błędach innych spamerów Smile


RE: Skąd pobierać fotki na facebooka i jak zrobić żeby mieć dużo znajomych na fb? - helix - 14-04-2016 23:36

A jak zrobić żeby napisać wiadomość do wszystkich znajomych naraz w prywatnej wiadomości .I ten skrypty co tu są to nie działają.


RE: Skąd pobierać fotki na facebooka i jak zrobić żeby mieć dużo znajomych na fb? - hypocrisy - 15-04-2016 12:01

Takiej opcji raczej nie ma, a nawet gdyby była, i tak bardzo szybko by konto poleciało...
Utwórz grupę albo wydarzenie z treścią którą chcesz wysłać i dodaj wszystkich znajomych, pewniejszy sposób i na dłużej wystarczy, że się tak wyrażę
A ze skryptami trzeba samemu kombinować, gotowców albo nie ma, albo szybko przestają działać, mie ma rady


RE: Skąd pobierać fotki na facebooka i jak zrobić żeby mieć dużo znajomych na fb? - patttson - 15-04-2016 13:41

Jeszcze łatwo nabic znajomych w grupach typu: swag, fejm, spolecznosc facebooka itp
A i zeby ci nie wpadlo do glowy akceptowanie po 300 znajomych naraz Big Grin


RE: Skąd pobierać fotki na facebooka i jak zrobić żeby mieć dużo znajomych na fb? - jamesr - 12-07-2016 13:28

Ogólnie to ja robie t toi tak: zdjęcie fajnej duper (ale nie cycki na wierzchu bo się nie nabierają już i nawet nie daję tła ani nic xD potem dochodzę do grupki zapraszamy wszystkich do znajomych i post typu zapraszajcie :* a jak cię zaakceptują do "dobrych dup nigdy nie za wiele" to chłopie 1k minimum zapro w dzień ja tak miałem i mi neta chuj wi czemu zawiesili xD jak pomogłem reput mile widziany Wink


RE: Skąd pobierać fotki na facebooka i jak zrobić żeby mieć dużo znajomych na fb? - OnePiece - 12-07-2016 18:58

Robie to samo co Jamesr Smile zrobilem 10 kont, na kazdym mam 200+ od rana, na paru juz 600 znajomych. Kilka zdjęć, poflirtowanie na grupie i zapki leca. Tylko ostrzegam, zę to nie jak tak kolorowo jak sie wydaje... mam 10 kont dobrze zrobionych, do tego działam na MyLead. Wybrałem sobie nisze, zrobiłem post i linki pod nią i dupa... godzina i 0 pobrań. Nie wiem jak zmusić ludzi do pobierania :/ ...