Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
kradzież dokumentów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: kradzież dokumentów (/Temat-kradziez-dokumentow-131802)



kradzież dokumentów - dagym - 14-04-2016 12:02

Cześć, ostatnio zostały mi skradzione dokumenty , wszystko zostało zgłoszone itp, a teraz mam na głowie komornika, bo ktoś wziął sobie na mnie kredyt. Nie mam pojęcia co mam zrobić, szukam dobrego adwokata myślałem o https://www.i-kancelaria.pl/sad-i-mediacja/proces-sadowy-praktyczne-wskazowki/ , na policje to zgłosiłem, ale się bardzo boje że zajmą mi pensje, a wiadomo pieniądze potrzebne


RE: kradzież dokumentów - mikuss - 14-04-2016 12:14

przy złożeniu zawiadomienia sprawa jest prosta, w toku prowadzonego postępowania wyjaśniającego dokonana zostanie ocena pisma przez biegłego. Biegły stwierdzi, że to nie Ty jesteś podpisany pod umową. W oparciu o taki dokument nalezy złożyć do Banku wniosek o aktualizację danych w Bik i zaprzestanie prowadzenia postępowania windykacyjnego/komorniczego. Bank powiniem wstrzymac takie postępowanie po zlożeniu oświadczenia o niezawieraniu umowy w placówce.


RE: kradzież dokumentów - osk4rr - 14-04-2016 12:20

Mój kuzyn miał podobny problem. Ukradziono mu dowód osobisty i wzięto na niego pare telefonów w Play, Orang itp oraz pare chwilowek. Jak dobrze pamietam to bylo cos łącznie około 20 tyś zł.
Ogólnie wygląda to tak, że zgłosił kradzież dokumentu na policji, w urzędzie miasta. Po dwóch tygodniach złodziej wziął na niego te kredyty, umowy itp i kuzyn musiał sądzić się z firmami bo one normalnie przysyłały mu rachunki, kary itp. Pomimo tego że umowy były wzięte już po tym jak zgłosił sprawę na policję i urząd miasta rzekomo zablokował jego dowód(?). Sytuacja ciągnęła się 3 miesiące aż w końcu znaleźli całą szajkę bo wpadli po IP. Także sytuacja dość ciężka do rozwiązania Sad