Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy można zarabiać na tel.komórkowym i jak za darmo doładować tel? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Czy można zarabiać na tel.komórkowym i jak za darmo doładować tel? (/Temat-Czy-mozna-zarabiac-na-tel-komorkowym-i-jak-za-darmo-doladowac-tel-131763)



Czy można zarabiać na tel.komórkowym i jak za darmo doładować tel? - helix - 13-04-2016 13:40

Jak zarabiać na telefonie komórkowym i jak za darmo doładować tel.komórkowy jakiś skuteczny sposób i działający.


RE: Czy można zarabiać na tel.komórkowym i jak za darmo doładować tel? - radek0389 - 13-04-2016 13:46

Na facabook dużo osób dzieli się stronami z "darmowymi" doladowaniami.


RE: Czy można zarabiać na tel.komórkowym i jak za darmo doładować tel? - matii1111 - 13-04-2016 13:48

jak chcesz doładować telefon to pisz :> dam Ci link podasz sobie numer telefonu i przepiszesz pin ktory ci przyjdzie na telefon i jak spełnisz jakies tam okreslone warunki to doładują ci konto za 30 zł


RE: Czy można zarabiać na tel.komórkowym i jak za darmo doładować tel? - surfbar - 13-04-2016 13:52

(13-04-2016 13:48)[email protected] napisał(a):  jak chcesz doładować telefon to pisz :> dam Ci link podasz sobie numer telefonu i przepiszesz pin ktory ci przyjdzie na telefon i jak spełnisz jakies tam okreslone warunki to doładują ci konto za 30 zł
Bożeee!!!!!
Przecież to oszustwo
Ale mnie wkur... Takie coś!


RE: Czy można zarabiać na tel.komórkowym i jak za darmo doładować tel? - iPlusOfficial - 13-04-2016 13:58

Wyslij sms na 92550 o treści ag.doladuj Haha Big Grin
Nie ma takiego czegoś jak darmowe doładowanie.. Są strony gdzie robisz określone rzeczy, żeby potem wymienić na doładowanie, np: http://przepisuj.pl/?action=register&r=12253 (czysty)


RE: Czy można zarabiać na tel.komórkowym i jak za darmo doładować tel? - dazy19 - 13-04-2016 15:40

Chetnie podziele sie poradnikiem jak dostac darmowe doladowanie ( nie jest to zaden sms) wzamian za dotacje paypal Smile jak cos to pw Smile


RE: Czy można zarabiać na tel.komórkowym i jak za darmo doładować tel? - helix - 13-04-2016 22:14

Zadzwoniłem do laski i przysłała mi wiadomość z numeru premium i nie mogłem wysłać wiadomości i podała zwykły numer tel i napisałem i z kradła mi mój numer tel. I nie wiem jak to zrobiła


RE: Czy można zarabiać na tel.komórkowym i jak za darmo doładować tel? - matii1111 - 14-04-2016 16:32

(13-04-2016 13:52)surfbar napisał(a):  
(13-04-2016 13:48)[email protected] napisał(a):  jak chcesz doładować telefon to pisz :> dam Ci link podasz sobie numer telefonu i przepiszesz pin ktory ci przyjdzie na telefon i jak spełnisz jakies tam okreslone warunki to doładują ci konto za 30 zł
Bożeee!!!!!
Przecież to oszustwo
Ale mnie wkur... Takie coś!


To nie jest oszustwo ... po wykonaniu warunków z regulaminu dostaje sie doładowanie


RE: Czy można zarabiać na tel.komórkowym i jak za darmo doładować tel? - Pakula - 19-04-2016 12:23

(14-04-2016 16:32)[email protected] napisał(a):  
(13-04-2016 13:52)surfbar napisał(a):  
(13-04-2016 13:48)[email protected] napisał(a):  jak chcesz doładować telefon to pisz :> dam Ci link podasz sobie numer telefonu i przepiszesz pin ktory ci przyjdzie na telefon i jak spełnisz jakies tam okreslone warunki to doładują ci konto za 30 zł
Bożeee!!!!!
Przecież to oszustwo
Ale mnie wkur... Takie coś!


To nie jest oszustwo ... po wykonaniu warunków z regulaminu dostaje sie doładowanie

Proszę o upomnienie dla tego użytkownika za oszustwo Smile


Czy można zarabiać na tel.komórkowym i jak za darmo doładować tel? - Artinesse - 03-03-2018 13:22

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.