Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Konta Matki na FB Stażowe Weryfikacja Tel 8 szt. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Konta Matki na FB Stażowe Weryfikacja Tel 8 szt. (/Temat-Sprzedam-Konta-Matki-na-FB-Stazowe-Weryfikacja-Tel-8-szt-131745)



[Sprzedam] Konta Matki na FB Stażowe Weryfikacja Tel 8 szt. - jupp82 - 12-04-2016 21:38

1.Nazwa przedmiotu :Konta Matki 8 szt. wraz z Grupami i Znajomymi
2.Opis przedmiotu :
Konta założone od 11.2015 do 12.2015, pełny profil, weryfikacja telefoniczna, email na onecie w gratisie.
Służyły jako magazyny grup FB pod nisze, które wpadały mi do głowy, ale nie zdążyłem ich realizować. Aktualnie przechodzę kurs projektowania stron i potrzebna mi kasiorka na parę domen.

Kont jest 8 szt.:
- 5 szt na rynek zagraniczny z grupami zagranicznymi,
- 3 szt na rynek polski z grupami polskimi.
- nigdy z nich nie puszczano spamu,
- konta przeszły kilka weryfikacji znajomymi i są bardzo stabilne,
- polskie grupy - najróżniejsze od kup/sprzedam po nisze z grami sieciowymi
- zagraniczne grupy - podobnie jak polskie od buy/sell po poszukiwanie pracy czy gry na android,
- grupy mogą się powtarzać na kontach, uprzedzam z góry.
[/align]

3.Zdjęcia : ni ma
4.Kontakt :Najlepiej PW
5.Cena : Polskie - 80 zł, zagraniczne - 150 zł, Pakiet 8 szt - 210 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Paypal/Bank

Edit:
W celu rozwiania wątpliwości dane:
Polskie
1. (grup) 889 i (znajomych) 101,
2.1521 i 1360
3.1150 i 1593

Zagraniczne
1.977 i 91
2.1113 i 200
3.973 i 228
4.877 i 228
5.686 i 290


RE: [Sprzedam] Konta Matki na FB Stażowe Weryfikacja Tel 8 szt. - mlody16918 - 13-04-2016 12:08

Po ile jest tych grupek na tych kontach i jakiej są wielkości?

Cytat:- konta przeszły kilka weryfikacji znajomymi i są bardzo stabilne,
Coś takiego nie czyni kont stabilnych a przybliża je do dezaktywacji.


RE: [Sprzedam] Konta Matki na FB Stażowe Weryfikacja Tel 8 szt. - mahuzz - 13-04-2016 12:15

Na koncie matka raczej nie powinno być znajomych - łatwiej o bana Smile


RE: [Sprzedam] Konta Matki na FB Stażowe Weryfikacja Tel 8 szt. - jupp82 - 13-04-2016 21:45

(13-04-2016 12:08)mlody16918 napisał(a):  Po ile jest tych grupek na tych kontach i jakiej są wielkości?

Cytat:- konta przeszły kilka weryfikacji znajomymi i są bardzo stabilne,
Coś takiego nie czyni kont stabilnych a przybliża je do dezaktywacji.

Każdy ma odmienne zdanie, dla mnie każda weryfikacja jaką konto przejdzie uwiarygadnia je. Mam kilka kont, które weryfikacji przeszły na dwucyfrową liczbę i są ze mną od początku zarabiania w necie. Mam wrażenie, że np nie dostają 24h blokady FB przy zbyt dużej ilości postów, a może to moje działanie prewencyjne są tak skuteczne.

Dane kont w pierwszym poście, jak widać tylko 2 konta mają ponad 1K znajomych.


Odp: [Sprzedam] Konta Matki na FB Stażowe Weryfikacja Tel 8 szt. - jupp82 - 26-04-2016 10:03

Poszly! Prosze o zamkniecie.


[Sprzedam] Konta Matki na FB Stażowe Weryfikacja Tel 8 szt. - Klin - 18-07-2016 01:23

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.