Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Nowe Ikony Działów - Odmieniony styl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Nowe Ikony Działów - Odmieniony styl (/Temat-Zamkniety-Nowe-Ikony-Dzialow-Odmieniony-styl-13173)

Strony: 1 2 3


RE: Nowe Ikony Działów - Odmieniony styl - Tech - 07-09-2010 19:36

Ikonki, jak ikonki. W sumie mi to obojętnie, choć teraz faktycznie się jakoś za bardzo kolorowo zrobiło i tak jak tu już ktoś wspomniał - nie widać w jakim dziale są nowe posty. No ale skoro Admin nad tym pracuje to będzie tylko lepiej Big Grin


RE: Nowe Ikony Działów - Odmieniony styl - Admin - 07-09-2010 22:14

Ja tam Bolt wspolczuje Twojej dzieczynie Big Grin cokolwiek nie zrobisz to zle Big Grin a jak nie jest zle to wszystko Ci jedno - i tak jest w kazdym temacie Tongue
Wkrotce postaram sie zrobic szare wersji dla "przczytanych" dzialow.


@white

wykorzystalem to co dales i zmienilem inne nie pasujace mysle ze jedyne co sie jeszcze moze zmienic to ikony taga/thisboxa/urwij reszta jest ok Smile


RE: Nowe Ikony Działów - Odmieniony styl - MR_WHITE - 07-09-2010 22:30

(07-09-2010 22:14)Admin napisał(a):  @white

wykorzystalem to co dales i zmienilem inne nie pasujace mysle ze jedyne co sie jeszcze moze zmienic to ikony taga/thisboxa/urwij reszta jest ok Smile

Ciesze się że choć trochę pomogłem Tongue

P.S. Czy będziesz zmieniał Emotikony ?

@admin
nie Smile


RE: Nowe Ikony Działów - Odmieniony styl - Admin - 08-09-2010 12:19

ok zrobione - skonczylismy z metonatorem Smile sa juz ikony dla dzialow gdzie Nasze posty zostaly juz przeczytane Smile


[Zamknięty][Zamknięty]Nowe Ikony Działów - Odmieniony styl - Killer - 19-03-2011 10:05

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.