Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Nowe Ikony Działów - Odmieniony styl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Nowe Ikony Działów - Odmieniony styl (/Temat-Zamkniety-Nowe-Ikony-Dzialow-Odmieniony-styl-13173)

Strony: 1 2 3


[Zamknięty]Nowe Ikony Działów - Odmieniony styl - Admin - 07-09-2010 15:42

Hej Smile

dziś zostały wprowadzone nowe ikony dla każdego z działów,
wraz z metonatorem poświęciliśmy troche czasu na opracowanie odpowiedniego skryptu i samych ikon.
Myśle że nieco ożywiło to styl forum - niektóre z ikon można przerobić, jeśli macie propozycje możecie je złożyć w tym temacie podajac link do ikony o rozdzieczlosci 48x48 oraz nazwe działu.
Ikony dla "poddziałow" dodam dziś wieczorem jako iż nie nie zdążyliśmy z wszystkim Smile


mam nadzieje że się Wam podoba


//Admin


RE: Nowe Ikony Działów - Odmieniony styl - Burned - 07-09-2010 15:44

Admin wszystko git, świetnie to wygląda Big Grin


RE: Nowe Ikony Działów - Odmieniony styl - tomsonFCB - 07-09-2010 15:47

Jak dla mnie super Smile Wszystko mi się podoba.


RE: Nowe Ikony Działów - Odmieniony styl - Marczyk - 07-09-2010 15:48

Rzeczywiście, zdecydowanie lepsze niż poprzednie ikonki. Zmiany idą w dobrym kierunku Wink


RE: Nowe Ikony Działów - Odmieniony styl - BartuS - 07-09-2010 15:50

@up, dokładnie. Widać, że forum się rozwija, i cieszę się z tego...


RE: Nowe Ikony Działów - Odmieniony styl - Satan - 07-09-2010 15:51

No wkońcu jakieś zmiany Big Grin Jeż myślałem że styl forum nigdy się nie zmieni >.<


RE: Nowe Ikony Działów - Odmieniony styl - MeTonaTOR - 07-09-2010 15:53

no to to jest MyIPB by Bananoke


RE: Nowe Ikony Działów - Odmieniony styl - MotorniczyTramwaju - 07-09-2010 15:53

Baardzo mi się to podoba Smile Poszperam nad kilkoma ikonkami, bo niektóre nie za bardzo przypadły mi do gustu, ale ogólnie ważne, że są jakieś zmiany Tongue

Tutaj np. ikonka ThisBox http://img843.imageshack.us/img843/7640/ikonkatb48x48.png nie ma tła bo nie wiem jaki kolor ma na forum tło Tongue Ale według mnie możnaby wprowadzić jakieś urozmaicenie w polskich serwisach Smile


RE: Nowe Ikony Działów - Odmieniony styl - Admin - 07-09-2010 16:06

ikonki thisboxowe/tagowe/urwij beda mogly byc wstawione dopiero gdy administracja sie zgodzi uzywac ich trademarkow - wiec jeszcze trzeba kilka maili wykonac Smile


planuje tez zrobic szara wersje wszystkich ikon by wiadomo bylo gdzie i ktore posty sa przeczytane a ktore nowe.


RE: Nowe Ikony Działów - Odmieniony styl - omisiu - 07-09-2010 16:08

10x lepsze niż poprzednie!