Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Propozycje Miejsc na Zlot ZC 2016 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Propozycje Miejsc na Zlot ZC 2016 (/Temat-Propozycje-Miejsc-na-Zlot-ZC-2016-131717)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Propozycje Miejsc na Zlot ZC 2016 - wiezaawieza - 08-05-2016 17:07

Jednym z lepszych miejsc w którym byłem był Uniejów. Są tam zaj&$ste baseny Big Grin Spokojnie cały dzień można tam przesiedzieć Big Grin

A jak nie to jestem za skorzęcinem choć nie wiem czy będę miał wolny czas na początku wakacji Sad


RE: Propozycje Miejsc na Zlot ZC 2016 - Admin - 09-05-2016 16:53

Przedzwoniłem nawet Wasze dodatkowe propozycje i generalnie niezwykle trudno jest znaleźć COKOLWIEK na jedną noc, szczególnie w lipcu.


RE: Propozycje Miejsc na Zlot ZC 2016 - MaLiN - 09-05-2016 17:01

Prawie miesiąc temu, byłem na zlocie hond pod Rzeszowem, a dokładniej Pstrągowa. Fajne miejsce, cisza spokój. Nie ma zbytnio żadnego akwenu wodnego, jedynie mini basen Jerk2

Ich oferta: http://www.siedliskojanczar.pl/oferta/aktywny-wypoczynek.html

Nie ma domków, tylko są pokoje w hotelu, ale komfortowe. Z dojazdem też nie ma problemu, jakiś bus dojeżdża. Niestety to nie centrum Polski, ale do samego Rzeszowa mozna dojechać chociażby PKP albo Polskim Busem.


RE: Propozycje Miejsc na Zlot ZC 2016 - Liromir - 10-05-2016 12:20

(09-05-2016 16:53)Admin napisał(a):  Przedzwoniłem nawet Wasze dodatkowe propozycje i generalnie niezwykle trudno jest znaleźć COKOLWIEK na jedną noc, szczególnie w lipcu.


A dlaczego zakładamy, że tylko jedna noc? Dla mnie był to minus rok temu i teraz wydaje mi się to bez sensu, ktoś będzie jechał 500km dojedzie wieczorem zmęczony naebie się 3 piwami do spania i w południe powrót..

Zadzwoń tam gdzie byliśmy rok temu albo do korbielowa i zapytaj pt-sb-nd (pierwszy weekend lipca, mi i większości jak widzę odpowiada), zapłacimy za 2 doby drobne pieniądze ale będzie dużo więcej czasu jak na zlot który odbywa się bagatela raz w roku, proponuję się pospieszyć bo dużo czasu nie zostało Big Grin


RE: Propozycje Miejsc na Zlot ZC 2016 - Janasufka - 10-05-2016 13:25

Ja również polecam Białkę z tych samych powodów, które podał kolega wyżej Smile.


RE: Propozycje Miejsc na Zlot ZC 2016 - Admin - 10-05-2016 14:17

(10-05-2016 12:20)Liromir napisał(a):  
(09-05-2016 16:53)Admin napisał(a):  Przedzwoniłem nawet Wasze dodatkowe propozycje i generalnie niezwykle trudno jest znaleźć COKOLWIEK na jedną noc, szczególnie w lipcu.


A dlaczego zakładamy, że tylko jedna noc? Dla mnie był to minus rok temu i teraz wydaje mi się to bez sensu, ktoś będzie jechał 500km dojedzie wieczorem zmęczony naebie się 3 piwami do spania i w południe powrót..

Zadzwoń tam gdzie byliśmy rok temu albo do korbielowa i zapytaj pt-sb-nd (pierwszy weekend lipca, mi i większości jak widzę odpowiada), zapłacimy za 2 doby drobne pieniądze ale będzie dużo więcej czasu jak na zlot który odbywa się bagatela raz w roku, proponuję się pospieszyć bo dużo czasu nie zostało Big Grin

Orientacyjnie zadzwonie i zapytam - nie kwestionuje tych 2 nocy Smile jakoś tak z automatu przyjąłem pomysł z zeszłego roku, może faktycznie lepiej będzie 2 noclegi ogarnąć, zadzwonie i dam znać.

Problem w tym że przedzwoniłem prawdopodobnie wszsystkie prozycje z tego wątku i wszędzie na na 5-7 dni to minimum jeśli chodzi o lipiec - to sezon i łatwo im pozbyć się miejsc.


RE: Propozycje Miejsc na Zlot ZC 2016 - Admin - 10-05-2016 14:26

Zadzwoniłem, kazali napisać maila, więc tak zrobiłem i czekam na odp. niby sezon też mają dosyć mocno pozamykamy, no ale dają znać.


RE: Propozycje Miejsc na Zlot ZC 2016 - verona - 10-05-2016 14:34

Nie czytałem całego wątku bo się nie wybieram, ale jeżeli Skorzęcin jest nadal rozważany to osobiście mogę polecić, a to dlatego, że mamy tam własny mały domek letniskowy więc bywałem tam wielokrotnie (nawet w środku zimy na łyżwach pojeździć). W ostatnich latach miejsce przeszło sporą metamorfozę, wyłożona nowa kostka, odnowione plaże (świeży piasek) itd więc jeżeli ktoś tam był 10 lat temu, to może mieć lekko zakłamany obraz. Nie jest to już pokomunistyczny kurort dla pracowników z zakładów pracy... Ogólnie bardzo fajna miejscówka.


RE: Propozycje Miejsc na Zlot ZC 2016 - Equalibrium - 11-05-2016 15:05

Dzwoniłam do tego ośrodka janczar bo fajnie sie prezentuje ale od 26 czerwca do 11 lipca maja rezerwacje na 70 osób i zostało im tylko 5 wolnych miejsc ? Dzieci z Warszawy przyjeżdzają. Natomiast po 11 lipca miejsca bedą jednak to juz nie jest dla większości dogodny termin.


RE: Propozycje Miejsc na Zlot ZC 2016 - nitram - 11-05-2016 21:20

Mi na pewno nie pasuje weekend 15-17 lipca a reszta może być, a może pod koniec wakacji ? końcówka sierpnia może będzie łatwiej coś załatwić ?