Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Propozycje Miejsc na Zlot ZC 2016 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Propozycje Miejsc na Zlot ZC 2016 (/Temat-Propozycje-Miejsc-na-Zlot-ZC-2016-131717)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Propozycje Miejsc na Zlot ZC 2016 - patryk0407 - 26-04-2016 17:10

1 tyg lipca? Oj bardzo bardzo możliwe że będzie grubo Big Grin
Jestem za! Big Grin


RE: Propozycje Miejsc na Zlot ZC 2016 - nitram - 28-04-2016 21:11

U mnie raczej czerwiec odpada ale lipiec początek jak najbardziej dwa pierwsze weekendy mi pasują weekend 15-17 lipca dla mnie odpada a potem już pasuje mi wszystko sierpień cały też.

Ten pierwszy ewentualnie drugi weekend lipca będzie optymalny


RE: Propozycje Miejsc na Zlot ZC 2016 - sojusznik - 28-04-2016 22:55

Jeśli chodzi o Skorzęcin to ludzi ogrom, miejscowość w 100% zaczyna żyć wieczorem, jeśli chodzi o jakiekolwiek rezerwacje to polecam zrobić to odpowiednio wcześniej, gdyż im bliżej sezonu tym naprawdę ciężej wyrwać coś fajnego. Atrakcji sporo, mnóstwo młodzieży, można poznać wielu ciekawych ludzi Smile


RE: Propozycje Miejsc na Zlot ZC 2016 - mcraft - 04-05-2016 10:25

Przyszedł czas na moją propozycję, co powiecie na Mrągowo?
Praktycznie przez całe wakacje są tu jakieś imprezy, ludzie są przyzwyczajeni do baletów po 22 ponieważ jest to norma.
Do o koła same jeziora, możliwość wypożyczenia skuterów wodnych, rowerów, kajaków etc. Quady, rowery też się znajdą.
Na Pewno większość kojarzy tę mieścinę z Pikniku Country, który odbywa się co roku od 35lat ( tak wychodzi bo w tym roku jest 35 Piknik) http://www.it.mragowo.pl/imprezy-piknik-country,23,1619,pl.html

Jeśli chodzi o dojazd to tak jak już wcześniej ktoś pisał tory tu są ale pociąg nie dojeżdża, aczkolwiek jak śpiewa Cezary Makiewicz przesłyuchajcie sami



Jak widać nawet W. Cejrowski boso tu trafił i to nie jeden raz Smile
Jeśli chodzi o sam wygląd miasta to filmikiem bym się nie wzorował gdyż filmik ma jak widać po dacie dodania min. 9 lat a wiele się tu przez ten czas zmieniło.

Minusem są weekendowe kolejki w monopolowych w okresie wakacyjnym.

Wiec nie muszę chyba mówić Ci, dokąd w tym roku poprowadzi nas droga... Polecam


RE: Propozycje Miejsc na Zlot ZC 2016 - DDK - 06-05-2016 14:02

Z tego co widzę to Skorzecin to całkiem ciekawa miejscówka. Z racji na dość dobre położenie w centralnej Polsce każdy z dojazdem jest fair. Ja bym się pisał na zlot, a jeżeli byłby w owej miejscowości to deklaruję się na 99,9% ( zależy od mojej partnerki czy będzie miała wolne od pracy - o ile w ogóle znajdzie Jerk2 ). Zapewne @[MLN] by się zabrał ze mną to jeszcze jedną osobę po drodze gdzieś mogę zgarnąć. Chyba, że pojedzie PKS'em to dwie Lol Także do zobaczenia Cool

Osoby które będą w temacie proszę o kontakt jeżeli będą znane szczegóły - nie śledzę forum na bieżąco.


RE: Propozycje Miejsc na Zlot ZC 2016 - MaLiN - 06-05-2016 15:22

(06-05-2016 14:02)DDK napisał(a):  Z tego co widzę to Skorzecin to całkiem ciekawa miejscówka. Z racji na dość dobre położenie w centralnej Polsce każdy z dojazdem jest fair. Ja bym się pisał na zlot, a jeżeli byłby w owej miejscowości to deklaruję się na 99,9% ( zależy od mojej partnerki czy będzie miała wolne od pracy - o ile w ogóle znajdzie Jerk2 ). Zapewne @[MLN] by się zabrał ze mną to jeszcze jedną osobę po drodze gdzieś mogę zgarnąć. Chyba, że pojedzie PKS'em to dwie Lol Także do zobaczenia Cool

Osoby które będą w temacie proszę o kontakt jeżeli będą znane szczegóły - nie śledzę forum na bieżąco.

@[DDK] Twoim loszkowozem, tfu to znaczy passerati zawsze się przejadę Heart


RE: Propozycje Miejsc na Zlot ZC 2016 - Admin - 07-05-2016 15:43

dziś podzwoniłem po tym skorzęcinie i troche lipa, żadnego domku do którego zadzwoniłem nie wynajmują na mniej niż 4 doby (te 4 dobry to najlepsza oferta jaką znalazłem, inne domki tam od 5 do 7 dni minimum), a już szczególnie przy licznych grupach. Może nico się jeszcze wypowie bo miał mi kiedyś konkrety ntt przesłać i dopytać kogoś kto ma tam domki ale się nie doczekałem Smile


RE: Propozycje Miejsc na Zlot ZC 2016 - Mauorycy - 07-05-2016 21:56

Ja proponuję okolice Żywca(Beskid Żywiecki itd.) - byliśmy tam na weekend majowy w kilka osób z tego forum Cool i jeżeli chodzi o domki i miejsce na typową imprezę to ciężko będzie znaleźć coś lepszego w "sezonie". Ogrodzony plac z podgrzewanym basenem, altanka grillowa z dużą ilością miejsca, nocleg na przynajmniej 32 osoby no i w sumie w koło pełno atrakcji...2 domki 16-osobowe w cenie ~800 zł doba(za domek), bez problemu z zaklepaniem na kilka dni w okresie szkolnych wakacji.
http://meteor-turystyka.pl/naborach-korbielow,korbielow.html

Zdjęcia nie oddają tego jak elegancko i klimatycznie jest w tych domkach Big Grin
Kilka km od Korbielowa byliśmy na quadach(Admin widział na fejsieBig Grin), tereny i frajda nie do opisania Smile

Jedyny minus to oczywiście lokalizacja, 10 km od słowackiej granicy.


RE: Propozycje Miejsc na Zlot ZC 2016 - nicooo - 07-05-2016 22:00

Wylecialo mi z glowy : / , bylem rowniez zajety. Dzis sie tym zajme i max do jutra wysle.


RE: Propozycje Miejsc na Zlot ZC 2016 - matii1111 - 08-05-2016 07:59

Może jakieś okolice Zakopanego ?