Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zamów aplikację facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zamów aplikację facebook (/Temat-Zamow-aplikacje-facebook-131714)



Zamów aplikację facebook - Alerin - 12-04-2016 00:58

Cześć,

Jest wiele różnych ogłoszeń typu sprzedam aplikację itp.

Mój temat oferuje zamówienie aplikacji, czyli piszesz do mnie jakie potrzebujesz prawa. Ja taką aplikację tworzę i czekam do 5 dni roboczych, zwykle to 24 godziny.
Dzięki temu masz taniej app a ja wiem ile mam zrobić aplikacji.
Oferuje każde prawo jakie jest dostępne w wersji v2.5 (Oferuje też prawa z starszych wersji lecz taka app będzie bardzo droga ponieważ są ich resztki..)

Cena: od 100zł (100 za publish_action, troszkę więcej za inne prawa lecz nie dużo)
Kontakt: PW lub GG: 2343702

Dodatkowe pakiety:
-10zł unikalne konto facebook, masz pewność że aplikacja nie będzie powiązana z innymi aplikacjami (konto ulega dezaktywacji po stworzeniu aplikacji)
-5zł unikalny adres IP (Takie samo IP serwera oraz klienta, kolejny brak powiązania)
-10zł system informacji SMS gdy aplikacja padnie. Bądź na bieżąco i podmień aplikację w czasie kiedy ona Ci padnie.
-0zł system powiadomienia SMS o stworzeniu aplikacji. Jeżeli aplikacja zostanie zaakceptowana to w ciągu 5 minut dostaniesz sms oraz gdy będę online aplikację.

Dodatkowo pomagam podczas instalacji Smile Jestem programistą, mogę zrobić każde poprawki w Twoim systemie lub zainstalować mój system całkowicie za darmo!

Jeżeli chcesz kupić TERAZ aplikację zapraszam Cię tutaj:
Kod:
http://zarabiam.com/Temat-APP-publish-action-150zl-131124?pid=1461555#pid1461555

----
Moderatorze, mówię z góry. Temat polega na zamawianiu aplikacji nie ich sprzedaży więc nie każ mnie za spam itp Smile


Zamów aplikację facebook - surfer0700 - 12-05-2016 14:10

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.