Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Forex - Zarabiamy pieniądze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Forex - Zarabiamy pieniądze (/Temat-Dziennik-Forex-Zarabiamy-pieniadze-131686)

Strony: 1 2 3 4


Dziennik Forex - Zarabiamy pieniądze - Gold97 - 11-04-2016 17:03

Witam na forum,

od paru miesięcy interesuję się giełdą i rynkiem finansowym.

Zauważyłem na forum dziennik w którym broker Plus500 oferuje bonus w postaci 100 zł bez potrzeby wpłaty depozytu. Otworzyłem tam konto w tamtym tygodniu i zabrałem się za wykresy z MT4 oraz danych ekonomicznych.

Od tamtej pory zarobiłem około 150 zł i posiadam 33 punkty handlowca, liczę na to że uda się je zebrać i do tego czasu uzbierać większą kwotę.

Otworzyłem w sumie 26 transakcji z czego dwie na minus ( jedna na 99 zł..) a trzecia bez zmian.

Staram się grać w miarę ostrożnie i zamykać pozycję przy jakimś niedużym zysku.

Strasznie kusi otwieranie opcji WIG20 ponieważ dostaje się najwięcej punktów handlowca no i oczywiście większy zysk ale też i strata.

Jak dalej będzie to się okaże
Dzisiejsze transakcje; źle postąpiłem zamykając pozycję z tym złotem ale każdy czasem popełnia błędy - i tak jest na plus.Wszystko przez obniżenie stóp procentowych..nie chciałem żeby automatycznie mi zamknęło pozycję przy większej stracie.
[Obrazek: wIW2juO.jpg]

Jeżeli coś jeszcze ugram zaktualizuję zdjęcie Smile


RE: Dziennik Forex - Zarabiamy pieniądze - full2000 - 12-04-2016 08:53

Forex Cool
Powodzenia !


RE: Dziennik Forex - Zarabiamy pieniądze - tomek019 - 12-04-2016 09:45

Powodzenia na gieldzie ! Smile

tapnięte


RE: Dziennik Forex - Zarabiamy pieniądze - damianlxlx5 - 12-04-2016 10:31

Życzę powodzenia. Sam od niedawna interesuje się giełdą, cały czas się uczę ale mam chęć sprawdzenia siebie w roli tradera Smile


RE: Dziennik Forex - Zarabiamy pieniądze - Gold97 - 12-04-2016 11:51

(12-04-2016 10:31)damianlxlx5 napisał(a):  Życzę powodzenia. Sam od niedawna interesuje się giełdą, cały czas się uczę ale mam chęć sprawdzenia siebie w roli tradera Smile

Dlatego myślę, że bonus bez depozytu jest dobrym sprawdzeniem się w roli tradera.


RE: Dziennik Forex - Zarabiamy pieniądze - TikTak - 12-04-2016 12:26

To moze ja sie wypowiem tez jestem na plus500 no i ogolnie zdziwilem sie bo mam juz 450 zł po 2 dniach ale za to malo pkt no i nie wiem czym to idzie druga sprawa ze nie przychodzi mi nic na meila nie wiem o co caman meila mam na interii ktos by mi z tym pomogl?


RE: Dziennik Forex - Zarabiamy pieniądze - Gold97 - 12-04-2016 13:04

(12-04-2016 12:26)TikTak napisał(a):  To moze ja sie wypowiem tez jestem na plus500 no i ogolnie zdziwilem sie bo mam juz 450 zł po 2 dniach ale za to malo pkt no i nie wiem czym to idzie druga sprawa ze nie przychodzi mi nic na meila nie wiem o co caman meila mam na interii ktos by mi z tym pomogl?

Z tego co wiem, za niektóre towary oraz waluty otrzymujemy więcej punktów.


RE: Dziennik Forex - Zarabiamy pieniądze - damianlxlx5 - 12-04-2016 15:00

Jeżeli mogę zapytać, w jaki sposób potwierdza się konto i brokera Plus500 ?
I czy za otwarcie konta i nie granie przez następny czas, są pobierane jakieś opłaty ?


RE: Dziennik Forex - Zarabiamy pieniądze - Gold97 - 12-04-2016 15:51

(12-04-2016 15:00)damianlxlx5 napisał(a):  Jeżeli mogę zapytać, w jaki sposób potwierdza się konto i brokera Plus500 ?
I czy za otwarcie konta i nie granie przez następny czas, są pobierane jakieś opłaty ?

Potwierdzenie telefonu (przyznanie bonusu), wysłanie listu od 500Plus w celu weryfikacji zamieszkania, dowód osobisty. oraz potwierdzenie maila.


RE: Dziennik Forex - Zarabiamy pieniądze - damianlxlx5 - 12-04-2016 15:55

Tzn. oni mi wyślą jakiś list czy ja mam im raczej? I co jeżeli mieszkam z rodzicami i nie mam własnego adresu zameldowania, nie płacę rachunków ?