Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moc do kopania BTC/DOGE/LTC oraz więcej ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Moc do kopania BTC/DOGE/LTC oraz więcej ! (/Temat-Moc-do-kopania-BTC-DOGE-LTC-oraz-wiecej-131668)

Strony: 1 2


RE: Moc do kopania BTC/DOGE/LTC oraz więcej ! - Emsey900 - 13-04-2016 13:08

W jaki sposób mogę to stracić ? Czyli że wpłacam jakąś ilość BTC na Cld i wtedy wydobywa mi jakiś procent tego co wplacilem ? Ile trzeba wpłacić żeby szybko się zwróciło ?

Wysłane z mojego LG-D620


RE: Moc do kopania BTC/DOGE/LTC oraz więcej ! - mikuss - 13-04-2016 13:25

(13-04-2016 13:08)Emsey900 napisał(a):  W jaki sposób mogę to stracić ? Czyli że wpłacam jakąś ilość BTC na Cld i wtedy wydobywa mi jakiś procent tego co wplacilem ? Ile trzeba wpłacić żeby szybko się zwróciło ?

Wysłane z mojego LG-D620

Ile wpłacić ?? Tyle na ile Ciebie stać by taką kwotę przeznaczyć na inwestycję którą możesz stracić bo każda zainwestowaną kwotę należy traktować jako straconą.
Bez reinwestycji zainwestowana kwota zwraca się w około 3 miesiące, jak by cię interesowały wypłaty to znaleźć je możesz w moim temacie


RE: Moc do kopania BTC/DOGE/LTC oraz więcej ! - Watoga - 13-04-2016 13:25

Na stronie masz kalkulator.
Procent wydobycia nie przekracza 1% depozytu czyli przy wplacie 100$ dziennie bedziesz miec ok. 1$.
Zajrzyj do wykresu szybkosi wydobycia. Kazda waluta wydobywa Ci sie z innym % ktory aktualizuje sie co 20 minut.

Kalkulator podpowiada ze inwestycja zwraca sie po ponad 3,5-4 miesiacach (zalezy od tego czy reinwestujesz).

A stracic mozna tak ze moga przestac placic lub zniknac wg z sieci jak banka mydlana xd

P.s
Mikuss jbc ja twoj refik ze skromnym depozytem narazie xd


RE: Moc do kopania BTC/DOGE/LTC oraz więcej ! - mikuss - 13-04-2016 14:22

(13-04-2016 13:25)Watoga napisał(a):  P.s
Mikuss jbc ja twoj refik ze skromnym depozytem narazie xd

@[Watoga] Nawet nie wiedziałem bo o takim loginie nie mam żadnego poleconego, dziękuje za informację, wysłałem pw z info Smile


RE: Moc do kopania BTC/DOGE/LTC oraz więcej ! - skocznowaty - 13-04-2016 14:53

dokładnie po 3,5 miesiąca się zwraca Smile


RE: Moc do kopania BTC/DOGE/LTC oraz więcej ! - skocznowaty - 15-04-2016 09:36

Jak narazie tylko 1 osoba zainwestowała i niedługo wyślę jej bonus tj. 5% z jej inwestycji Smile zapraszam do rejestracji !


RE: Moc do kopania BTC/DOGE/LTC oraz więcej ! - AzotoN1 - 15-04-2016 21:08

Interfejs ciekawy wszystko spoko. ALe czy wydobycie na poziomie (na start) "0.58302777 DOGE/H" Jest opłacalne? Serwis HOT-COIN Oferuje na start 1.66 DOGE/H

@EDIT

Co najkorzystniej kopać? Doge czy BTC?


Moc do kopania BTC/DOGE/LTC oraz więcej ! - Hybrid1990 - 07-05-2017 15:40

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.