Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Serwis dla niepełnoletnich - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: Serwis dla niepełnoletnich (/Temat-Serwis-dla-niepelnoletnich-131649)



Serwis dla niepełnoletnich - Dziq - 10-04-2016 21:08

Siemanko. Tongue Mam taki problem, otóż mam 16 lat, chcę zarabiać pieniążki w internecie ale rodzice za nic nie mogą się zgodzić na założenie konta bankowego, w ogóle nie ufają tym internetowym sposobom na zarobek. I tu się właśnie zaczyna problem, bo nawet nie mam gdzie przelać pieniędzy. Czy znacie może jakiś serwis, bank, cokolwiek co zezwala niepełnoletnim na normalne przelewy bez potrzeby weryfikacji poprzez konto bankowe i gdzie nie trzeba zgody rodziców? Mogę wysłać jeszcze zdjęcie dowodu, na tyle się odważę, ale nie mam pojęcia czy istnieje coś tego pokroju. Większość (a raczej wszystkie) banków które w ofercie mają konto młodzieżowe wymagają zgody rodzica. Taki PayPal wymaga weryfikacji poprzez konto bankowe lub tam jakiś rachunek. Generalnie wiele nie potrzebuję, myślę że jak zamówię coś z internetu i rodzice na własne oczy zobaczą że zarabianie w internecie to nie mit to zgodzą się na konto bankowe. No tyle że nie znam niczego dzięki czemu mógłbym to osiągnąć.
Macie jakieś pomysły? Smile

Z góry dziękuję za pomoc. Wink


RE: Serwis dla niepełnoletnich - mateusz68 - 10-04-2016 21:14

Kup kartę prepaid. Na allegro możesz takie kupić za ok 60zł-70zł.


RE: Serwis dla niepełnoletnich - twardy - 10-04-2016 21:17

I przy pierwszej probie wyplaty z karty prepaid weryfikacja i papa pieniazki. Jesli rodzice nie pozwalaja ci na konto bankowe to nie masz zadnej opcji. Jedyne co mozesz zrobic to zalozyc konto paypal i kupowac sobie cos w necie.


RE: Serwis dla niepełnoletnich - Mikey - 10-04-2016 21:36

EasySub wysyłał wypłaty listonoszem Jerk2Jerk2Jerk2
Teraz proponuje założyć konto PayPal, zbierać na nim hajs do ukończenia 18 lat i przelać sobie za 2 lata wszystkie oszczędności...

Ewentualnie po prostu pogadaj z rodzicami i przekonaj ich do założenia konta bankkowego Big Grin


RE: Serwis dla niepełnoletnich - rachman - 11-04-2016 03:23

Jak wyżej... nie ma zgody jest lipa. Pogadaj z babcią/wujkiem i na niego załóż sobie konto w programie może się zgodzi Wink Zgoda odpadnie ale on będzie musiał rozliczać dochody, no i dawać Ci Twoją kasę.


RE: Serwis dla niepełnoletnich - Dziq - 11-04-2016 06:26

No dobra, dzięki wszystkim! Wink A jeśli będę korzystał z paypala, przelewał na niego pieniądze, to nie ma mowy o jakimś zakupie w internecie dopóty nie zweryfikuję?


Serwis dla niepełnoletnich - Mikey - 11-04-2016 07:01

Żeby kupic np. licencje Spotify musisz mieć połączone z kontem bankowym, ale od osób prywatnych możesz kupować cos jak najbardziej Big Grin


RE: Serwis dla niepełnoletnich - Dziq - 11-04-2016 13:29

A, no to o to chodzi! Big Grin Najważniejsze to móc przyjąć przelew i zlecić przelew gdziekolwiek indziej. Jak zarobię dostatecznie dużo (na firesubie to 80 zł) to po prostu zamówię coś z internetu i powiem rodzicom że to za pieniądze zarobione w internecie, pokażę im nawet wpłatę na paypal. Po tych czynnościach będą musieli uwierzyć. Big Grin
Dzięki wielkie za pomoc. Wink


RE: Serwis dla niepełnoletnich - rachman - 11-04-2016 14:37

uwierzą uwierzą nie bój... tylko przygotuj się na rozmowę że to legalne i jak to rozliczyć bo zazwyczaj chłopaki takie mieli lamenty Wink było parę tematów poczytaj żebyś miał argumenty jak zaczną Smile


RE: Serwis dla niepełnoletnich - Dziq - 11-04-2016 14:50

Na dowód legalności pokażę im regulamin firesub'a bo tam wszystko pięknie jest wypisane co i jak więc myślę że to wystarczy. No ale na wszelki wypadek doszkolę się i przygotuję kilka argumentów dzięki którym będzie spokój. Big Grin To teraz tylko zarabiać... "tylko". Big Grin