Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wysyłka nagród z Shopu/restocku to innych krajów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Wysyłka nagród z Shopu/restocku to innych krajów (/Temat-Wysylka-nagrod-z-Shopu-restocku-to-innych-krajow-13164)



Wysyłka nagród z Shopu/restocku to innych krajów - DonHoracy - 07-09-2010 08:57

Wiecie może czy wysyłając paczkę np. do Irlandii, Londynu, Niemiec itd. (te 12 krajów z shopu) paczki są obciążane na granicy cłem lub innymi opłatami tak jak u nas? Bo zastanawiałem się nad wysłaniem paczki do znajomych ale nie chcę ponieść dodatkowych kosztów. Rozumiem że w razie czego do PlusExpress dalej można wysyłać paczki? Pozdrawiam Smile


RE: Wysyłka nagród z Shopu/restocku to innych krajów - Admin - 07-09-2010 09:00

niestety tak, clo jest wszedzie (nie tylko polska jest beee) po prostu gdzie indziej sa inne stawki, jednak clo tez zaplacsz.


RE: Wysyłka nagród z Shopu/restocku to innych krajów - DonHoracy - 07-09-2010 09:03

Czyli najlepszą opcją jest PlusExpress Smile
Swoją drogą to dlaczego ich kraje są dopuszczone do shopu a nasz nie skoro i tak ponoszą opłaty?
Jakie są koszta wysłania paczki PlusExpress?


RE: Wysyłka nagród z Shopu/restocku to innych krajów - Killer - 07-09-2010 09:05

zalezy od wagi i wymiarow paczki http://www.plusexpress.pl/

a shop dla polski powolutku sie zbliza kathy cos pisala, na forum tez gdzies jest temat - > opcja szukaj Tongue


RE: Wysyłka nagród z Shopu/restocku to innych krajów - DonHoracy - 07-09-2010 09:07

No cóż ja za bardzo nie wiem jakie wymiary mają te paczki od lockerz więc trudno jest mi strzelać. Nie wiecie może ile dał kolega za tego ipada z restocku? Oczywiście chodzi mi o koszt przesyłki Smile Ewentualnie czy ktoś coś jeszcze zamawiał przez tą firmę?


RE: Wysyłka nagród z Shopu/restocku to innych krajów - Bolt - 07-09-2010 12:59

25$ o ile pamiętam Smile


RE: Wysyłka nagród z Shopu/restocku to innych krajów - Tech - 07-09-2010 14:06

Cytat:Swoją drogą to dlaczego ich kraje są dopuszczone do shopu a nasz nie skoro i tak ponoszą opłaty?
A no widzisz, to jest całe Lockerz. "Ciężko Pracują" nad tym, żeby opłat nie było, a potem i tak są, bo prawda jest taka, że nie są w stanie nic na to poradzić (no chyba, że za nas zapłacą Tongue).


RE: Wysyłka nagród z Shopu/restocku to innych krajów - Leopard - 10-09-2010 12:46

Tech ma rację i wydaje mi się, że powinno tak być. W końcu wolałbym zapłacić te 25% więcej PTZ za nagrodę, ale mieć wszystko za darmo ;].