Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program do nagrywania pulpitu... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Program do nagrywania pulpitu... (/Temat-Program-do-nagrywania-pulpitu-131600)

Strony: 1 2


Program do nagrywania pulpitu... - B_Y_K_U - 10-04-2016 02:44

Poszukuję programu służącego do nagrywania pulpitu. Chyba tak się to nazywaSmile Chodzi mi o to, że nie mogę być cały czas przy komputerze, a muszę nagrać sobie informacje zamieszczane o różnych godzinach na pewnej stronie... Czy ktoś może coś dobrego polecić? Zależałoby mi na tym aby w tym programie możliwe było dłuższe nagrywanie, a nie tylko np 2 minuty i to wszystko. Sprawa bardzo pilna, proszę o pomoc forumowiczeIdea


RE: Program do nagrywania pulpitu... - Na 5tyk - 10-04-2016 08:04

HyperCam, Camtasia Studio, Fraps, Action


RE: Program do nagrywania pulpitu... - Polsky - 10-04-2016 09:21

Camtasia Studio Jerk W nawiązaniu do tekstu z twojej sygnatury "Pracuj mądrze, nie ciężko..." nie lepiej znaleźć inne rozwiązanie niż nagrywanie przez cały czas zamiast np robienia screena co jakiś czas albo scrapowanie strony? Jeżeli chcesz pomocy to napisz do mnie na PW to Ci coś doradzę Huh


RE: Program do nagrywania pulpitu... - Arturro999 - 10-04-2016 09:54

Wielu ludzi używa - Camtasia Studio


RE: Program do nagrywania pulpitu... - PaidMoney - 10-04-2016 10:05

Również polecam camtasia studio to jeden z najlepszych programów, tylko szkoda ostatnio mi się zrąbało coś i nie działa mi Sad


RE: Program do nagrywania pulpitu... - MilanFan - 10-04-2016 10:06

Również polecam Camtasię. Big Grin


RE: Program do nagrywania pulpitu... - B_Y_K_U - 10-04-2016 12:44

Dziękuję za podpowiedzi panowieSmile Bardzo pomogliście, respekt!Cool


RE: Program do nagrywania pulpitu... - ClassAxion - 10-04-2016 12:59

Ewentualnie darmowy Monosnap: https://www.monosnap.com/welcome


RE: Program do nagrywania pulpitu... - Mikey - 10-04-2016 13:02

Action!


RE: Program do nagrywania pulpitu... - Dk2RR - 10-04-2016 17:56

Ja polecam obs'a lub bandicama