Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Do kosza] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Do kosza] (/Temat-Do-kosza-131593)

Strony: 1 2


RE: Potęga FutureNet - Kacpersky12 - 09-04-2016 23:01

(09-04-2016 22:50)Bartezx1997 napisał(a):  Co do inwestycji nie obiecuję gruszek na wierzbie, program zapowiada się bardzo ciekawie i widzę w nim potencjał Wink

No i o to mi chodziło. Nie byłoby niczego gdybyś napisał o ryzyku inwestycji. Nie nawidzę ściemniania Sex więc dlatego zainterweniowałem Cool

Życzę powodzenia w zarobkach Smile


RE: Potęga FutureNet - rafi213 - 09-04-2016 23:10

Niestety przeglądałem forum i muszę sie wtrącić :
Nic nie mam do tego że kolego Bartezx1997 chcesz pozyskać poleconych, ale pisanie że inwestycja w matrycy za 10$ zwróci się po 3 dniach,(nawet dla osoby polecającej bedzie trudno) lub to że codziennie gwarantowane spady jest lekką przesadą.

Takimi wpisami psujesz dobrą opinie o tym biznesie i zaczynasz promocje rodem z TM. FN jest stabilnym biznesem z zarobkiem pasywnym ale promujmy go uczciwie, a jesli jednak masz takie mozliwosci jak piszesz to ja z checia zaloze drugie konto w Futurenet ( tutaj jest dozwolona kazda ilosc kont w przeciwienstwie do FutureAdPro) i zarobie w 3 dni ponad 10$ mając każdego dnia spady, zagwarantujesz mi to ? Smile


RE: Potęga FutureNet - Bartezx1997 - 09-04-2016 23:24

Jeśli będziesz postępował według moich rad nie widzę problemu Wink
Opisuję to na własnym przykładzie - działając i zyskując poleconych to jest jak najbardziej realne.

@Kacpersky12 ryzyko jest nieodłączną częścią samej definicji inwestycji Smile


RE: Potęga FutureNet - DC1 - 09-04-2016 23:58

Na czym to polega? Zwykły HYIP?


RE: Potęga FutureNet - rafi213 - 10-04-2016 00:06

Tym razem nie taki zwykły poczytaj DC1 :

http://zarabiam.com/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-rewolucja-129921


RE: Potęga FutureNet - KeramxD - 10-04-2016 00:15

Jeżeli posiadam własne ciekawe szkolenia to warto wrzucić to w futurenet? Faktycznie coś na tym mogę zarobić?


[Do kosza] - Majka - 10-04-2016 10:58

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.