Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Do kosza] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Do kosza] (/Temat-Do-kosza-131593)

Strony: 1 2


[Do kosza] - Bartezx1997 - 09-04-2016 19:36

[Do kosza]


RE: Potęga FutureNet - Rebell - 09-04-2016 19:52

Witam
W futurenet sa cashlinki? I czy mozna je wyplacic bez wplacania na konto?


RE: Potęga FutureNet - twardy - 09-04-2016 19:59

http://zarabiam.com/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-rewolucja-129921?page=24


RE: Potęga FutureNet - Kacpersky12 - 09-04-2016 20:05

(09-04-2016 19:36)Bartezx1997 napisał(a):  2 dni temu ruszyła oficjalna wersja programu FutureNet.
Jest to nic innego jak matryca finansowa w której miejsce kosztuje 10$, a później już tylko zarabiasz i wypłacasz, lub reinwestujesz zarabiając coraz więcej.
Jak można zauważyć na screenie po 1 dniu od inwestycji zwróciło mi się 4,31$:

[Obrazek: zdj.jpg]

Zatem zwrot inwestycji następuje już po 3 dniach, a później już tylko zarabia !
[/b]


Radzę, aby kolega doczytał, a następnie zakładał tematy. Matryca od FutureNet już trochę istnieje Lol Dwa dni temu powstał Future Ad Pro, czyli Revenue Share od firmy FutureNet.

W dodatku proszę nie wprowadzać ludzi w błąd, że zwrot inwestycji następuje po 3 dniach, bo nic takiego nie jest zapewniane.

Poza tym Rafi213 założył już temat o tym programie Smile
http://zarabiam.com/Temat-Future-AdPro-polski-Revshare-firmy-FutureNet-rewolucja-129921

Pozdrawiam, Kacper.


RE: Potęga FutureNet - Rebell - 09-04-2016 20:05

Aleś mi pomógł :|


RE: Potęga FutureNet - Bartezx1997 - 09-04-2016 20:43

@Kasperski12


Ja za to polecam czytanie ze zrozumieniem - w moim przypadku inwestycja prawdopodobnie zwróci się po 3 dniach Wink Co więcej OFICJALNA wersja ruszyła 2 dni temu wcześniej był to pre-lunch, a temat nie ma związku z FutureAdPro.


Podobnie jak istnieje wiele tematów o TrafficMonsoon podobnie może istnieć kilka o tym - taka już ludzka natura że lubimy mieć wybór Smile

Również pozdrawiam i proszę o niezaśmiecanie wątku zazdrosnymi wstawkami.

@Rebell
To temat o FutureNet, ale z tego co się orientuję to w FutureAdPro nie ma cashlinków ale mogę się mylić.


RE: Potęga FutureNet - ShuQi - 09-04-2016 20:45

Warto dopisać kolejną rzecz.

Aby móc coś wypłacić trzeba posiadać matrycę za 100$ lub wyższą.
Aby posiadać matrycę 100tkę trzeba posiadać wpierw 10/25/50 czyli łącznie 85+100=185$.


RE: Potęga FutureNet - Bartezx1997 - 09-04-2016 20:54

Kolejna bzdura - "Dochody uzyskane ze sprzedaży produktów (Sales Bonus) możesz wypłacić w dowolny sposób od kwoty 100$". To nie jest dochód ze sprzedaży produktu tylko z matrycy. Proszę nie wypowiadać się w temacie nie znając jego podstaw.



PW odpisane Wink Zapraszam kolejne osoby - pamiętajcie że im szybciej zakupicie miejsce w matrycy tym lepiej!


RE: Potęga FutureNet - Kacpersky12 - 09-04-2016 22:31

(09-04-2016 19:36)Bartezx1997 napisał(a):  2 dni temu ruszyła oficjalna wersja programu FutureNet.
Jest to nic innego jak matryca finansowa w której miejsce kosztuje 10$, a później już tylko zarabiasz i wypłacasz, lub reinwestujesz zarabiając coraz więcej.
Jak można zauważyć na screenie po 1 dniu od inwestycji zwróciło mi się 4,31$:

[Obrazek: zdj.jpg]

Zatem zwrot inwestycji następuje już po 3 dniach, a później już tylko zarabia !


[/b]



Przepraszam. Mój błąd, niedoczytałem, więc w tej kwestii zwracam Ci honor Smile

Mimo to zachowałeś się bardzo nie fair wobec forumowiczów pisząc mylącym tekstem, że zwrot inwestycji następuje po 3 dniach. W Twoim przypadku jest to możliwe, ale należy pamiętać, że nie każdy ma taką możliwość. Nie łudź czytelników, że po inwestycji 10$ po tygodniu będą jeździć mercedesem. Proszę, nie naśladujmy promotorów z TM facepalm

W dodatku tematy o Future Ad Pro jak i o FutureNet już istnieją. Każdy kolejny, staje się tematem zbędnym (SPAM'em) Lol

Nie czuję zazdrości Tongue Chciałbym abyś z FutureNet zarobił krocie, ale namawiając ludzi w uczciwy sposób Big Grin


RE: Potęga FutureNet - Bartezx1997 - 09-04-2016 22:50

A cóż w tutaj nieuczciwego Smile ? Zachęcam forumowiczów do dołączenia do mojej grupy. To standard że tematy o programach się powtarzają w końcu nie ma ich za wiele. Dodatkowo tak jak wspomniałem każdy lubi mieć wybór pomiędzy sponsorem i tym co ma do zaoferowania.

Co do inwestycji nie obiecuję gruszek na wierzbie, program zapowiada się bardzo ciekawie i widzę w nim potencjał Wink