Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ (/Temat-%E2%9D%A4%EF%B8%8Fmahuzz-ROZDZIAL-7%E2%9D%A4%EF%B8%8F-131570)



RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - luka600 - 17-11-2017 12:04

Ale siana jak Ty to robisz?
Skąd bierzesz motywację do działania?(co za towar, mów po dobroci).


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Zarobiony_Koles - 17-11-2017 18:11

iLE JEDnoczesnie nisz krecisz? Tzn z ilu nisz albo stron zarobek plynie


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 17-11-2017 21:51

@[Assasinoo] wielkie dzięki!
@[luka600] kawa, ostatnio prosto z ekspresu! Tongue
@[Zarobiony_Koles] jakoś ostatnio pisałem, że nie chce wprowadzić w błąd, ale na 100% dwucyfrowa liczba. Może i nawet z dwójką na początku...

SIEMA! DOBRY WIECZÓR!

17.11.2017


Ten dzień nie zapowiadał się dobrze. Wstałem jakoś punkt 8:00, a odnowień na SunLead? 0.
Najwięcej wpada do 8:04 jakoś. Czekam więc i... DALEJ NIC. Trochę się zdenerwowałem z samego rana, ale jak teraz na to patrze - nie warto Big Grin Wszystkie odnowienia później doliczono.


SunLead (bez odnowień)

[Obrazek: 1.jpg]

SunLead (doliczone odnowienia)

[Obrazek: 2.jpg]

MyLead
[Obrazek: 3.jpg]

LeadNow
[Obrazek: 4.jpg]

eForsa
[Obrazek: 5.jpg]




Łącznie: ~526,40zł

Kur.... udało się Huh

GG: 6292763


Dzisiaj pracowita noc Smile Nie wiem ile wytrzymam, ale póki co, po siłowni, kawka i jazda.
Od 20zł dniówki do 500zł dniówki. Pozostałe cele to: 7 000zł w listopadzie, 50 000zł w tym rozdziale i cel poboczny: 1 000zł dniówki Smile
PS: Ciekawi mnie o jak dużo przebije te wyniki Tongue


Dobrej nocy! Wink





RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - pspsga - 17-11-2017 22:26

Widzę , że nutki już się skończyły , że się w dzienniku powtarzają ? Big Grin

A tak btw. to ładna dniówka , Gratuluję Cool


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Zarobiony_Koles - 18-11-2017 05:42

Życzę Ci 1000 dniówki, najlepiej w styczniu. Ja jakoś po nowym roku, drugiego albo trzeciego stycznia pierwszy raz odnotowałem dniówkę tysiąc złotych. Potem było takich dziesięć w miesiącu. A jeszcze później weszły odnowienia i odpuszczenie sobie wszystkiego, afera wyszła. Usługi po blokowane, straciłem wszystko. Wrócić nie takie proste jak się wszystko pozmieniało. Teraz sam FB Ads jest droższy i mniej wydajniejszy niż rok temu. (Dużo kampanii blokuje)

Ale wiedz, że szykuje się na powrót, mam dobry motywator bo jak widzę, żę na Seo też można to aż mam wypieki na twarzy.

Powiem Ci w sekrecie, chodziłem na siłownie, nie byłem taak padnięty po niej(bardzo szybko się regenerowałem) niż teraz w pracy. Wczoraj zrobiłem 5 maratonów na 100 piętro z 70 kg. Wchodzi lepiej niż na siłowni. Polecam Smile Żartuje to katownie organizmu.

Więc jak widzę, Cię w szczycie formy to jestem pewien jednego, jednak na etat nie pójdziesz. Wiem pisałeś to, ja również pisałem, ale za coś żyć muszę. A i jeszcze jedno, będziesz chyba drugą albo trzecią osóbką co za dziennik pracy dostanie [Obrazek: supermen.png] Gratki Tongue


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - fusek - 18-11-2017 07:11

Mahuzz graty!

Bte.
Gdzie moje 6 zl hehehe


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 18-11-2017 11:43

@[pspsga] nawet nie to że się skończyły.. ale wrzucam to, czego aktualnie słucham i to, do czego nawiązuje mój humor/nastawienie Big Grin Ale masz rację, wrzucałem to już, a jedna nutka była już chyba nawet z 3-4 razy Tongue Dzięki za aktywność!
------------

@[Zarobiony_Koles] Stary, życzę Ci żeby powrót się udał. Z tego co piszesz, działałeś na odnowieniach... jak działasz na cudzych usługach niestety trzeba być świadomym że nagle wszystko może paść. Jest to pasywny zarobek, ale nie daj boże, ktoś zabawi się w fiszing czy jakiś zakazany syf i traci na tym każdy kto działał na odnowieniach. Tak też było po aferze, nie ukrywam, że sam straciłem, ale nie tak dużo jak Ty. Potem przygoda z eforsą która... kończy się na 3-5 odnowieniach dziennie Xpokerface a teraz SunLead - póki co bajka Smile Wydupcaj z tej pracy, weź sprawy w swoje ręce i lecisz z koksem, masz moje wsparcie, zawsze możesz pytać! Smile
------------

@[fusek] bardzo dziękuję - zapewne wczoraj z rana bałeś się tak samo jak i ja Tongue będzie, będzie - jestem dłużnikiem Cool



To jaka będzie ta druga połowa listopada? Jerk2





RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - fusek - 18-11-2017 21:27

@[mahuzz] zamiast szostaka, daj niszakaWink


Co fakt to fakt sunlead wymiataWink


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 18-11-2017 23:28

[Obrazek: 1.jpg]
+
6zł LeadNow
+
4zł MyLead



A już za lekko ponad miesiąc mija mi drugi rok w tej branży. Czas leeeci!

Dobranoc Smile





RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Zarobiony_Koles - 19-11-2017 06:25

Hmmmm, promując sunleada w dzienniku wynegocjowałeś z nimi jakieś ulgi? Tongue

PS. Ciastka do g2a zbierasz?