Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ (/Temat-%E2%9D%A4%EF%B8%8Fmahuzz-ROZDZIAL-7%E2%9D%A4%EF%B8%8F-131570)



RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Nikola Tesla - 17-10-2017 17:51

Jakie poruszenie Lol
Może zorganizujemy protest przeciwko zamknięciu?


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Lanserek - 17-10-2017 17:55

Delete


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - war43 - 17-10-2017 17:56

Yhhh...
Dla tych, którzy nie wiedzą

Mahuzz zawiesza dziennik, bo ja dziś miałem wracać do pracy i obawiał się przegranej w "Dniówka Challenge" Jerk2
Ale jak przeczyta, że wracam dopiero jutro, to może jeszcze dziś coś napisze Big Grin


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Fr0shArczi - 17-10-2017 19:13

@[war43] xD


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Zawik - 17-10-2017 22:28

No Mahu, z niecierpliwością czekam na kontynuację dziennika. Pozdro mordo! Wink


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 24-10-2017 09:03

Dzięki wszystkim za odzew Smile
To bardzo miłe. Nie napisałem że kończę prowadzenie dziennika - po prostu był to czas, w którym zbytnio nie miałem czasu na prowadzenie go. Cel: mocno zakończyć październik Wink Bardziej obszerny post prawdopodobnie jeszcze dziś.






RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Fr0shArczi - 24-10-2017 13:52

Czekamy mistrzu beka


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 25-10-2017 16:32

Ostatni czas... nijaki.
Po pierwsze, po Warszawie się rozchorowałem. Dziś już się czuje dużo lepiej, ale i tak nie dałem rady nic konkretnego zrobić. Za to dostałem takiego kopniaka...


Strona, przyjmijmy, X. Kupiony hosting, domena w lipcu. Troszkę, regularnie pozycjonowana. Dziś? We frazie ponad 70k wyszukiwań/miesięcznie jest w topce Rolleyes



Strasznie dużo osób mnie pyta o serwisy, porównania, co, gdzie, czemu i jak.
A więc, po krótce, przedstawie jak to wygląda moim okiem.

LeadMore:
+wysoka konwersja
+bez znikających usług

-brak nowości
-brak odnowień, jedna stawka

MyLead:
+dobry support
+dużo stawek

-nowe usługi nie po raz pierwszy

LeadNow:
+odnowienia się dobrze utrzymują
+czas wypłat

-słaba konwersja od kiedy nie zliczają pustych

I teraz dla pytających o moją decyzję...
eForsa:
+dużo stawek
-wypłaty NET15
-ODNOWIENIA (tak, dobrze widzicie - minus. Nie będę zarzucał cięć bo na sobie nie sprawdzałem, ale w porównaniu do innych... tragedia)[/i]
SunLead:
+dużo fajnych prefiksów MO
+ODNOWIENIA (bez kłamstw - sami widzicie z resztą. ogromny %.)

-błędy ostatnimi czasy.


Od razu sprostuję - błędy na SunLead ostatnio to m.in: błąd tworzenia pustych ofert oraz problem z taryfami (czasem na stronach z MT wyświetlało się MO). Dodają nową usługę która jeszcze nie jest w 100% gotowa, ale kwestia czasu.
Jeszcze jedno - nie, żaden z administratorów serwisów nie kazał mi tego napisać, żaden nie prosił, żaden nie zapłacił. Napisałem obiektywnie co sądze, każdy ma swoje zdanie. Ja działam na odnowieniach i jest mi tu dobrze Smile




Głupio też byłoby dawać statystyki z ostatnich dni bo to głównie czekanie na naprawienie błędów przez serwis. Dlatego też bez progressu na odnowieniach Tongue

Dziś póki co około 260zł Wink






RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Rak - 25-10-2017 17:48

Dobra robota, wielu osobom się przyda takie porównanie Wink


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - fejQ - 25-10-2017 17:52

Sunlead? Jakis nowy serwis? Patrzac na szate graficzna to chyba treepay nowy?